Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 50

Téma: Nesmrtelnost comm - ODSTRAŠUJÍCÍ PŘÍPAD! :D

  1. #1
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    246

    Wink Nesmrtelnost comm - ODSTRAŠUJÍCÍ PŘÍPAD! :D

    Čau, čau.. :D Mám tu jeden takovej úsměvnej screen.. :D Dnes jsem hrál na COD 2 itemy po dlouhé době a borec měl s comm full hp lékárnu a veterána 100hp.. :D Nu zapotil jsem se u něj ikdyž jsem si ho se sappem zastavil a cca 15vteřin to do něj solil s megáčem.. :D

    http://steamcommunity.com/sharedfile.../?id=279612909

    Dávám to sem jen aby kotel viděl tu nesmrtelnost některých class co tu panuje.. :)
    E^^ Všechny ty zásahy šli až na ten jeden do toho commanda.. :) Byl to tuším Maestro. :)

  2. #2

    Odpověď: Nesmrtelnost comm - ODSTRAŠUJÍCÍ PŘÍPAD! :D

    Citovat Původně založeno SuperVafle Zobrazit příspěvky
    Čau, čau.. :D Mám tu jeden takovej úsměvnej screen.. :D Dnes jsem hrál na COD 2 itemy po dlouhé době a borec měl s comm full hp lékárnu a veterána 100hp.. :D Nu zapotil jsem se u něj ikdyž jsem si ho se sappem zastavil a cca 15vteřin to do něj solil s megáčem.. :D

    http://steamcommunity.com/sharedfile.../?id=279612909

    Dávám to sem jen aby kotel viděl tu nesmrtelnost některých class co tu panuje.. :)
    E^^ Všechny ty zásahy šli až na ten jeden do toho commanda.. :) Byl to tuším Maestro. :)
    xD .. ale tak to je jenom nekdy, bud rad ze nemel lekarnu a kevlar a vedle nej medic .. bys neustrilel vubec

  3. #3
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    246

    Odpověď: Nesmrtelnost comm - ODSTRAŠUJÍCÍ PŘÍPAD! :D

    Tjn.. :D Já vím.. :D Za těch 3 a půl roku bo kolik se mi tohle ještě nestalo, ale fakt mě to rozesmálo tak jsem se chtěl podělit.. :)

  4. #4
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Nesmrtelnost comm - ODSTRAŠUJÍCÍ PŘÍPAD! :D

    Citovat Původně založeno SuperVafle Zobrazit příspěvky
    Dávám to sem jen aby kotel viděl tu nesmrtelnost některých class co tu panuje.. :)
    Citovat Původně založeno SuperVafle Zobrazit příspěvky
    Za těch 3 a půl roku bo kolik se mi tohle ještě nestalo
    Jen aby se toho někdo nechytl a nechtěl kvůli jednomu případu měnit celé cod.

  5. #5
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    246

    Odpověď: Nesmrtelnost comm - ODSTRAŠUJÍCÍ PŘÍPAD! :D

    :D No taky tu takové případy jsou.. :D Ale je pravdou, že comm s kevlarem a lvl 100 + se pomalu nedá zabít.. :) Mám comm 110 a s kevlarem do mě stříleli 4 a já stihl dva ustřílet s dgl.. :)

  6. #6

    Odpověď: Nesmrtelnost comm - ODSTRAŠUJÍCÍ PŘÍPAD! :D

    Citovat Původně založeno SuperVafle Zobrazit příspěvky
    :D No taky tu takové případy jsou.. :D Ale je pravdou, že comm s kevlarem a lvl 100 + se pomalu nedá zabít.. :) Mám comm 110 a s kevlarem do mě stříleli 4 a já stihl dva ustřílet s dgl.. :)
    podívej se někam na net jak funguje kevlar -> kevlar se vyplati hlavne proti malejm zbranim jako je mp5,p90 a glock .. u nich to dava i 50% penalizaci na dmg, což s obranou na 100 je hodně těžko prostřelitelný pro tyhle zbraně, takže když potkáš někoho s kevlarem většinou stačí vzít m249, dgl nebo awp - tam je nejmenší penalizace na dmg a jde to většinou

  7. #7
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    246

    Odpověď: Nesmrtelnost comm - ODSTRAŠUJÍCÍ PŘÍPAD! :D

    Nejde jen o zbraně.. :) Taková mina, raketa mi vezme třeba jen 20 hp s full obranou a kevlarem.. :) Já bych commandu snížil obranu. :) Aspoň o 20 bodů.. -.-

  8. #8

    Odpověď: Nesmrtelnost comm - ODSTRAŠUJÍCÍ PŘÍPAD! :D

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Jen aby se toho někdo nechytl a nechtěl kvůli jednomu případu měnit celé cod.
    A to vis ze jo ze se chytnu toho dyt to je pravda a neni to ojedinely pripad tech pripadu a kombinaci na nesmrtelnost komanda je vice ale ne on je furt v poradku a bude nemam slov hau

  9. #9

    Odpověď: Nesmrtelnost comm - ODSTRAŠUJÍCÍ PŘÍPAD! :D

    hehe, to je pak sranda jak za commanda chytnu autodestrukci a celý server pak na mě nadává, hlavně na hunticu :D. Ale ne, idkyž sám hraji za comm. taky se mi zdá že je jeblé OP. Trošku ho třeba nerfnout, aby to byla větší pecka.

  10. #10

    Odpověď: Nesmrtelnost comm - ODSTRAŠUJÍCÍ PŘÍPAD! :D

    Nechapu proc se mu nenerfne obrana opravdu ne kdyz to je nejrychlejsi klassa co dava na ranu nechapu proc ma jeste mega obranu a hp ty vole hlavne ze rusher sel hned nerf a to same Sharpshoter fakt na hlavu tady postaveny zlepsuje se co uz je tak op a zhorsuje se co bylo normalni tak aby se to ted blbe expilo ale co je to Kotlova politika chodi sem navrhy a moc se na serveru stejne neudela chtelo by to aby mel pomocnika kterej natom serveru hraje lidi za nim chodily a delaly se upravy a ne ze si tu jen budem ve trictvrte pripadech jen placat plice :)

  11. #11

    Odpověď: Nesmrtelnost comm - ODSTRAŠUJÍCÍ PŘÍPAD! :D

    Kotel ještě pracuje na zombie serverech. Musíme vydržet. Věřím ale, že další úpravy budou na codu, protože jak jsem to tak poslední dobou sledoval, tak tu bylo spoustu témat na úpravy a opravy hlavně z codu a jailbreaku. Tak snad se jednoho dne dočkáme. Ono správa serveru není žádna prdel, to vím z vlastní zkušenosti, gord, když je to tak velký portál...

  12. #12

    Odpověď: Nesmrtelnost comm - ODSTRAŠUJÍCÍ PŘÍPAD! :D

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Kotel ještě pracuje na zombie serverech. Musíme vydržet. Věřím ale, že další úpravy budou na codu, protože jak jsem to tak poslední dobou sledoval, tak tu bylo spoustu témat na úpravy a opravy hlavně z codu a jailbreaku. Tak snad se jednoho dne dočkáme. Ono správa serveru není žádna prdel, to vím z vlastní zkušenosti, gord, když je to tak velký portál...
    Prece nato vse nemusi bejt sam si myslim ma dost pratel ne ktery tomu rozumi jako on at ma nakeho pomocnika tim ze mu da treba vip zaDACO Pokud to teda ten dotycnej vubec zaplatit bude chtit tak mu to zily nevytrha stejne tam ma pres polovinu adminu k hovnu kteri nic nedelaj tak at si tam da poradny lidi :)

  13. #13

    Odpověď: Nesmrtelnost comm - ODSTRAŠUJÍCÍ PŘÍPAD! :D

    Citovat Původně založeno ***Nocturm*** Zobrazit příspěvky
    Prece nato vse nemusi bejt sam si myslim ma dost pratel ne ktery tomu rozumi jako on at ma nakeho pomocnika tim ze mu da treba vip zaDACO Pokud to teda ten dotycnej vubec zaplatit bude chtit tak mu to zily nevytrha stejne tam ma pres polovinu adminu k hovnu kteri nic nedelaj tak at si tam da poradny lidi :)
    Hehe, se mu nabídni. Ono by možná i stačilo napsat kotlovi PM, jak to vidí s úpravami na dalších módech :).

  14. #14

    Odpověď: Nesmrtelnost comm - ODSTRAŠUJÍCÍ PŘÍPAD! :D

    Jeste dodam nevidel sem tu nadpis nad serverama ze furt pracuje na zombikach myslel sem ze kdyz to sundal ma to hotove.:)

  15. #15

    Odpověď: Nesmrtelnost comm - ODSTRAŠUJÍCÍ PŘÍPAD! :D

    Nene diky do vedeni ja se necpu sem jen osklivej kritik kdyz vidim kdo dostava spesly na jb a nebo admina tak se smeju obcas ale resit to nebudu nic mi po tom neni jen sem tim chtel rict ze se tu urcite najdou lidi kteri by mu stim mohly pomoc pac mi pripada jako by nato byl sam a fakt ze nestihal ono je jedna vec mit hromadu serveru abych nalakal lidi a druha vec udrzovat je v poradku aby byli normalne hratelne.Naopak ja pred nim smekam ze mu jeste nemrdlo ale pokud nestiha opravu serveru tak by se mu pomocnik hodil.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •