Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 33

Téma: Zombie 1,2,3

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2012
    Příspěvky
    8

    Thumbs down Zombie 1,2,3

    Tákže...Chcem vám len napísať to čo si myslím...Čím ďalej tým viac sa kazia klasické zombie servery...Najskôr ste zrušili,že nemôžu sa dávať mg bz atď...to je ešte akceptovateľne,ale keď prišlo,že INF za body a last má len HP?? ako to majú dať? Láskavo to prosím vás zmeňte,nedá sa to už hrať,ľudia vám odchádzaju na iné portaly,pretože majú lepšie klasické ZM servery..musím uznať,že Apokalypsa je dobrá...Ale kur*a ako chcete mať ľudí,keď všetko zbabráte jak ľudia,ktorí nevedia už čo vymyslieť a vymýšľajú len pí**viny...A nevyhovárajte sa,že ľudia nechodia preto sa na servery,lebo je vonku teplo a sú prázdniny,tak potom otázka znie,prečo vôbec hraju kotelňu a apokalypsa je zaplnená? Rád by som bol,keby sa to zmenilo...to je asi všetko,keď ma niečo napadne,dopíšem..by AresS a ja Kraks..

  2. #2
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Zombie 1,2,3

    Citovat Původně založeno Kraks Zobrazit příspěvky
    Najskôr ste zrušili,že nemôžu sa dávať mg bz atď...to je ešte akceptovateľne,ale keď prišlo,že INF za body a last má len HP?? ako to majú dať?

    Nějak to nechápu. Prosím vysvětlit, co znamená, že nemôžu sa dávať mg bz . Jakože to je jen pro vip?
    Inf je jen za body, takže to je pro lidi tezsi? Taky nechapu.
    Posledni ma jen hp, ale ma jich hodne a nema zpomaleni zasahem, takze se zbytecne neceka a hraci kvuli tomu neodchazi.

    Servery jsou plne, nevidim problem.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Zombie
    Příspěvky
    57

    Re: Zombie 1,2,3

    Prosim DAJTE TO HP Z LASTA PREC .. Tolke roky sa hrale tak dobre a pridem po tyzdni na zm a som hotovy ...... WTF

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2012
    Příspěvky
    8

    Odpověď: Zombie 1,2,3

    Hm...Ale tie servery sú plné len niekedy..:)) Niekedy bolo tak,že 30 ľudí bolo v pohode :) Tie mg a bz ešte sa dá...okey,pre zm je to ťažšie a hp je ťažšie ako by mal mať normal 450 hp a armor keď mal body...takže len sa pýtam prečo tie zmeny? Hádam mi chceš tvrdiť,že to pravda nie je? Skús si hrať tak ako ste to spravili...Tí lepší hráči dajú mne za pravdu a nie tebe...napr. AresS Gyttík mi dajú za pravdu v pohode,tak prosím netvrď,že to pravda nie je..

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2012
    Příspěvky
    8

    Odpověď: Zombie 1,2,3

    Ast0r a ty mi chceš tvrdiť,že si dobrý hráč alebo taký čo to v pohode zvláda? Ja nehovorím,že som lepší jak ty,tak prestaň,lebo vidno,že len sa vtieraš do rite jak nejaký psík...A ešte chceš práva za to jak sa na servery správaš? pffff choď niekam inam žiadať radšej práva,lebo už keď ty sa staneš adminom tak to by bolo v prdeli a stojím si za svojím dajte to na s5 ,a spýtaj sa aj na servery Kotel,že aký majú na to názor..:)

  6. #6
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Zombie 1,2,3

    S bazukou a minigunem jsem nic nedelal. Nějak to nechápu. Prosím vysvětlit, co znamená, že nemôžu sa dávať mg bz .

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Zombie 1,2,3

    Serveri su plne , inf sa nehadže každu chvilku osobne su to zmeni k lepšiemu ako vidim plačete keď sa nerobia zmeny a keď sa nejaká zmena spraví chcete to späť .Vždy ale sa odvolávate na kolko ludi tam odišlo a pri tom sa to nepači len vám a par kamošom ktorý vkuse minovali na konci a preživali do nemoty lovili zm ktorý museli pred nimi utekať, tie časi su preč a zm je zábavnejší ako pred rokom.Chválim ta kotel za nervy a ochotu lebo pri tomto by som ja osobne rupol.

  8. #8
    Pokročilý člen Avatar uživatele Likan.
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    191

    Odpověď: Zombie 1,2,3

    Citovat Původně založeno Kraks Zobrazit příspěvky
    Tákže...Chcem vám len napísať to čo si myslím...Čím ďalej tým viac sa kazia klasické zombie servery...Najskôr ste zrušili,že nemôžu sa dávať mg bz atď...to je ešte akceptovateľne,ale keď prišlo,že INF za body a last má len HP?? ako to majú dať? Láskavo to prosím vás zmeňte,nedá sa to už hrať,ľudia vám odchádzaju na iné portaly,pretože majú lepšie klasické ZM servery..musím uznať,že Apokalypsa je dobrá...Ale kur*a ako chcete mať ľudí,keď všetko zbabráte jak ľudia,ktorí nevedia už čo vymyslieť a vymýšľajú len pí**viny...A nevyhovárajte sa,že ľudia nechodia preto sa na servery,lebo je vonku teplo a sú prázdniny,tak potom otázka znie,prečo vôbec hraju kotelňu a apokalypsa je zaplnená? Rád by som bol,keby sa to zmenilo...to je asi všetko,keď ma niečo napadne,dopíšem..by AresS a ja Kraks..

    Ono sa to práveže dá prežiť :D Iba nesmieš loviť, to bol aj zámer. Keď vidím ako sa sem príjdu sťažovať práve tí, ktorí to najradšej robia, tak mi neostáva nič iba k updatom. Ak si last a máš niečo v hlave prežiješ 4-5 siliek, čo je asi tá optimálna hranica neporaziteľnosti :) Inf za bd je práve kvôli takým ako je AresS. Jedno kolo vypustia, robia pas. exp. aby si našetrili cca. 4k expov a následne v 2. kole hodili inf a potom rýchlo niekde protilátku.

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Zombie
    Příspěvky
    57

    Re: Zombie 1,2,3

    :DDDDDDDDDDD Likan. ani ma nepoznas tak si zavri tu spinavu papulu lebo co z nej vyjde to same hovenko ,.

  10. #10
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Zombie 1,2,3

    S bazukou a minigunem jsem nic nedelal. Nějak to nechápu. Prosím vysvětlit, co znamená, že nemôžu sa dávať mg bz.
    Ted jsem tam byl, kazdej ma minigun a bazuku. Zombie si neskrtaj. To je prece stav, ktery chcete mit.

  11. #11
    Pokročilý člen Avatar uživatele GyTTE
    Datum registrace
    Oct 2013
    Umístění
    Everywhere , biatž!
    Příspěvky
    178

    Odpověď: Zombie 1,2,3

    Kotle .. tým myslel , že sa niekedy dalo dropnúť MG a BZ , ale už to nejde ..
    Nick na Steame: GyTTE;# ✓
    Skype: gytte245
    V hre: ZT#.GyTTE`

    Keď ma niekedy stretnete na ZOMBIE , tak prajem veľa šťastia :3 GL;#
    GyTTE prepac ale ides na forum za cheaty konkretne za cheaty v Confingu ako aim bot alebo knife alebo weapon

  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Zombie
    Příspěvky
    57

    Re: Zombie 1,2,3

    :DDDDDDDDDDDD AsToR robis si srandu ? :DDDD

  13. #13
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2012
    Příspěvky
    8

    Odpověď: Zombie 1,2,3

    Ast0r,ty si admin alebo čo? nepíš tu dík a vrátim sa k tomu,niekedy sa dali hádzať mg a bz a už nejdu,snáď ani o tom nevieš? A halelujah napíš mi alebo ukáž niečo kde som plakal,že mi zmena vadí,dík...:) proste to nie je ono...Likan a o čom to je,že sa nesmie loviť?? A vraj zábavnejšie zm ako kedysi? :DD

  14. #14
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Zombie
    Příspěvky
    57

    Re: Zombie 1,2,3

    Koteal nic nemen , len zmen to LAST HP pls :) DIks

  15. #15
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Zombie 1,2,3

    Upravy last byly kvuli tomu, ze tam nejsou smokeri, ale na prvnim jsou, takze tam se muze vratit vesta. To je celkem jedno.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •