Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 41

Téma: Zm 2! :)

  1. #1
    VyhulxD
    Guest

    Thumbs up Zm 2! :)

    Zdravím hráče ZM serverů a hráčů na kotelně co někdy na Zombie zašli nebo zajdou. Napadla mě jedna věc řešilo se to před pár lety. Šlo o odebrání Smokerů na ZM 2.. podle mého je to blbost. Myslím, že by bylo dobré je zas přidat aby hráči uměli hrát. Např. nebudou pořád zalezlí Př.: v Iglů! Smoker si je vytáhne, frost třeba zmrazí a pak ho jednoduše nakazí. Hra bude těžší, ale o dost zajímavější! :)

    Chápu hráči jako: Kalabi, Linasek (Bobek), Nehorazne, AsToR a spoustu dalších budou proti, ale co jiného čekat. Jsou to hráči co spolu spolupracují a porušují pravidla. Porušoval jsem taky dostal jsem pár banů, ale nepotřebuji to porušovat dál. Jen doufám, že se najde pár lidí co budou "PRO" a podpoří normální hráče!
    Díky za pochopení a ocením každou odpověď! :)

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele weken
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    579

    Odpověď: Zm 2! :)

    Rozhodne PROTI teraz sa pridal frost granat ktorý zamrazí aj lasta to podľa mňa stačí.

  3. #3
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Mar 2012
    Příspěvky
    181

    Re: Zm 2! :)

    Jsem taky rozhodne proti prijde mi spis blbost vratit tam zase smoukera jestli chces hrat jakoby na vetsim urovni tak si hraj na 1,3,4 to ti prijde malo serveru se smoukrama a taky to neni uplne o tom jaka je tva uroven na zm modu me spis jde o to ze to je nepohodlne a i tak vetsinu map a kol hraju jenom za zm SEM PROTI .....

  4. #4
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Mar 2012
    Příspěvky
    181

    Re: Zm 2! :)

    Citovat Původně založeno VyhulxD Zobrazit příspěvky
    Zdravím hráče ZM serverů a hráčů na kotelně co někdy na Zombie zašli nebo zajdou. Napadla mě jedna věc řešilo se to před pár lety. Šlo o odebrání Smokerů na ZM 2.. podle mého je to blbost. Myslím, že by bylo dobré je zas přidat aby hráči uměli hrát. Např. nebudou pořád zalezlí Př.: v Iglů! Smoker si je vytáhne, frost třeba zmrazí a pak ho jednoduše nakazí. Hra bude těžší, ale o dost zajímavější! :)

    Chápu hráči jako: Kalabi, Linasek (Bobek), Nehorazne, AsToR a spoustu dalších budou proti, ale co jiného čekat. Jsou to hráči co spolu spolupracují a porušují pravidla. Porušoval jsem taky dostal jsem pár banů, ale nepotřebuji to porušovat dál. Jen doufám, že se najde pár lidí co budou "PRO" a podpoří normální hráče!
    Díky za pochopení a ocením každou odpověď! :)
    ale taky diky ze jsi me tam oznacil :D :D :D

  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele weken
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    579

    Odpověď: Zm 2! :)

    Ďakujeme ti s kalabim že si nás označil :D

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Zm 2! :)

    Ja som pre. Nikdy som nebol pre zrusenie smokera. Je to absolutny nezmysel a vymysel hracov, ktory sa proti nemu nevedeli branit. Hraci v kempe casto nemaju velke problemy proti smokerovy, lebo mu staci jedna, dve rany a pretrhne sa mu jazyk a ked tam lieta 1000 guliek, je narocne niekoho vytiahnut z kempu. Smoker je ale maximalne ucinny ked hrac vykukuje z kempu a zabranuje ostatnym zombie v pohybe a ked hraci lovia. Oba tieto faktory su neziaduce, aj ked sa to netresta. Zmazanie smokera bolo pre mna ako keby sa na Classicu zrusi M4A1 alebo AWP...

  7. #7
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kyblík Hnoje
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    202

    Odpověď: Zm 2! :)

    Jsem pro návrat Smokera, na ostatních serverech taky je, tak nevidím důvod, proč takhle diskriminovat jednoho zombíka, kvůli tomu, že někdo neumí hrát. To by se pak mohl taky zakázat Chemik, protože vidí schované hráče v bednách. Blbost.

    Jaktože nepaříš?! Nekoukej jak se vyrábí řetěz a běž na Zombie Biohazard! :-) Nebo alespoň mrkni na moje mapy: Kyblíkárna, Sateda a nejnovější přírůstek Iratus.

  8. #8
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    960

    Odpověď: Zm 2! :)

    Jsem proti přidání smokeru ZM hraju jen na 2 a to kvůli tomu že tam ten smoker neni..:D

  9. #9
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Zm 2! :)

    To ale neni argument, to je vasa neschopnost... Aspon vidno, ze smoker dokaze naozaj urobit vela co sa tyka nakazy a podobne.

  10. #10
    Profesionální člen Avatar uživatele GRANDMOTHER
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    HNS,Jump
    Příspěvky
    275

    Odpověď: Re: Zm 2! :)

    Jsem pro! Důvod zde:

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    Ja som pre. Nikdy som nebol pre zrusenie smokera. Je to absolutny nezmysel a vymysel hracov, ktory sa proti nemu nevedeli branit. Hraci v kempe casto nemaju velke problemy proti smokerovy, lebo mu staci jedna, dve rany a pretrhne sa mu jazyk a ked tam lieta 1000 guliek, je narocne niekoho vytiahnut z kempu. Smoker je ale maximalne ucinny ked hrac vykukuje z kempu a zabranuje ostatnym zombie v pohybe a ked hraci lovia. Oba tieto faktory su neziaduce, aj ked sa to netresta. Zmazanie smokera bolo pre mna ako keby sa na Classicu zrusi M4A1 alebo AWP...

    Hovoříš mi z duše! :-D

  11. #11
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aizen
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    149

    Re: Zm 2! :)

    Som PROTI smoker robil najväčší problém vždy ne-vip hráčom lebo s minigunom raz strelíš a je pokoj ale ne-vip môže zrovna prebíjať a tam kde niesu ne-vip je málo hráčov a preto ti tam nebudú hrávať ani vip hráči :).

    E:Nepíšem že som zásadne proti len je očividné že ostatný hráči to tak "ľahko" nezvládajú ako kyblík hnoje.
    Naposledy upraveno Aizen; 20-06-14 v 18:20.

  12. #12
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kyblík Hnoje
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    202

    Odpověď: Zm 2! :)

    Já nejsem VIP a problém mi to NEdělá. Říkám, zákaz smokera je totální blbost, proč se nezakáže frost, vždyť zmrazený hráč se vůbec nemůže hýbat! A nebo Boomer, vždyť hráč nic nevidí a neviditelná...ta přeci není vůbec vidět! Jak ji má lama zabít, když není vidět? A takovej Jumper, proti němu je dvojskok úplný nic...Zatraceně, a co takovej infekční granát, broučci a nebo šílenství...celý je to nějaký težký :-D Přestaňte brečet a začněte hrát, bože.

    Jaktože nepaříš?! Nekoukej jak se vyrábí řetěz a běž na Zombie Biohazard! :-) Nebo alespoň mrkni na moje mapy: Kyblíkárna, Sateda a nejnovější přírůstek Iratus.

  13. #13
    Stálý člen Avatar uživatele weken
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    579

    Odpověď: Zm 2! :)

    Skore nič moc 4 zásadne PROTI a 3 PRO. Pochybujem že sa to smookeri pridajú na zm 2 už len s toho dôvodu že je admin proti.

  14. #14
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kyblík Hnoje
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    202

    Odpověď: Zm 2! :)

    Asi jsme se matiku každý učili trochu jinak :-D
    Zásadně PRO:VyhulxD, grEy, Kyblík Hnoje, GRANDMOTHER
    Zásadně PROTI:AsToR, kalabi, vikernes, Aizen
    Skóre tedy 4:4
    A to že je nebo není někdo admin či VIP, to s tím nemá vůbec nic dělat, vytahují se jen troubové a lamy. Tady samozřejmě nikdo takový není, mluvím obecně. A konečné slovo má stejně Kotel.

    Jaktože nepaříš?! Nekoukej jak se vyrábí řetěz a běž na Zombie Biohazard! :-) Nebo alespoň mrkni na moje mapy: Kyblíkárna, Sateda a nejnovější přírůstek Iratus.

  15. #15
    Stálý člen Avatar uživatele weken
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    579

    Odpověď: Zm 2! :)

    Sry zabudol som na GRANDMOTHER a nechápem načo komenujte ZM ked hráva HnS.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •