Strana 5 z 6 PrvníPrvní ... 3456 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 61 do 75 z 87

Téma: JB 6 - zákaz dětí

  1. #61

    Odpověď: JB 6 - zákaz dětí

    Myslim, že kick by se nám hodil (spam, vulgarismy). Ale zřejmě budeme nadále "trpět" za to, že to nějaký spesl/speslove před X lety zneužili. :D
    Navíc jak říká Frisco, spesl se dá odebrat jedním (možná dvěma) kliknutima :D
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  2. #62

    Odpověď: JB 6 - zákaz dětí

    Vrátit kick, ten se až tak nezneužíval, spíš ten slap. Naštvalo mě, že jste to kvůli dvoum lidem odebrali. Zas teď jsou v pohodě spešlové a nanejhůř by to využíval jen jeden týpek, teda můj názor. Plus jak říká Britny tak s ní souhlasím. GL lidem tam.

  3. #63
    Nováček Avatar uživatele LejS
    Datum registrace
    Dec 2015
    Příspěvky
    67

    Odpověď: JB 6 - zákaz dětí

    Ten Kick sa práveže dosť zneužíval. Podľa mňa stačí to premiestňovanie , povolený voice a iné výhody. Keby bolo namne tak by som dal ten slap/slay . Ale ten kick by som nechal na rozhodnutí iných a vyšších pozícií.
    A keby sa už mal ten kick povoliť pre tých spešlov , tak som zato aby sa povolili iba tým ktorý sú na spešlovi dlho a nemali žiadne väčšie problémy. Tu sa môže rozhodovať ako pri Žiadosti o práva. Keď hráč mal problém/permu tak mu nedajú práva lebo je to bývalí zapatec.

    Kto mal väčšie problémy v minulosti tak tomu by som nedával a naopak kto nemal a bol ako anjel (Britny) tak mu dám.
    Z mojej strany všetko

    -Vec názoru
    Jediné umenie je milovať človeka ktorý si to zaslúži.

    zdrawim. je mi 19
    sem z ceske republiky
    mám stým
    csko hraju od 7let
    umím hrát
    tak me vemte do admin týmu!!! děkuju!

    #Staré dobré časy :D

  4. #64
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: JB 6 - zákaz dětí

    Kdo měl nějaké problémy, tak neměl dostat vůbec spešla. A pokud vím, tak nikdo takový mezi námi není.

    -Lejs, pod jakým nickem jsi hrál, jak měli spešlové kick?

  5. #65

    Odpověď: JB 6 - zákaz dětí

    Lejs ja ti nerozumim. V jednom postě by se mohl kick vrátit a souhlasíš s Britny, v dalším postě píšeš že nám stačí přemisťování a voice.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  6. #66

    Odpověď: JB 6 - zákaz dětí

    Citovat Původně založeno LejS Zobrazit příspěvky
    Ten Kick sa práveže dosť zneužíval. Podľa mňa stačí to premiestňovanie , povolený voice a iné výhody. Keby bolo namne tak by som dal ten slap/slay . Ale ten kick by som nechal na rozhodnutí iných a vyšších pozícií.
    A keby sa už mal ten kick povoliť pre tých spešlov , tak som zato aby sa povolili iba tým ktorý sú na spešlovi dlho a nemali žiadne väčšie problémy. Tu sa môže rozhodovať ako pri Žiadosti o práva. Keď hráč mal problém/permu tak mu nedajú práva lebo je to bývalí zapatec.

    Kto mal väčšie problémy v minulosti tak tomu by som nedával a naopak kto nemal a bol ako anjel (Britny) tak mu dám.
    Z mojej strany všetko

    -Vec názoru
    Takže dost zneužíval, ok. V tom případě bych potřeboval očistit paměť, když si vybavuju jednoho max dva, kteří toho zneužívali. Slap je určitě problémovější záležitost. Připadá mi, že si snad ani v tu dobu nehrál, když zatím toto jsou jenom bláboly. A snad nezáleží na tom, jestli má někdo spešla delší dobu, když ti, co mají delší dobu spešla už by měli být admini, pokud to dobře chápu. Spešlové snad nemají mít žádné problémy a pochybuju, že někdo z nynějších by byl problémový.

    + prosím tvůj dřívější nick, protože žádný LejS si nepamatuju a to máš čerstvě registrovaný účet na fórku.

  7. #67
    Nováček Avatar uživatele LejS
    Datum registrace
    Dec 2015
    Příspěvky
    67

    Odpověď: JB 6 - zákaz dětí

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Lejs ja ti nerozumim. V jednom postě by se mohl kick vrátit a souhlasíš s Britny, v dalším postě píšeš že nám stačí přemisťování a voice.
    Jednoducho súhlasím s Britny.
    Jediné umenie je milovať človeka ktorý si to zaslúži.

    zdrawim. je mi 19
    sem z ceske republiky
    mám stým
    csko hraju od 7let
    umím hrát
    tak me vemte do admin týmu!!! děkuju!

    #Staré dobré časy :D

  8. #68
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kalerab
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    154

    Re: Odpověď: JB 6 - zákaz dětí

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Myslim, že kick by se nám hodil (spam, vulgarismy).
    Kick by takyto problem nevyriesil, ked je niekto retard a spamuje/nadava furt tak sa bude connectovat dalej len aby daneho spesla nasieral viac a viac.
    LejS spominal slap a ten sa snad pouzival na blbosti (nechcem priamo povedat zneuzival) viac ako grab a kazilo to hru.

    To uz radsej dat speslom minutovy mute.
    K povodnemu prispevku, ktory napisa Okurka o sikvanovani deti - absolutne suhlasim. V poslednej dobe sa hlavne u CT casto objavuju dvaja experti, ktori by uz mali mat rozum a miesto toho, ked je tam niekto mladsi sa ho snazia iba zrazit. Ked vidim, ze oni su u CT tak hned zapinam record, lebo vidim ze tam robia iba bordel pricom ich simonovanie tiez neni boh vie co...

    Co sa tyka komunity, ja tu uz par rokov citam o tom ako JB komunita ide do hajzlu a je to horsie a horsie ale podla mna je to uz roky rovnake.
    Je to taky cyklus. 70% hracov tvoria mladsie rocniky, ktore casto nie su az tak schopne zvysnych 30% na nich nadava a pise tu ako zatiahli JB do sraciek. Nasledne prejde nejaka doba doba. Mladi sa to ako tak naucia hrat, vacsina starsich hracov odide a z tych mladsich zostane uz iba 30% a dojde 70% novych. A takto to ide dookola.

    PS: Tiez by ma zaujimal ten LejS-ov nick, kedze nick LejS mi nic nehovori.

  9. #69

    Odpověď: JB 6 - zákaz dětí

    Proč by nemohli dostat spešli kick ze servru? Kvůli neschopnosti? Kvůli zneužití? To zase a typicky nechápu. A to, že to nemá smysl jen kvůli tomu, že někteří lidi se schválně budou napojovat, aby daného spešla jenom provokovali. Neni problém si napsat do konzole amx_ip a použít ctlv+c a zkopírovat si jeho IP, jméno a poslat to např. Koprovi a slušně ho poprosit, aby mu dal ban za toto a toto. Dám příklad: Pepa152 IP: xxx.xx.xxxx Mohu te poprosit o ban? Neustále porušuje spam, nadávky a naváží se do rodiny, ani kick nepomáhá. Admin nemůže být všude. Proto jsou tu spešli, kteří mají pomáhat a udržet pořádek na servru. Kick by byl, teda aspoň pro mě poslední varování. Ideální by byl i mute, ale to bych chtěl moc už. Děkuju za pozornost :)
    A mimochodem, taky by mě zajímalo jeho jméno. Nikdy jsem takové jméno neviděl na servru.

  10. #70
    Nováček Avatar uživatele LejS
    Datum registrace
    Dec 2015
    Příspěvky
    67

    Odpověď: JB 6 - zákaz dětí

    Ahojte

    S JailBreakom som si dal trochu pauzu :) Nehrám ho asi 3 mesiace. Ale keď som začínal tak som mal meno: LejS-Max neskôr som prestúpil na Siwy potom Siwak , neskôr Veľký omyl... pfúú .. keby som tu mal vypisovať aké som mal vždy prezývky tak tu budeme do rána.
    Ale toto je moje posledné meno - Lej.
    Jediné umenie je milovať človeka ktorý si to zaslúži.

    zdrawim. je mi 19
    sem z ceske republiky
    mám stým
    csko hraju od 7let
    umím hrát
    tak me vemte do admin týmu!!! děkuju!

    #Staré dobré časy :D

  11. #71
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985

    Re: Odpověď: JB 6 - zákaz dětí

    Citovat Původně založeno LejS Zobrazit příspěvky
    Ahojte

    S JailBreakom som si dal trochu pauzu :) Nehrám ho asi 3 mesiace. Ale keď som začínal tak som mal meno: LejS-Max neskôr som prestúpil na Siwy potom Siwak , neskôr Veľký omyl... pfúú .. keby som tu mal vypisovať aké som mal vždy prezývky tak tu budeme do rána.
    Ale toto je moje posledné meno - Lej.
    Díky za užitečnou informaci šéfe:-)

    btw k topicu.. tenhle problém těžko vyřešíte nějakým zákazem, vždycky budou lidi hledat jak to obejít. Spíš se divím, že něco takovýho má pět stránek:-D

    btw2 kick slap aj už tu byly, neúspěšně. Hráč se stejně připojí znovu a začně dělat blbiny znovu a spešl by ho akorát neustále vyhazoval ze serveru bez řešení, nakonec to stejně musí vyřešit admin.

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

  12. #72
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kalerab
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    154

    Re: Odpověď: JB 6 - zákaz dětí

    Citovat Původně založeno Swagrid Zobrazit příspěvky
    Díky za užitečnou informaci šéfe:-)

    btw k topicu.. tenhle problém těžko vyřešíte nějakým zákazem, vždycky budou lidi hledat jak to obejít. Spíš se divím, že něco takovýho má pět stránek:-D
    Reagujes ako keby si to tu necital.
    Za prve - styria sme mu tu napisali nech nam napise svoj nick preto napisal to co napisal...
    za druhe - to co napisal Okurka nesuvisi s povodnym topicom - ten je stary vyse roka, Okurka pisal o sikanovani deti...



    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    Proč by nemohli dostat spešli kick ze servru? Kvůli neschopnosti? Kvůli zneužití? To zase a typicky nechápu. A to, že to nemá smysl jen kvůli tomu, že někteří lidi se schválně budou napojovat, aby daného spešla jenom provokovali.
    Ako som napisal, mute by bol podla mna v tomto pripade ucinnejsi a zaroven aj menej zneuzitelnejsi. Ked niekoho kicknes do 5 sekund ho tam mas znovu. Ak mu das mute na minutu tak mas vacsi pokoj od neho. A tak isto ako pri kicku mozes aj po 3 mutoch napisat Koprovi nech mu da uz ban.

  13. #73
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    960

    Odpověď: JB 6 - zákaz dětí

    Tady se stále vymýšlí jedna píčovina za druhou :D Přidávat spešlům kick ? Tak to už tady bylo ...a rozhodně se to neosvědčilo většina toho akorát zneužívala a díky tomu se to odebralo :D ted to vrátíme zase zpět za pár dní to bude zase ve starejch kolejích.To že mezi spešli jsou či nejsou retardi nevím ale mezi adminama určitě moc dobře si pamatuju den kdy se sešlo na JB dobrých 15 adminů a spešl práva se rozdávaly každému kdo si o ně řekl hh jak by to údajné nezneužívání vypadalo pak :D .Jinak co se týče nadávání na děcka :D ani se nedivím dneska se jb hemží jen retardama kteří mají mozek na úplnou pyču krom vyjímek najdou se tací kteří to na svůj věk zvládají obstojně.S ostatními se nemá cenu vůbec mazlit nikdy se nepoučí a ani nenaučí proto by nebylo vůbec od věci kdyby ti nejneschopnější dostávali automaticky perma banán k CT.

  14. #74
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kalerab
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    154

    Re: Odpověď: JB 6 - zákaz dětí

    Citovat Původně založeno vikernes Zobrazit příspěvky
    To že mezi spešli jsou či nejsou retardi nevím ale mezi adminama určitě moc dobře si pamatuju den kdy se sešlo na JB dobrých 15 adminů a spešl práva se rozdávaly každému kdo si o ně řekl hh jak by to údajné nezneužívání vypadalo pak :D .Jinak co se týče nadávání na děcka :D ani se nedivím dneska se jb hemží jen retardama kteří mají mozek na úplnou pyču
    Ze zrovna ty napises nieco taketo...

  15. #75
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    960

    Odpověď: Re: Odpověď: JB 6 - zákaz dětí

    Citovat Původně založeno Kalerab Zobrazit příspěvky
    Ze zrovna ty napises nieco taketo...
    V hlavě to v pořádku mám.Jestli narážíš na moje přejíždění vždycky si stěžovali tak dva max tři lidi na serveru zbytek se bavil :D plus pár dalších ubrečených vyjímek :) Máte tady bůh ví kolik serveru nikdy se ani žádný nenaplní díky tomu jste se mohli kdykoliv přepojit na jiný když vám to tak vadilo

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •