Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Boti?

  1. #1
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    194

    Boti?

    Na CoD1 jsou boti?to snad ne :D
    Takhle se tam budou jen všichni expit :D
    Naposledy upraveno LumP; 15-06-14 v 00:27.

  2. #2
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    246

    Odpověď: Boti?

    Jáááj... Smazat bez žádného čekání.. Kotle víš co to za starých dob dělalo za kaši jak se všichni expili na botech.. :) PS: Kotle k tomu ukazování s tím 1. a 2. item.. :D Když jsem mrtví a koukám na hráče tak tam je vidět jen 1 item, ale jak hraju tak vidím pod XP 1. item 2. item... :) Prosím smaž to, ať v tom není bordel.. :D

  3. #3
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    194

    Odpověď: Boti?

    Tak boti tam jsou stále :D....Kotel pokud je tam chceš nechat tak jim aspoň nastav aby nedavali expy ;)

  4. #4
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Boti?

    Citovat Původně založeno LumP Zobrazit příspěvky
    Na CoD1 jsou boti?to snad ne :D
    Takhle se tam budou jen všichni expit :D
    Takže bude plný server a boty to vyhodí samo, to je skvělé.

  5. #5
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    246

    Odpověď: Boti?

    Je pěkné, že když tam bude plný server nebudou boti.. Ale sám dobře víš jak se tu řešilo, že každý druhý nerdík si v noci sedl k COD, zapnul si boty a pak dělal machra, že udělal lvl a jaká je skilla... :) Pak tu jsou další důvody.. Například jsem teď hrál na Dustu2.. Říkám si jo super je tu hodně lidí zahraju si a jen vidím jak tam většina T i CT týmu kouká do země a zkoumají kdejaké lůzy co se tam "šustnou". Jen co jsem napsal botkick, tak mě ty lidi s lvl 10 atd co tam byli snad poprvé začali otravovat, že jsem lama atd, protože jsem nechtěl boty.. Boty se mi podařilo vypnout asi po 10ti minutách když končila mapa.. ://

  6. #6

    Odpověď: Boti?

    Jj me se zas nedavno stalo ze sem prisel po nocni domu kounu dop cska na cod rikam j hukot je tam nakej clovek na zahrani a prvni co zneho vypadne kdyz lognu na server ahoj pojd se levelit co ty nato budem si psat do konzole kill tak sem ho odmitl dal sem ho petkrat posobe a uz byl ze serveru pryc.Boty bych dal pryc kotle staci kdyz tam hraje pulka botu na tom serveru kteri neznaj mapy a naco jim davat jeste levely.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •