Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 24

Téma: Admin práva na server fy

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2013
    Příspěvky
    32

    Admin práva na server fy

    Ahojte na servery hrám už dlho .... Minimálne pol roka.
    Cheat-hráčov som už nahlasoval aj na fórum .
    Niekoľko krát ste ich aj zabanovali .
    Steam ID STEAM_0:1:1612198
    Nick: cyxFans | BUFINO
    Ďakujem .

  2. #2
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Admin práva na server fy

    skus o sebe este nieco napisat
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131

    Odpověď: Admin práva na server fy

    Viem kto si, na fy ta registrujem uz dost dlho. Tusim si aj v top 12 ak sa nemylim. Ako napisal matis trochu viac sa rozpis. Pametam si ta ako posmesneho hraca ktory si robil z ludi na servery srandu, tu je aj priklad. Dokonca z admina http://csko.cz/forum/showthread.php?15102-Fy-)-Krispo . Pozeral som tvoje hlasenia tu na fore, je ich malo. Otvoril som prve dve a oba faili. Zatial som proti.

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2013
    Příspěvky
    32

    Odpověď: Admin práva na server fy

    Krispo bol kamarát mam ho aj na steame :))) A srandu si treba robiť každý je .... nazlostený hneď keď dakoho dávam alebo on mňa csko beru moc vážne aj ja som to nie kedy bral vážne keď som bol menší ale už ho hrám len pre srandu .... v ranku som TOP2 mám 17 rokov a som Východňar :) Chcel som byť admin na fy lebo málo kto tám z adminov hrá občas zavitajú ale malo kedy a bany by som daval po porade z viacerími členmi AT .

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: Admin práva na server fy

    Jsem proti, několikrát si na serveru hlásil, že i já mám cheaty, také jsem hodně krát přišel na tvé hlášení a dost z nich byly faily.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2013
    Příspěvky
    32

    Odpověď: Admin práva na server fy

    Ale chlapci ja som bavil magora ked som začinal hrať ako 14 letý chlapčisko :)

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: Admin práva na server fy

    Vzdyt tu hrajes pul roku, co pises, navic ty hlaseni na me byly cca 2-3 mesice zpatky.
    Alespon vime, kolik ti je, to se taky hodilo napsat..

    To je jedno, za tak kratkej cas se clovek nezmeni, sve rozhodnuti zatim urcite nehodlam menit
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: Admin práva na server fy

    S Kubom som chodil do ročníka a viem, že má 17 rokov. Brain má a myslím si, že ak je 2. na serveri, tak aj skill. Nadávky veľmi nepoužíva, aspoň v škole nepoužíval. Až na koniec roka pred triednou, som ho nasrdil. :D Ja by som mu šancu dal. Ale je mi jasné, že keď som napísal, že je to môj kamiq, tak môj názor máte v riti. Ja ho poznám a je to fakt v pohode chalan... Pozeral som archív na fóre. S cheatermi to nie je žiadna sláva, ale žiadosť sa určite bude držať otvorená minimálne mesiac. Má čas nám dokázať, že cheaty pozná... Toľko odo mňa. :*
    S pozdravom a prianím všetkého dobrého,
    Chemo, server admin, csko.cz

  9. #9
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Admin práva na server fy

    Citovat Původně založeno BUFINO Zobrazit příspěvky
    Cheat-hráčov som už nahlasoval aj na fórum .
    Na fóru máš nahlášeny 4 zabanované a 3 faily, což je bohužel velmi slabé. Z hlášení přes "!" si vybavuji také velkou míru failů. Podle mě na to nemáš zkušenosti, nezlob se, ale za mě ne.
    Naposledy upraveno hofy; 15-06-14 v 11:01.

  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2013
    Příspěvky
    32

    Odpověď: Admin práva na server fy

    Ľudia cez vykričnik som nahlasoval ked som bol malí a mal som na niekoho nervy lebo vedel hráť tak to aj dopadlo :D
    Trošku praxe a by som sa vo všetko zlepšíl :) A chety som nepoužival len je to tak že na dedine je jeden poskitovateľ internetu a každý má takú istu IP taže keď dostal sused ban tak ho mal každý ....
    Naposledy upraveno BUFINO; 15-06-14 v 11:01.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Krispo
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    990

    Odpověď: Admin práva na server fy

    Bufina znám, měl semnou nějakyý konflikt jak je vidno nahoře, ale jinak hraje na Fy už minimálně 3 roky... nahlásil mi na steam kolem 20-30 cheaterů, zezačatku (2 roky z5) byla většina z nahlášených fail, ale čím starší tím se to líp naučil, já bych mu tu šanci dal..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  12. #12
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Odpověď: Admin práva na server fy

    Z Fy tě registruji taky.

    Pro přehled:
    Na fóru jsi začal hlásit od dubna 2013, během měsíce 4 hlášení, vše fail.
    Od června 2013 až do dnešních dní jsi přidal všehovšudy 4 hlášení, vše banned + Krispo potvrzuje, že jemu jsi hlásil (hlásíváš teď ještě někomu na steam?).
    A pak se dostáváme až ke včerejšímu hlášení, které zůstalo kupodivu až doteď bez hodnocení: http://csko.cz/forum/showthread.php?28977-WH-awp
    Naprůkazné demo, na steamáka tuplem.

    Za mě, pokud to myslíš s právama vážně, bude třeba v následujících měsících dodat přímo na fórum (ať je to viditelné a jednoduše dohledatelné) +- 20 dem.
    Že uploaduješ v den podání žádosti neprůkazné demo mi přijde závažnější, než rok staré faily.
    Teď si prověřuji hlášeného hráče a má měsíc starý ban na jiném portálu ZDE. Stáhl jsem si jeho HLTV z předešlé mapy, kde už jste hráli spolu, plus namátkou jedno další, obě clear. Jako tip k obezřetnosti u tohoto hráče určitě dobré, nicméně hlášení netrefené. Nemáš jiný, průkazný materiál?

    Za současné situace PROTI

  13. #13
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2013
    Příspěvky
    32

    Odpověď: Admin práva na server fy

    dhaaqu Podľa mňa ho má len ale on ho vie maskovať že to nedava na javo tak čisto že má wh .... a z takými to je ťažšie ohodnotiť :)

  14. #14
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Odpověď: Admin práva na server fy

    Citovat Původně založeno BUFINO Zobrazit příspěvky
    dhaaqu Podľa mňa ho má len ale on ho vie maskovať že to nedava na javo tak čisto že má wh .... a z takými to je ťažšie ohodnotiť :)
    Už proto by mělo být demo delší než pár desítek vteřin na awp, navíc u steamera :).
    Z těch 3 dem, která jsem projížděl to byla clear hra, neschovával. Šance že tu zapne, nebo občas zapíná je samozřejmě reálná.

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2013
    Příspěvky
    32

    Odpověď: Admin práva na server fy

    Tak čo ??

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •