Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 16

Téma: Zrušenie Zombie 4,5,Biohazard,Escape

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Zombie
    Příspěvky
    57

    Angry Zrušenie Zombie 4,5,Biohazard,Escape

    ( Vopred sorry za gramatiku :) ) Caute chlapci, chcel by som otvoriť tému na zrušenie zbytočných zombie serveroch kde sú vždy max.5 ľudia . Podla mňa je to zbytočné lebo tieto prázde servery zabraňujú zaplňovaniu tých najviac hraných čiže ( zm,1,2 sem tam zm.3 ) . Nebolo by výhodnejšie pre kotelňu zrušiť tieto zbytočné ľudoprázdne servery ? Tým pádom by sa znovu zaplnili najviac hrané zm a tých skúsenejších hráčov by bavilo oveľa viac hrať pri plnom zm servery ako pri poloprázdnom servery . Porozmýšľajte nad tým . Dakujem :)

  2. #2
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2012
    Příspěvky
    8

    Odpověď: Zrušenie Zombie 4,5,Biohazard,Escape

    Chcel by som aj ja pritvrdiť k tomu,keďže na zm2 hrávam už viac ako rok...A veľakrát sa stáva,že musím chodiť po iných zm aby prišli na tu 2..Podľa mňa sú tiež zbytočné ostatné zm servery,keďže aj ako teraz pozerám,nikto na niektorých nie je a keď je tak maximálne 5...Rád by som tiež o to,aby sa zrušili ostatné servery a zároveň by bola viditeľne väčšia účasť na zm 1,2 poprípade 3.To by bolo asi všetko :)

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Zrušenie Zombie 4,5,Biohazard,Escape

    Toto som tu našiel len teraz a je mi do plaču , už si tu viac krát písal že zm 5,4 sa maju zrušit kotel pochopil nemusiš to zase písať.Escape býva večer plný ale vela vecí sa tam ide ešte dorábať a biohazard?Veď je to práve vytvorený server čo začína a podľa môjho názoru zábavnejší než klasik zm .

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Zombie
    Příspěvky
    57

    Re: Zrušenie Zombie 4,5,Biohazard,Escape

    :) škoda že to tu píšem po prvý krát :((((

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Odpověď: Zrušenie Zombie 4,5,Biohazard,Escape

    Přesunuto

  6. #6
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: Zrušenie Zombie 4,5,Biohazard,Escape

    Zombie escape bych nerušil. Ten nemá s klasickými zombie servery nic společného. Jedno slovo v názvu :)
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Zombie
    Příspěvky
    57

    Re: Odpověď: Zrušenie Zombie 4,5,Biohazard,Escape

    Ok , ale tak to zm,4 a 5 je stále prázdne a to mi dá každý za pravdu ..

  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2012
    Příspěvky
    8

    Odpověď: Zrušenie Zombie 4,5,Biohazard,Escape

    Ostatné ani nie zrušiť,ale tak určite tu 4,5 je to úplne zbytočné..

  9. #9
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Zrušenie Zombie 4,5,Biohazard,Escape

    Na zombie 2,3,4,5 se všem hráčům po připojení ukáže menu, jestli se chtějí připojit na první nebo druhý server. Evidentně nechtějí, takže je můžu na tvrdo přesmerovávat na první nebo druhý server, pokud nejsou plné.

  10. #10
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Mar 2012
    Příspěvky
    181

    Re: Zrušenie Zombie 4,5,Biohazard,Escape

    zm 2 ted v posledni dobe neni vubec plna obcas tam zavita nejakejch 25 lidi ale jak mile tam nekdo lovi nebo davame zm mapu tak jdou pryc treba jako dneska zacatek labaku bylo tam asi 23 lidi ok lovil jsem ale po 10 min uz mi tam lovilo 15 lidi takze za celou mapu jsem dal jenom 1.500k a proto to chce vic lidi ... sem take pro zruseni 4.5 ....

  11. #11
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kyblík Hnoje
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    202

    Odpověď: Zrušenie Zombie 4,5,Biohazard,Escape

    Labak se hraje furt, to taky odcházim. A třeba Winter_army nesnáším, to taky chodím pryč :-D
    Zm Escape rozhodně nerušit, s klasickými zm servery nemá nic společného a večer bývá plný! Zombie 5 zrušit úplně. 4ku bych zatím nechal.

    Jaktože nepaříš?! Nekoukej jak se vyrábí řetěz a běž na Zombie Biohazard! :-) Nebo alespoň mrkni na moje mapy: Kyblíkárna, Sateda a nejnovější přírůstek Iratus.

  12. #12
    Stálý člen Avatar uživatele weken
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    579

    Odpověď: Zrušenie Zombie 4,5,Biohazard,Escape

    Zrušiť 4,5. Ale escape by som určite nemazal. A biohazard ? Prečo ho mazať ? Ved ten server hrá pomalý viac ľudí nez klasické zm.

  13. #13
    VyhulxD
    Guest

    Odpověď: Zrušenie Zombie 4,5,Biohazard,Escape

    Koho by to bavilo když furt někdo loví? Ostatní si nezahrají jen pár hráčů. Zombie servery 4, 5 by se rušit nemuseli. Co kdyby jsem najednou přišlo dost lidí aby se zaplnil každý server? To se to pak bude vytvářet znovu?

  14. #14
    Stálý člen Avatar uživatele weken
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    579

    Odpověď: Zrušenie Zombie 4,5,Biohazard,Escape

    Na zm 4,5 som videl max.15 ľudí
    Naposledy upraveno weken; 19-06-14 v 18:00. Důvod: Veta nedavajúca zmysel.

  15. #15
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Mar 2012
    Příspěvky
    181

    Re: Odpověď: Zrušenie Zombie 4,5,Biohazard,Escape

    Citovat Původně založeno VyhulxD Zobrazit příspěvky
    Koho by to bavilo když furt někdo loví? Ostatní si nezahrají jen pár hráčů. Zombie servery 4, 5 by se rušit nemuseli. Co kdyby jsem najednou přišlo dost lidí aby se zaplnil každý server? To se to pak bude vytvářet znovu?
    VYHULE a co kdyby jsi bral to ze vetsine lidi jako i me vadi polo prazdnej zm server sem taky pro zruseni zm 4,5....

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •