Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 25

Téma: Grab

  1. #1

    Grab

    Docela mě začalo srát že když je po vzpouře a sajmonuje Admin tak si ty gunu jednoduše grabne a odhodíje přes půlku mapy.Kde jsou ty časy když si to musel odházet ručně protože kdyby to dělal ručně tak se ho da i zabít(seknout do zad).Ani nevím kčemu ten grab je dobrý..myslím si že k ničemu.Dřív na JailBreaku nebyl a myslím si že by se měl zase zrušit.
    Naposledy upraveno SheamusCZ; 23-06-14 v 20:58.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617

    Re: Grab

    Pokuď vidíš, že s tím grabem někdo dělá bordel a vadí ti to tak je tu jednoduchý příkaz do konzole a to record :) To samé se řešilo tady .. http://csko.cz/forum/showthread.php?...highlight=grab

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

  3. #3
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    960

    Odpověď: Grab

    Dej si nacistickej obrázek na steam nebo tak a buď v klidu ... :)

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Grab

    Musím souhlasit. Tato funkce občas vadí i mě, kdy si kolegové pohrávají se zbraněmi jak se jim zachce a překazí tím příležitosti pro vzpouru. Viděl jsem i případ, kdy byla vzpoura a poslední ct si vlezlo s awp na věž a s grabem si tam pro vsechny pripady pred sebou tlačil m4.

    A to jsou pouze případy s grabováním zbraní. O hráčích nemluvě.

  5. #5

    Odpověď: Grab

    Grab se nikdy nepoužíval na odbugování hráčů. Nikdy jsem to na serveru neviděl. Jediné, co jsem viděl, bylo zneužívání. Nic víc k tomu nenapíšu.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Burton
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Rumanová, Okres Nitra, Slovensko
    Příspěvky
    172

    Odpověď: Grab

    haters gona hate... Grakon to že sa grab nepoužíva na odbugovanie je možno tvoj názor, ja denne grabom pomáham hráčom. Sheamus nechápem čo ťa na tom sere ja to tiež robím - nevidím rozdiel v tom či to odhádžem alebo grabnem - ako admin mám výhodu že sa s tým nemusím babrať "ručne".
    Všetko sa dá vysvetliť, bohužiaľ nie všetkým.

  7. #7
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Re: Grab

    Ja ho zneuzivam skoro stale, ked ct stoja za prd. Aspon tam nie je nuda. Naopak si ale nikto nevsima, ked je ten grab prospesne vyuzity. Vtipne je, ze zrovna vcera ma zakladatel tohoto threadu otravoval, nech ho grabnem
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  8. #8

    Odpověď: Re: Grab

    Citovat Původně založeno human Zobrazit příspěvky
    Ja ho zneuzivam skoro stale, ked ct stoja za prd. Aspon tam nie je nuda. Naopak si ale nikto nevsima, ked je ten grab prospesne vyuzity. Vtipne je, ze zrovna vcera ma zakladatel tohoto threadu otravoval, nech ho grabnem
    Já že jsem tě žádal ať mě grabneš ?? Tak to asi ne..

  9. #9
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: Grab

    Tento Thread nemá cenu,GRAB nechte adminum je to dobré.. asi sa všichni shodnem že možeme LOCK.

    čau grakone


  10. #10
    Profesionální člen Avatar uživatele GRANDMOTHER
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    HNS,Jump
    Příspěvky
    275

    Odpověď: Grab

    Citovat Původně založeno Unihoc CZ Zobrazit příspěvky
    Tento Thread nemá cenu,GRAB nechte adminum je to dobré.. asi sa všichni shodnem že možeme LOCK.
    Neschodnem, mě osobně ten GRAB nevadí, ale vadí mě když tam přijde partička adminů co tam dělají akorát bordel .. jednou se mi dokonce stalo, že jsem simonoval, a admin (nevím jaký) mě grabnul a držel mě dokuď mě nějaký Tcko nezabilo. Což už bylo příliš , ale tak co jsem stim mohl dělat, na serveru bylo tehdá víc adminů takže nevím kdo to udělal ...

    E: Nechci touto větou nějak zpochybňovat autoritu admina Vikernese, ale předtím, než mě , již zmiňovaný "nějaký admin" , grabnul, tak Vikernes řekl něco na způsob ,,Zabijte ho, nebaví mě čekat, to kolo trvá strašně dlouho !" ... což nechápu .
    Naposledy upraveno GRANDMOTHER; 28-06-14 v 20:07.

  11. #11
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    960

    Odpověď: Grab

    Citovat Původně založeno GRANDMOTHER Zobrazit příspěvky
    Neschodnem, mě osobně ten GRAB nevadí, ale vadí mě když tam přijde partička adminů co tam dělají akorát bordel .. jednou se mi dokonce stalo, že jsem simonoval, a admin (nevím jaký) mě grabnul a držel mě dokuď mě nějaký Tcko nezabilo. Což už bylo příliš , ale tak co jsem stim mohl dělat, na serveru bylo tehdá víc adminů takže nevím kdo to udělal ...
    Až budeš vedět který to byl hned sem napiš utlučem ho :)

  12. #12
    Profesionální člen Avatar uživatele GRANDMOTHER
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    HNS,Jump
    Příspěvky
    275

    Odpověď: Grab

    Citovat Původně založeno vikernes Zobrazit příspěvky
    Až budeš vedět který to byl hned sem napiš utlučem ho :)
    Ok, máš stroj času ? :-O Nebo hodinky času ? Nebo video záznam z té doby ? -_-

  13. #13
    Nováček Avatar uživatele MrJack
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Mňa sa nezbavíš nikde. :D
    Příspěvky
    88

    Odpověď: Grab

    No tak aj ja mám občas slabé chvíľky keď si v duchu poviem: poj.baný grab alebo tak, ale to, že ťa raz niekto drbne o zem neznamená, že hneď musíš ísť srať to na forum.
    Ale súhlasím trochu, už sa mi stalo že nejaký obmedzenec s právami chcel zo mňa spraviť totálneho kok.ta (ale spravil ho len zo seba) že som simonoval, on sa tam začal rehotať tým ukulele hlasom do mikráku, že ma bolo hovno počuť. Keď som mu povedal, nech drží tlamu, že ma vyrušuje, grabol ma a j.bol o zem.

  14. #14
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Grab

    Grab se zneužívá to jest pravda ale jsou také chvilky kdy vám pomůže, párkrát se mi stalo, že s mou zvědavostí jsem se zasekl na nějakém místě ze kterého se nelze dostat a admin mě od tamtud jednoduše zvednul. :) Ponechal bych ho s tím že admini by používali grab jenom když je to opravdu potřeba.

  15. #15
    Nováček Avatar uživatele MrJack
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Mňa sa nezbavíš nikde. :D
    Příspěvky
    88

    Odpověď: Re: Grab

    Citovat Původně založeno Larodar56 Zobrazit příspěvky
    Grab se zneužívá to jest pravda ale jsou také chvilky kdy vám pomůže, párkrát se mi stalo, že s mou zvědavostí jsem se zasekl na nějakém místě ze kterého se nelze dostat a admin mě od tamtud jednoduše zvednul. :) Ponechal bych ho s tím že admini by používali grab jenom když je to opravdu potřeba.
    Tak tak, ale za zneužívanie grabu by som dával rovno vyhadzov z AdminTeamu.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •