Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 33

Téma: Max lvl + reset lvlŮ

  1. #1

    Max lvl + reset lvlŮ

    Tenhle server na kotelně je výbornej, ale mám menší návrh, který by se mohl vyzkoušet třeba po resetu lvlů.

    Maximální lvl je aktuálně 200, což je trošku moc, navrhuji dát max lvl 100 nebo 150.
    nebylo by od věci hodit max staty na 75 -> pak by si tolik lidí nestěžovalo na rakety, miny nebo nesmrtelnost mediců

    Výhody: větší rozmanitost stats - na lvlu 100 si bude muset člověk vybrat co bude mít, jestli bude mít hp + obranu nebo int + obranu

    Nevýhody: trošku posílení commanda, protože inteligenci nikdy nepotřebuje téměř.

    Bylo by vhodný zresetovat expy čas od času a potom by se dalo vyzkoušet nový max lvl, ten lvl se dá vždycky zvednout nahoru zpátky jako teď když má člověk 1500000 xp a má lvl 200 tak má expů na lvl 210 třeba.

    by Zuzka

  2. #2

    Odpověď: Max lvl + reset lvlŮ

    To by naši maníci s 200 lvli poctivě naexpenými na malých levlech a botech, s raketkama a s čup a fullout style s lékarnou pod sebou by nevydrželi a přešli na jiný server.

  3. #3
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    246

    Odpověď: Max lvl + reset lvlŮ

    Lvl 200 nemám Grako, ale i tak s tím nesouhlasím.. :D

  4. #4
    Nováček Avatar uživatele Rejko
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    COD:MW
    Příspěvky
    98

    Odpověď: Max lvl + reset lvlŮ

    Reset levelov zrejme nebude, pretože sú tam aj hráči s 200levelmi, ktorí si to poctivo naexpili. Keby sa to urobilo, buď by to bolo tak že by tam bolo nonstop plno, alebo tam budú 4hráči. Neviem, ale niekde som čítal že reset ani nikdy nebude na COD:MW. Ja som asi proti tomuto resetu, sice nemám zas až tak velké levely, ale hrám to od začiatku tak by ma mrzelo tie levely.

  5. #5

    Odpověď: Max lvl + reset lvlŮ

    to rejko: me se jenom nelibi, ze kazdej hraje kazdou class temer stejne, a lvl 200 to ma proste 100 v kazdym statu anema moznost to nejak ovlivnovat .. tak treba zmenit max stats na 150 ... pak bys mel 600 moznosti a 400 statu aspon

  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele Bujak
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    485

    Odpověď: Max lvl + reset lvlŮ

    Ja som PROTI.

    Nikto nema ešte vsetky lvly na 200 aby to bolo nutne, nikto netrolli s lvlom 200 , vsetci su spokojny a ja hrajem COD uz tak 2 roky +- a dosť by ma nasral restart.

    A keby som bol v Radarovej kozi tak asi vybuchnem lebo on ma asi 3-200, a 1 rad class skoro vsetko nad 100

  7. #7
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Max lvl + reset lvlŮ

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    To by naši maníci s 200 lvli poctivě naexpenými na malých levlech a botech, s raketkama a s čup a fullout style s lékarnou pod sebou by nevydrželi a přešli na jiný server.
    To si byl asi hodně slepý grakon když všechny lidi s lvly 200 hážeš do jednoho pytle že expili na botech zvlášt, když 2 classy lvl 200 sem dal ještě než byl vůbec base server a boti vymazaní ze serveru, belik snipera lvl 200 též i za doby jednoho itemu a další a další jako ducq s saperem, mrtvej s ss, killer s medicem atd. ;)

    Jinak background tvůj návrh je dost šílený max lvl 100 někteří dají do měsíce a pak když bude furt restart, ztratí to smysl něco nahrávat :)
    A dále by mě zajímalo jak dlouho hráš na cod kotelně, protože takovéhle návrhy vždy přijdou od těch co tam hrajou sotva měsíc a vadí jim, že tam hrajou hráči co si tam class lvl 150+ hrají a dělají ho třeba už půl roku či déle, ale to tě asi nenapadne co ;)

  8. #8

    Odpověď: Max lvl + reset lvlŮ

    Citovat Původně založeno shootradar Zobrazit příspěvky
    To si byl asi hodně slepý grakon když všechny lidi s lvly 200 hážeš do jednoho pytle že expili na botech zvlášt, když 2 classy lvl 200 sem dal ještě než byl vůbec base server a boti vymazaní ze serveru, belik snipera lvl 200 též i za doby jednoho itemu a další a další jako ducq s saperem, mrtvej s ss, killer s medicem atd. ;)

    Jinak background tvůj návrh je dost šílený max lvl 100 někteří dají do měsíce a pak když bude furt restart, ztratí to smysl něco nahrávat :)
    A dále by mě zajímalo jak dlouho hráš na cod kotelně, protože takovéhle návrhy vždy přijdou od těch co tam hrajou sotva měsíc a vadí jim, že tam hrajou hráči co si tam class lvl 150+ hrají a dělají ho třeba už půl roku či déle, ale to tě asi nenapadne co ;)
    Hah, to byl vtip. ale ne vážně. Nic mě nedokáže nasrat víc jak pro medik lv 150 co si čupne dá pod sebe lekarnu a vyfullouti to o sto-šest a ještě si říká "pro". Trošku se nad tím prosím zamysli.

  9. #9
    Ex-admin
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Pod mostom
    Příspěvky
    356

    Odpověď: Max lvl + reset lvlŮ

    Nebolo by lepšie spraviť další cod server, kde by sa začinalo od začiatku ? Začiatočníci by si zahrali a nikto by nebol nasraný.

  10. #10
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Max lvl + reset lvlŮ

    Reset je problematickej. Proč třeba nikdy nebyl reset ve hrách jako wow? Zřejmě se měl ze začátku udělat jen lvl 100 a pak přidávat. Napadá mě vybrat classu, která se nehraje, předělat a nastavit tohle omezení.

  11. #11

    Odpověď: Max lvl + reset lvlŮ

    Však máme uzavřený capture base, tak můžem z něho urobit server s max 100 lv. Menší lvly alespon budou mít nějakou šanci. Začátečníci si urobí první classu na cod 100 lv a pak budou pokračovat na 200 lv. Něco jako v superhero.

  12. #12

    Odpověď: Max lvl + reset lvlŮ

    Určite NIE. Je jedno či to je fs, medic, čas, ktorý pri tom, aby si určitú classu dal na lvl 200, rozhodne nieje krátky. Je to dobré tak ako je to 200lvl a 1,4kk XP, ani staty by som nemenil ako to jeden navrhol, a u rushera by som mu vrátil tie staré. 9 ludí z 10 nemá na kotelne steam. Ked vám robí problém, že máte velký lvl, jednoducho si zmeňte meno. Na capture base sa chceli spraviť ak viem, Fy a Aim mapy. 3/4 ludí, ktorý by o svoje poctivo naexpené classy, aj keď už na botoch, prišli, tak by COD prestali hrať, a aj já, a tak by ten server podla mňa upadol. Je to zbytočný nápad. Zuzka, ak si to ty čo si myslím, nehráš tam dlho, a keby máš aj ty lvl 200, nechcela by si oň prísť ;)

  13. #13

    Odpověď: Max lvl + reset lvlŮ

    Citovat Původně založeno shootradar Zobrazit příspěvky
    Jinak background tvůj návrh je dost šílený max lvl 100 někteří dají do měsíce a pak když bude furt restart, ztratí to smysl něco nahrávat :)
    A dále by mě zajímalo jak dlouho hráš na cod kotelně, protože takovéhle návrhy vždy přijdou od těch co tam hrajou sotva měsíc a vadí jim, že tam hrajou hráči co si tam class lvl 150+ hrají a dělají ho třeba už půl roku či déle, ale to tě asi nenapadne co ;)
    cod mod jsem na kotelne hrala už před lety, na GS jsem hrála 3 roky celý a měla jsem tam práva, tady hraju v kuse tak posledních 6-8 měsíců, mám sappa lvl 100 a v pohodě si to dávám, nebrečím protože maj lidi velký lvly, reset mě napadl, aby si nikdo nestěžoval na zmenšení maximálního lvlu

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Reset je problematickej. Proč třeba nikdy nebyl reset ve hrách jako wow? Zřejmě se měl ze začátku udělat jen lvl 100 a pak přidávat. Napadá mě vybrat classu, která se nehraje, předělat a nastavit tohle omezení.
    Co takhle hodit max stats na 150?? Mě jde jenom o to, že by na serveru mohla být větší rozmanitost, takhle má každej lvl 150+ daný úplně stejně všechno
    Prosím vyjádření na rozmanitost


    by Zuzka

  14. #14

    Odpověď: Max lvl + reset lvlŮ

    Nechapu co chces resetovat se prober mila zlata mi kteri sme od zacatku vzniku Cod bysme meli prijit kvuli botum kteri to ted zacli hrat ano vetsina jsou opravdu boti o Levely nebrec tu a nedavej sem takovy Joke myslim si ze kotel bude dost normalni aby levely hracum kteri si je vydrely nebral to by mu taky nikdo nemusel zbyt natom serveru takze prestan plakat psat sem kokotiny a naexpi si to taky kazdej to musel udelat!

  15. #15

    Odpověď: Max lvl + reset lvlŮ

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Však máme uzavřený capture base, tak můžem z něho urobit server s max 100 lv. Menší lvly alespon budou mít nějakou šanci. Začátečníci si urobí první classu na cod 100 lv a pak budou pokračovat na 200 lv. Něco jako v superhero.


    Dodam jojo ty boti co pak lezou s levelama 150+ a neznaj ani mapu a jak se strili?Urcite by jim tam nechaly boty server jak fy,aim, ci nakej pro level 100 je k hovnu popira to smysl cod a naco botum ulehcovat expeni kazdej z nas tech starych hracu si to prosel na level 200 poctive tedy aspon vetsina tak naco pomahat lamkam mi sme tu taky nebrecely at nam udela to a to mela by se spis resit funkcnost class a ne takovy kokotiny!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •