Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Skiny

  1. #1
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Skiny

    Tohle je šílený a těžký nápad, přesto si myslím že by to přilákalo mnoho lidí. Takže napadlo mě dát do Warcraft serveru skiny stejné jako v originální hře (elf, člověk, ork, nemrtvý). Koukal sem se po nějakých skinech a po tvorbě skinů. Něco málo sem našel, hledat budu dále. Tady je pár návrhů co sem tím myslel: http://andokai.blog.cz/en/0610/warcraft-2 , je jich tam jen pár. Samozřejmě postava orka ne se sekerou ale s přítomnou zbraní (AK47). Pokud by někdo něco našel nebo zjistil ať mi brnkne. Je to dost složité si myslím, ale přesto by se stala kotelna oblíbenější. Kotle přemýšlej o tom, je to dost složité, to je mi jasné, ale přesto... Kotelna by byla lepší.

  2. #2
    Banned
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    152

    Re: Skiny

    Je to dobry napad treba len vela hladat ...

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Skiny

    moc ten mod nehravam ale myslim si, ze by to bol perfektny napad.. ale zaroven si myslim, ze by to hrozne zvysovalo lagy..

  4. #4
    czkubacz
    Guest

    Re: Skiny

    no kdyz by se onullovaly tak by to bugy moc nedelalo ale kdyz si predstavim orka z ak-47 xD tak s toho nemůžu

  5. #5
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Skiny

    Bohužel, hledal sem co se dalo... Něco sem našel, ale pravda je taková že lagy by byly veliké.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •