Zobrazit výsledky od 1 do 14 z 14

Téma: [Tréninkové a soutěživé víkendy na jailbreaku] 1. kolo

  1. #1

    [Tréninkové a soutěživé víkendy na jailbreaku] 1. kolo

    Zdravím všechny pařmeny. Vyhlašuji tedy první kolo těchto soutěží. Rezervaci otevřu 29.6. v neděli v 18:00 hod. Bude se hrát mapa jb_mountains. Zároveň bych chtěl ale upozornit na jednu věc, kterou bohužel nemohu vyřešit. Rezervačka má jen 16 slotů a v registraci mám více jak 25 zájemců. Zkoušel jsem se dohodnout s Kotlem, jestli by mi neotevřel rezervačku s více sloty, ale prý by to zatížilo stroj, na kterém běží kotelna. Je mi líto, že to musím takhle napsat, ale kdo dřív příjde, ten dříve mele. Já vážně nemám jinou možnost jak to udělat než takhle. Někteří se teda bohužel nezúčastní, což je celkem škoda, protože ohlas je veliký :-/.

    Každopádně teď k věci. IP serveru vám dodám hodinu před zahájením do tohoto threadu. Jestli to napojíte hned, je vaše věc, každopádně já začínám až v 18:00. V tu dobu posloucháte moje příkazy, ikdyž nebudu simon. Na toto kolo bych potřeboval jedno dobrovolné CT, které bude součástí atrakcí :). Moje příkazy ale čekejte ve stylu jako bych byl na klasickém jb. Budu dávat reakce s výhodou, kde si dotyčný vybere svůj tým a podobné věci. Každopádně se budu snažit, aby si byli ve hrách všichni rovni. Tabulku se skórem dám po skončení kola sem.

    Pokud máte nějaké otázky, ptejte se.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617

    Re: [Tréninkové a soutěživé víkendy na jailbreaku] 1. kolo

    Ok, ruším svojí "přihlášku" :) GL.

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele The Keox
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    646

    Odpověď: [Tréninkové a soutěživé víkendy na jailbreaku] 1. kolo

    Mohl bych být tím dobrovolníkem? :) Rád pomůžu :))

  4. #4

    Odpověď: [Tréninkové a soutěživé víkendy na jailbreaku] 1. kolo

    A nemůžou se založit 2 rezervačky, že by jsi si vzal někoho na pomoc? Klidně bych ti s tím pomohl, nevidím v tom problém, mohli by si zahrát všichni.

  5. #5
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: [Tréninkové a soutěživé víkendy na jailbreaku] 1. kolo

    Ruším svou účast na této akci. Důvod : Nobody bude pomáhat
    Nemám čas

    čau grakone


  6. #6

    Odpověď: [Tréninkové a soutěživé víkendy na jailbreaku] 1. kolo

    Ikdyž jsou prázdniny, spousta lidí chodí do práce. Proto jsem rozhodl, že to bude právě o víkendech. Pátek a Sobotu si budou chtít všichni užít, budou s kamarády na oslavách a pijačkách atd. Neděle je podle mě nejlepší čas. A pokud vám to nevýjde jednou, není problém si zahrát až to kolo další.

    Co se týče pomoci v podobě dvou rezervaček, už jsem na o tom uvažoval. Kdyby se teda našel někdo ochotný, který by akci pořádal i na druhé rezervačce, tak ať mi napíše PM.

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: [Tréninkové a soutěživé víkendy na jailbreaku] 1. kolo

    Ja tento vikend nemozem, lebo som na festivale:D ale buduci vikend dojdem:)

  8. #8

    Odpověď: [Tréninkové a soutěživé víkendy na jailbreaku] 1. kolo

    ds

  9. #9

    Odpověď: [Tréninkové a soutěživé víkendy na jailbreaku] 1. kolo

    Ok, takže domluvil jsem se dalšíma lidma, takže se teď nikdo nemusí bát, že by se nezúčastnil. Gustak společně s Adiem budou pořádat souteže na druhém rezervovaném serveru. Já budu na hlavním serveru společně s Unihocem. Kdo se tedy nepřipojí na jeden server, může se přiopojit na druhý. Z Gustakem jsem domluvený, že bude dávat podobné atrakce jako já na serveru a bude mi potom posílat body, které potom zapíšu sem do tabulky.

  10. #10

    Odpověď: [Tréninkové a soutěživé víkendy na jailbreaku] 1. kolo

    Můžete se napojit na server. Na server, kde budu moderovat já se připojíte pomocí příkazu do konzole "connect csko.cz:27207; password 1234". Pokud bude server plný, připojte se na server, kde bude moderovat Gustak, pomocí příkazu do konzole "connect csko.cz:27203; password turnaj".

  11. #11

    Odpověď: [Tréninkové a soutěživé víkendy na jailbreaku] 1. kolo

    Nick Body
    ikea 45
    :_Koprakek_: 46
    Shiawuo 23
    SomTu/Sefko! 35
    nwbk 74
    Smooke 78
    Pi$kotka:* 40
    *![Respect]!* PoloMicka 5
    qvasa 10
    welcome to detroit city (WTDC) 60

    Chtěl bych všem moc poděkovat za jejich účast. Musím ale přiznat, že na začátku, jak se zjistilo, že na rezervačce mě mohou slyšet jen steamáci, tak se to trochu zkomplikovalo. S těma, co neměli steam, jsme se však domluvili v chatu a nikdo tedy nepřišel v "úhonu". Jen je mi líto, že se zúčastnilo jen 10 - 12 lidí. Nepotřebovali jsme ani záložní server s Gusťákem, ale myslím, že, co se týče domluvy, tak je to takové nejlepší. Hráli jsme na mapě snow, prošli jsme všechny atrakce a hráli jsme zhruba hodinu a čtvrt. Já doufám tedy, že všem zúčastněným se to líbilo a že se zúčastní i druhé kolo příští týden :). Tentokrát jsem i přepravený na non-stemáky, pro které zařídím ts server, kde mě budou moct slyšet.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 06-07-14 v 17:56.

  12. #12
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [Tréninkové a soutěživé víkendy na jailbreaku] 1. kolo

    Těším se :)
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  13. #13
    Expert člen Avatar uživatele slepice
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    474

    Re: [Tréninkové a soutěživé víkendy na jailbreaku] 1. kolo

    Vůbec jsem nevěděl že se to konalo do háje :(
    Mohl by mě kdyžtak někdo příště upozornit přes steam zprávou ?)
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198018532493
    Neumím si nastavit podpis podle pravidel.

  14. #14

    Odpověď: [Tréninkové a soutěživé víkendy na jailbreaku] 1. kolo

    Pokusim se :D
    Lidi mi říkají, že mam zaplo a mě to trapilo proto jsem se rozhodl zapnout!
    Kdyby někdo něco chtěl:)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •