Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 33

Téma: Max lvl + reset lvlŮ

  1. #16

    Odpověď: Max lvl + reset lvlŮ

    Citovat Původně založeno ***Nocturm*** Zobrazit příspěvky
    Nechapu co chces resetovat se prober mila zlata mi kteri sme od zacatku vzniku Cod bysme meli prijit kvuli botum kteri to ted zacli hrat ano vetsina jsou opravdu boti o Levely nebrec tu a nedavej sem takovy Joke myslim si ze kotel bude dost normalni aby levely hracum kteri si je vydrely nebral to by mu taky nikdo nemusel zbyt natom serveru takze prestan plakat psat sem kokotiny a naexpi si to taky kazdej to musel udelat!
    Nauč se psát věty i s čárkama, bez nich to postrádá někdy smysl.
    Hlavní pointu vidím v změně maximálních stats a max lvlu, proto se ptám kotla, co na to ..

  2. #17
    Pokročilý člen Avatar uživatele slender
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    118

    Odpověď: Max lvl + reset lvlŮ

    Reset lvlů mi příjde jako volovina, roky snažení a najednou jsou fuč... Taky jsem s lvl 1 hrál proti 200. a dnes mám lvly 58,88,69,22 atd... Není v tom žádný problém... jen to trvá trochu déle...
    Děkuji lidem co mi píšou že mám AB WH MH aj. asi nejsem tak špatnej
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...r-WH-na-cod-mw

  3. #18
    Expert člen Avatar uživatele Bujak
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    485

    Odpověď: Max lvl + reset lvlŮ

    Myslim ze by to server pochovalo. Ja tam hrajem 2 roky s prestavkmi. A pravdepodobne by som nato uz kaslal.

  4. #19

    Odpověď: Max lvl + reset lvlŮ

    Citovat Původně založeno Bujak Zobrazit příspěvky
    Myslim ze by to server pochovalo. Ja tam hrajem 2 roky s prestavkmi. A pravdepodobne by som nato uz kaslal.
    Ne pravdepodobne ale urcite Herr Bujak:).Ted k te slecne nezajima nas kdes hrala a jak si byla dobra a kde si vynikala kdyz sem pises takove kraviny pocitej ze te tu lidi utrou brat lidem kteri sou tu od zacatku levely jak rekl Herr Bujak na Cod by to melo devastujici vliv aby si kazdej mesic musel zacinat znova expit.

  5. #20
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Max lvl + reset lvlŮ

    Citovat Původně založeno ***Nocturm*** Zobrazit příspěvky
    Ne pravdepodobne ale urcite Herr Bujak:).Ted k te slecne nezajima nas kdes hrala a jak si byla dobra a kde si vynikala kdyz sem pises takove kraviny pocitej ze te tu lidi utrou brat lidem kteri sou tu od zacatku levely jak rekl Herr Bujak na Cod by to melo devastujici vliv aby si kazdej mesic musel zacinat znova expit.
    Klídek, musí ti být jasné, že reset neprojde. Tak proč se nad tím tak rozčilovat ;)

  6. #21

    Odpověď: Max lvl + reset lvlŮ

    Citovat Původně založeno shootradar Zobrazit příspěvky
    Klídek, musí ti být jasné, že reset neprojde. Tak proč se nad tím tak rozčilovat ;)

    Pac mi vadi radare ze tohle pisou lidi kteri maj na Kotelne na serveru nahrano hovno vis ze sem celkem utocnej:Dtak mi to trocha zvedlo mandle ze nekdo takou kravinu vypusti s ust :D sry sem starnouci kokot kterej rekne co na srdci to na jazyku:D

  7. #22
    Pokročilý člen Avatar uživatele HANNy^
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Žatec
    Příspěvky
    161

    Odpověď: Max lvl + reset lvlŮ

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Však máme uzavřený capture base, tak můžem z něho urobit server s max 100 lv. Menší lvly alespon budou mít nějakou šanci. Začátečníci si urobí první classu na cod 100 lv a pak budou pokračovat na 200 lv. Něco jako v superhero.
    S tímto naprosto souhlasím.
    Akorát to nyní udělat místo jiného serveru. (capture base už neni)

  8. #23
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958

    Odpověď: Max lvl + reset lvlŮ

    Reset určite nie.

  9. #24

    Odpověď: Max lvl + reset lvlŮ

    Citovat Původně založeno J3ZUsSs* Zobrazit příspěvky
    Reset určite nie.
    To by jsi nepřežil. :D

    Jinak pro ten server do 100lvl a ten druhej od 100 do 200 klidně :)

  10. #25
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    1,443

    Re: Max lvl + reset lvlŮ

    To s tými statmi na 150 je podľa mňa dobrý nápad... Ale na hp by som nechal len 100 max, pretože viac ako 255 sa už nezobrazuje a (neviem či ešte stále) buguje po páde.
    Celkom by to spestrilo hru, keďže hráči by si mohli rozmyslieť, či chcú radšej rushovať alebo čupieť...

  11. #26

    Odpověď: Max lvl + reset lvlŮ

    reset v ZIADNOM PRIPADE a Trey, musim ta opravit. Na prvy pohlad, je to zaujimava myslienka na spestrenie, ale po sekunde zistime, ze je to totalna pitchovina - S prepacenim. Najviac hracov na serveru, ktori maju pomerne vysoky level, su commanda. ma IK na knife, a absolutne nepotrebuje stats v kategorii INT. to znamena, ze sa mu uvolni 100 stats, ktore si smelo rozdeli tak, ze bude mat kondiciu 220 (zaklad + 150), HP 310 (zaklad plus150) a este zvysne do obranz = IMMORTAL

  12. #27
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    1,443

    Re: Odpověď: Max lvl + reset lvlŮ

    Citovat Původně založeno Belinko12 Zobrazit příspěvky
    reset v ZIADNOM PRIPADE a Trey, musim ta opravit. Na prvy pohlad, je to zaujimava myslienka na spestrenie, ale po sekunde zistime, ze je to totalna pitchovina - S prepacenim. Najviac hracov na serveru, ktori maju pomerne vysoky level, su commanda. ma IK na knife, a absolutne nepotrebuje stats v kategorii INT. to znamena, ze sa mu uvolni 100 stats, ktore si smelo rozdeli tak, ze bude mat kondiciu 220 (zaklad + 150), HP 310 (zaklad plus150) a este zvysne do obranz = IMMORTAL
    Tak napísal som že max hp by som nechal tak ako je, ale do ostatných statov by som to pridal. Keď si dá bonusovú kondíciu komando, môže to isté spraviť aj FS, rusher atď. Ono treba vziať v úvahu aj to, že napríklad Sapper si môže dať o 50 viac int. Takto bude dávať plukáčmi cca 50, a aj commando s 260 hp a 170 obrany bude mať problém to zdržať + je tam slowdown. Jedinú nevýhodu vidím v tom, že by to nižšie levely mali ťažšie, čo by sa dalo ale spraviť serverom pre level 1-100 a 101+ s tým, že server 101+ by mal iba jeden item.
    Ale pridal by som aj možnosť dať určitý stat na full. Pretože ak by sa hráč s levelom 170 chcel prispôsobovať itemu trvalo by mu to celkom dlho...

  13. #28
    Pokročilý člen Avatar uživatele HANNy^
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Žatec
    Příspěvky
    161

    Odpověď: Max lvl + reset lvlŮ

    Docela bych rád viděl nějaký konečný verdikt.

  14. #29
    Nováček Avatar uživatele Rejko
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    COD:MW
    Příspěvky
    98

    Odpověď: Max lvl + reset lvlŮ

    Toho verdiktu sa tu asi nedočkáš =D. Mááálo kedy som sem dotiahol kotla aby sa niečo urobilo napr. vyhodil botov, spravil 1item apod. Keď chceš aby ti na toto odpovedal, napíš mu PM.

    E: inak som proti resetu to je jasné, mám tam 2levely nad 100 a to expím bez VIP a tiež tam niesom nonstop takže určite proti a max lvl by som ponechal 200 lebo to doserete ešte viac.

  15. #30
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Max lvl + reset lvlŮ

    Už jsem psal, že reset nepřichází v úvahu. Další cod server je v plánu, ale úplně jiný. A na to je třeba asi měsíc práce.
    Naposledy upraveno Kotel; 07-09-14 v 12:28.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •