Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 74

Téma: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aladin_MUDAFUKA
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    EARTH :OOO
    Příspěvky
    132

    Angry Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

    Takže :D ako mnohí z vás vedia o zmenách na COD :D ( pozor nebudem si dávať servítku pred hubu ale budem sa snažiť obmedzovať nadávky :DDDD )

    nikomu sa nepáčia , a nevravím len tie nové zmeny . COD hrám od skoro samého začiatku keď bol najvyšší level 23 .... každý deň tam bolo plno a niekedy nebola šanca sa tam pripojiť a pamätám ako som čakal aj hodinku na voľné miesto. No potom , o nejakú dobu , sa pridal druhý item a to bola chyba ... niekoľko ľudí odišlo , dobrých ľudí . No to bolo ešte cod ako tak v poriadku ale stále tam bolo FS čo nemalo časový limit na rakety , nefungovala obrana a pod ... potom alebo neviem či ešte predtým prišiel druhý server , čo bolo dobré že sa malo kde hrať , ale už na zhoršenom COD , ďalej nastupovali zmeny v podobe Capture base kde si kidi expili ... všetky tieto zmeny akože beriem aj to že sa odobralo nano , comm nemohlo mať rangery , a pod. ani nie nepodstatné veci boli v poriadku , dokým kotel nepridal znova nano , encyklopediu , a otrávené náboje , comm môže mať znova rangery , nefunguje obrana a všetko je hore nohamy .

    Nesúhlasím s týmto CODom , hrám ho už dosť dlho no horší ako je teraz nikdy nebol . A preto by bolo dobré aby tam bol ten úplne prvý klasický COD aký som začal hrať ( nechcem trepať ) ale cca. pred 2mi rokmi ... samozrejme s tým že FS bude mať časový limit na rakety , u ss ostane bonus ktorý je teraz lebo to je jediná normálna vec ktorá sa za tú dobu zmenila ku lepšiemu , taktiež ponechať itemy ale stým že comm znova nemôže mať rangery , odstrániť nano a nahradiť ho vestou čisto len na knife a nie všetky itemy a skilly , vymazať encyklopediu a otrávené náboje , nechať iba jeden item aj na jednom a druhom servery ... a hlavne nerobiť zmeny ktoré to iba zhoršujú.

    Toto je vyjadrenie mojej nespokojnosti za ten čas s COD , dúfam že niesom sám kto to tak cíti , aspoň tí ktorí tam hrajú rovnako dlho ...

    Bez urážky aj kotlovi za ten názov threadu ale bude taký aký je a mne je to jedno pretože ten COD je dojebaný na maximálny stupeň! bodka

    Prajem príjemný pozbytok večera a pre niektorých dobré ráno !
    Koľko hlúpostí vyslovia ľudia len preto, že chcú povedať niečo múdre ...

    Najťažšie znášajú ľudia štastného človeka :)

    Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných...

    Úspešný človek je taký, ktorý dokáže postaviť pevné základy z tehál, ktoré po ňom hádžu.

  2. #2

    Odpověď: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

    Súhlasím stebou, prosím aj ja o vrátenie CODka ktoré bolo doteraz....aj ten bonus pre SS preč a servery môžu ostať tak ako sú, že jeden je na jeden item a druhý na dva itemy. Hlavne nech to je také, aké to bolo!

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    May 2013
    Příspěvky
    27

    Odpověď: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

    Samotný Kotel písal, že COD:MW nehráva, nevie čo a ako, nie je v obraze... Môj názor je... Aby tak 5-10hráčov(ľudia, kt. to hrajú nejakú tú dobu, vedia čo a ako, nepíšu srač*y na fórku, že ich class je low a ostatné sú najlepšie- zlepšienie ich class, vedia o bugoch a dôvod, prečo by to tak malo byť) A proste by spísali sloh čo tam je zlé/dobre, čo by tam bolo dobre pridať/odobrať,...Čiže to budú ľudia, kt. nie sú sebci :D a ten sloh... stačí ked to pošlú Kotlovi do PM ale s každou vecou musí každí z nich súhlasiť... Budú sa musieť vedieť dohodnúť :D

    Gl

  4. #4
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aladin_MUDAFUKA
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    EARTH :OOO
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

    itak je to jedno , prvý cod bol najlepší , a bol by ešte lepší bez bugov :)
    Koľko hlúpostí vyslovia ľudia len preto, že chcú povedať niečo múdre ...

    Najťažšie znášajú ľudia štastného človeka :)

    Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných...

    Úspešný človek je taký, ktorý dokáže postaviť pevné základy z tehál, ktoré po ňom hádžu.

  5. #5
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

    Já jsem si řekl, že se k tomu novému ani nebudu vyjadřovat, ale na nějakej čas si dám od cod asi pauzu a přejdu na zombie apokalypsu než se to tu trochu urovná či vrátí nazpět, protože s mím medicem lvl 182 nemám šanci pořádně přežít zvlášť proti otráveným kulkám, kdy tě zabijou i na 3 rány do nohy všechno a přijde mě, že i bez off itemu dávám až moc velkej dmg s SG než před změnou, kde to nebralo tolik protihráčům jako teď.

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

    Tiez tam nehravam, ale co citam tak kazdy pise, aby sa odstranili itemy, ktore su silne proti classe ktoru hravaju. Pochopte, ze kazda classa musi mat logicky nejaku vyhodu, ale aj slabinu. Pred par dnami tu bol nazor, ze medic je nesmrtelny a teraz tu pises, ze ho zabiju otravene gulky. Hold, nieco ho zabit musi.

  7. #7
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Odpověď: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

    ok kotel vrat jim tam prosim zabugovane dojebane cod bez jakych koliv funkci itemu a funknosti vsech class .
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  8. #8

    Odpověď: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

    Co máš proti mé encyklopedii? :O

  9. #9
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aladin_MUDAFUKA
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    EARTH :OOO
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

    grey = nevravím aby sa úplne odstránilo nano , ale proste aby bolo len na knife ....

    ridik = nemyslel som zabugované , ale s vyriešenýmy bugmy + časový limit ku medovi a FS na lekárnu a rakety ....

    a grakon = proti encyklopedii len toľko že belik keď má ency + pluky tak mi zabije moje comm 192 lv na 2-3 rany , teraz podotíkam , do nôh ! ...
    Koľko hlúpostí vyslovia ľudia len preto, že chcú povedať niečo múdre ...

    Najťažšie znášajú ľudia štastného človeka :)

    Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných...

    Úspešný človek je taký, ktorý dokáže postaviť pevné základy z tehál, ktoré po ňom hádžu.

  10. #10
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

    Takze kdyz jsem to ted vratil tak, jak to bylo driv, tak to vlastne neni tak, jak to bylo driv.
    Kazdej to chce mit nastaveny jinak, aby se mu hralo dobre, takze se tezko vyhovi vsem.
    Naposledy upraveno Kotel; 08-07-14 v 10:13.

  11. #11
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aladin_MUDAFUKA
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    EARTH :OOO
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

    nevravím aby sa hralo dobre mne , ale aby sa hralo každému dobre , viem že tam nehráš a COD nevieš ako to tam chodí , ale sapper a FS a aj SS keď majú full int + encyklopediu a k tomu pluky alebo titany ... ani neviem k čomu to prirovnať no proste ten sapper, fs a ss a ďalšie class ktoré nehrávam a majú int sú s encyklopediou OP ... a nevravím len za seba ale asi za všetkých s ktorými som začínal ... ako bol Beat , Adri , Trey , DucQ a pár ďalších ... síce ducQ znova hráva tak odišlo pár dobrých ľudí ktorý tvorili super komunitu a len kvôli zmenám odišli ... nesnažím sa len o to aby sa server zmenil ale aby sa komunita s tých 10 ročných detí čo tam kempia celé kolo a ledva niečo trafia a potom nadávajú do cheaterov , zmenila na komunitu s normálnymi hráčmi , a musím uznať je ich tam dosť ale keď príde 1-2 kidi čo začnú písať ko*otiny do chatu tak polovica serveru odíde ...
    Koľko hlúpostí vyslovia ľudia len preto, že chcú povedať niečo múdre ...

    Najťažšie znášajú ľudia štastného človeka :)

    Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných...

    Úspešný človek je taký, ktorý dokáže postaviť pevné základy z tehál, ktoré po ňom hádžu.

  12. #12
    Nováček Avatar uživatele Rejko
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    COD:MW
    Příspěvky
    98

    Odpověď: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

    Aladin, píšeš že encyklopédiu a pluky alebo titany a hneď by bol problém na zabíjanie na 2-3rany vyriešený, keby sa hrálo na jednom iteme. Tam by si museli vybrať či to alebo to a nie jak mechanický robot budem to isté furt robiť ale aj rozmýšlať, navrhujem 1item všade lebo toto nemá zmysel riešiť.

  13. #13
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aladin_MUDAFUKA
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    EARTH :OOO
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

    Však aj chcem na obidvoch serveroch len jeden item lebo s 2mi itemamy ti odohrám aj s lvl 0 tak že budete nadávať keď chytím platiny a notes ...
    Koľko hlúpostí vyslovia ľudia len preto, že chcú povedať niečo múdre ...

    Najťažšie znášajú ľudia štastného človeka :)

    Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných...

    Úspešný človek je taký, ktorý dokáže postaviť pevné základy z tehál, ktoré po ňom hádžu.

  14. #14
    Pokročilý člen Avatar uživatele slender
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    118

    Odpověď: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

    Tak já si myslím že COD je server kde nikdy nikdo nebude úplně spokojenej... Na COD hraju asi rok?, 1. item si nepamatuju, ale pamatuju NANO. Moje commando jsem nahrál na lvl 50/60 za doby kdy NANO na serveru bylo. Občas jsem se trochu vztekl, ale byl jsem rád že jsem rád... Tehdy jsem na forko páchl jednou za uherskej rok (a navíc přestupnej). Mám prostě pocit že by bylo lepší kdyby se víc lidi snažili přizpůsobit a skousnout některé věci než měnit server 4x za měsíc...

    1. item ? ? ? Když si to lidi přáli... OK nemám problém. A zvlášť když si můžu vybrat jestli server 1 nebo 2 s 1. nebo 2. itemy.

    Já se vám přizpůsobím... COD nechám na Vás... ostatních... Protože tohle je docela náročná debata, která vede k neustálím změnám na 1 týden a nakonec se stejně vrátí... A to je snad až moc... Kdyby to forko nebylo COD je pořád stejné, ale i stejně špatně nastavené... Tak asi se tu řeší až moc věcí že COD bylo špatné, celkem dobré, a zase špatné...

    Stejně ale nevydržím sem nepsat...

    Můj pohled:
    Teď je to vcelku dobré, SS nechat bonus dmg. FS a Med. nechat časové omezení. Rangerky na comm jsou asi moc.
    Encyklopedie je dost silná tak asi radši míň +15int? Otravené náboje třeba trochu oslabit. Nano - pomlčím...

    Nikoho UPOZORŇUJI NIKOHO nemyslím konkrétně... Každý si veme co uzná za vhodné... A právě protože hraju jen rok(?) tak mě neberte vážně. Já to vidím takto někdo zase jinak. Tak proč se přít???

    Přeji pěkné prožití dne...
    Děkuji lidem co mi píšou že mám AB WH MH aj. asi nejsem tak špatnej
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...r-WH-na-cod-mw

  15. #15
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aizen
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    149

    Re: Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...

    Na druhej strane keď sú tam 2 itemy tak si má aj menší lvl šancu zahrať ... ja tam moc nechodím (v poslednej dobe vôbec) ale keď som tam hrával za moju 30 lvl tak jediné čo ma zachránilo boli itemy.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •