Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 41 z 41

Téma: Zm 2! :)

  1. #31
    VyhulxD
    Guest

    Odpověď: Zm 2! :)

    Heh Nehorazne hraju to dost... Jen mám třeba práci a nový PC. Nick můj nový nepovím. A důvod proč brečíš víš asi sám a pokud ne zjisti si ho. :)
    Nevadí, že jsou 2 admini proti. A jinak hádat se tu nebudu nemá to cenu se hádat. Uvidíme dál jak se vyjádří ostatní. :)

  2. #32
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Mar 2012
    Příspěvky
    181

    Re: Odpověď: Zm 2! :)

    Citovat Původně založeno Kyblík Hnoje Zobrazit příspěvky
    Já nejsem VIP a problém mi to NEdělá. Říkám, zákaz smokera je totální blbost, proč se nezakáže frost, vždyť zmrazený hráč se vůbec nemůže hýbat! A nebo Boomer, vždyť hráč nic nevidí a neviditelná...ta přeci není vůbec vidět! Jak ji má lama zabít, když není vidět? A takovej Jumper, proti němu je dvojskok úplný nic...Zatraceně, a co takovej infekční granát, broučci a nebo šílenství...celý je to nějaký težký :-D Přestaňte brečet a začněte hrát, bože.
    1.jestli chces hrat se smoukrama tak si hraj jinde ne na 2 - 2.neviditelna jak to ze neni vydet staci koupit radar a mas to. - 3. bumr kdyz ho mas na zacatku kempu a das mu bz tak te skoro ani neoslepi a taky kdyz si koupis NV tak se da videt i kdyz jsi oslepenej. -4 frost jestli mas bz a luncher strelis je po nem nebo mas dost bodu taky je mala pravdepodobnost ze te nakazi a taky to mas asi jenom na 3-4 sekundy. - 4 jump cim ti vadi on kdyz je vetsina kempu pri zemi k cemu ti je dvojskok...

  3. #33
    Nováček
    Datum registrace
    May 2014
    Umístění
    Csko
    Příspěvky
    27

    Odpověď: Zm 2! :)

    Ok pridam sa aj ja som rozhodne Proti zm 2 je jediny server na kt neni smoker a podla mna by to malo aj tak ostat uvediem priklad raz som lovil a naraz ma stiahlo 5 smokerov a asi 3 krat a to sa neda nehnevajte sa ale zm2 je odjakziva znamy tym ze tam neni smoker cize
    Proti

  4. #34
    VyhulxD
    Guest

    Odpověď: Zm 2! :)

    Ok zřejmě se to nedořeší. Nechám to na kotlovi! :)

  5. #35
    Profesionální člen Avatar uživatele GRANDMOTHER
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    HNS,Jump
    Příspěvky
    275

    Odpověď: Zm 2! :)

    Citovat Původně založeno VyhulxD Zobrazit příspěvky
    Ok zřejmě se to nedořeší. Nechám to na kotlovi! :)
    Ten než se vyjádří tak Kotelna už nebude existovat ..

  6. #36
    Stálý člen Avatar uživatele weken
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    579

    Odpověď: Zm 2! :)

    Na smookerov zabudnite zm 2 hráva najviac ľudí pretože tam smoker neni. A ked tak veľmi chcete smookerov tak hrávajte zm1..

  7. #37
    Nováček Avatar uživatele Toqsic
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    107

    Odpověď: Zm 2! :)

    Je docela zvláštní, že na zm 1,3,4 se smokerům dokážou ubránit. Jen lidičkové s minigunama a bazukama na druhém serveru (zm 2) se mu ubránit nedokáží. Podle mě to jen o tom jak se dokážeš ubránit. Jsem PRO, protože nevidím důvod, proč by měl mít 2 server vyjímku. Je to podobné jako když hráči nadávají na silka... no tak když se mu neumim ubránit, tak okamžitě musím hlasovat pro to aby se zrušilo? No to fakt ne! Nejdříve si okoukám, co ti hráči při tom dělají za chyby a ty využiju. To samé je se smokerem. To že mě smoker vytáhne jednou za kolo z kempu není důvod, aby byl zrušený a lidé zvýhodnění.

  8. #38
    Stálý člen Avatar uživatele weken
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    579

    Odpověď: Zm 2! :)

    Prečo by zm 2 nemala byť výnimkou preto tam hráva najviac ľudí pretože tam niesu smookeri...

  9. #39
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Mar 2012
    Příspěvky
    181

    Re: Odpověď: Zm 2! :)

    Citovat Původně založeno AsToR Zobrazit příspěvky
    Prečo by zm 2 nemala byť výnimkou preto tam hráva najviac ľudí pretože tam niesu smookeri...
    ano souhlasim s nim me nevadi uplne hrat se smoukrama ja stejne vetsinou hraju za zm a taky jak uz tady psali dete si hrat na zm 1,3,4 nestaci ti to nebo co me to je treba fakt nepohodle kdyz tam jsou smoukeri jako i par krat se mi stalo ze me pritahovali asi 5 smoukeru na raz a neslo se tomu ubranit ani hejbat sem se nemohl sem proto aby zm 2 zustala bez smoukeru nekdo ma rad pivo plzen a nekdo branik je to jen pivo ale je v tom velkej rozdil :D :D :D....

  10. #40
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Zm 2! :)

    ZM 1 je smoker, ZM3 je smoker. Nevim, co potrebujete vyresit. Novej zombie ma taky smokery.

  11. #41
    Reflex.
    Guest

    Odpověď: Zm 2! :)

    Nechapem čo tu riešia pridanie/odobranie smokerov :D však ked ta taha smoker tak staci raz do neho strelit a uz ta nebude pritahovat, no a pokial ta pritiahne a smoker sa schova za roh tak je na to jednoduchy figel... a to staci mackat medzernik a budes sa pomalicky posuvat dozadu nieje na tom nic takzeho...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •