Strana 4 z 6 PrvníPrvní ... 23456 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 46 do 60 z 87

Téma: JB 6 - zákaz dětí

  1. #46

    Odpověď: JB 6 - zákaz dětí

    Když už se zamklo tamto téma, tak to hodím sem.
    Poslední dobou pozoruji více a více na serveru jistou diskriminaci dětí.. Jak už psal někdo předtím, JB tvoří z 80% děti..
    Ale co mě zaráží je to, že jsem na serveru, simonuje dejme tomu dítě, které může mít tak 12 let.. Simonuje dobře, příkazy dává normalní, ani třeba nefraguje.. A v chatu "Děcko, táhni.." "Ježíš, to je dítě, radši odpoj" "Miluju blbé děti" ... Přitom to dítě ani nemuselo udělat nic špatně..
    Stále čtu věci typu, že starší hráči na to serou, proto to jde do prdele.. Ale když se u CT objeví starší hráči, tak dělají snad větší bordel než děcka.. Vrcholem všeho je, když na serveru schválně starší hráči znepříjemňuje simonování "dítěti" - Zavírání boxu, házení gun Téčkám a spoustu dalšího...
    Tímto postem bych chtěl spíš apelovat na vás, starší hráče, abyste místo nadávek zkusili dotyčnému pomoct..
    Je jasné, že některé případy nějak nejdou ani komentovat (Vysvětlit někomu jak zapnout HVD je někdy nadlidský úkol)..
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  2. #47
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: JB 6 - zákaz dětí

    Tak na takové "dítě" sem tam ještě nenarazila a to už dvě co šišlaly dostaly ode mě permu k ct :D
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #48

    Odpověď: JB 6 - zákaz dětí

    Je pravda, že jsem to podal tak, že všeci jsou v pohodě a problém je z nás. Tak jsem to samozřejmě vůbec nemyslel :D
    Ale já na to, co jsem popisoval vejš, narážím docela často.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  4. #49
    Ex-admin
    Spešl hráč
    Avatar uživatele mirecc
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    chodim sa prechadzat do Rakuska
    Příspěvky
    748

    Odpověď: JB 6 - zákaz dětí

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Ale já na to, co jsem popisoval vejš, narážím docela často.
    Tak isto keď skočím sem-tam na jb na to narážam že 13ročný chlapec sa snaží simonovať a nefragovať pritom čo niektorý starší si zvyšuju ego na tom fragovaní, robenie blbosti atd...

  5. #50
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617

    Re: JB 6 - zákaz dětí

    Moc to hrotíte.. :D Tím, že tu budeš "apelovat" nic nezmůžeš, každý z toho typu hráčů, který tu popisuješ, se nad tím jen pousmějou.. :D Pokuď-li to vůbec uvidí..

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

  6. #51

    Odpověď: JB 6 - zákaz dětí

    Tak se jako ovce budeme zastávat starších, protože pustit se do děti je lehčí :d
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  7. #52
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617

    Re: JB 6 - zákaz dětí

    Lockněte to raději, než sem zase naběhne x lidí co si budu předávat názory.

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

  8. #53
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: JB 6 - zákaz dětí

    Problém je, že tam hráči nemají respekt ani k adminům a spešlům :D Natož k nějakým děckám. Když sem jednoho týpka upozornila, aby neskákal furt simonovi do řeči, tak sám hned měl debilní poznámky. Prostě tvrdě trestat, přesouvat, dávat jim delší zákazy - nějaký zákaz na 3 dny za neschopnost je už úplný nesmysl, to za 3 dny doleze znovu k ct a zase demence. Admini říkají že to má být fun, takže někdo ani delší tresty nedává, ale proč je potom tolik stížností co se týče JB ? Na jednu stranu si za to můžou admini sami. Bud tam sami dělaj bordel, nebo jsou až moc benevolentní..
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  9. #54
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: JB 6 - zákaz dětí

    je to fun mod, ale ked je raz niekto dement, tak dementom ostane a preto davam zakazy dost dlhe i ked to niektori hejtuju :D
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  10. #55
    Pokročilý člen Avatar uživatele Azi
    Datum registrace
    Aug 2014
    Umístění
    U sebe doma.
    Příspěvky
    163

    Odpověď: JB 6 - zákaz dětí

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Když už se zamklo tamto téma, tak to hodím sem.
    Poslední dobou pozoruji více a více na serveru jistou diskriminaci dětí.. Jak už psal někdo předtím, JB tvoří z 80% děti..
    Ale co mě zaráží je to, že jsem na serveru, simonuje dejme tomu dítě, které může mít tak 12 let.. Simonuje dobře, příkazy dává normalní, ani třeba nefraguje.. A v chatu "Děcko, táhni.." "Ježíš, to je dítě, radši odpoj" "Miluju blbé děti" ... Přitom to dítě ani nemuselo udělat nic špatně..
    Stále čtu věci typu, že starší hráči na to serou, proto to jde do prdele.. Ale když se u CT objeví starší hráči, tak dělají snad větší bordel než děcka.. Vrcholem všeho je, když na serveru schválně starší hráči znepříjemňuje simonování "dítěti" - Zavírání boxu, házení gun Téčkám a spoustu dalšího...
    Tímto postem bych chtěl spíš apelovat na vás, starší hráče, abyste místo nadávek zkusili dotyčnému pomoct..
    Je jasné, že některé případy nějak nejdou ani komentovat (Vysvětlit někomu jak zapnout HVD je někdy nadlidský úkol)..
    Okurko, máš pravdu také se s tím poslední dobou často setkávám. Polovina serveru začne spamovat když simonuje 12-13leté dítě jak by ho upálili a podobné věci když simonuje v podstatě dobře a bezchybně.
    Naposledy upraveno Azi; 06-01-16 v 23:20.
    „Člověk je takový, jaká je jeho činnost. Člověk není nic jiného než jeho život.“

  11. #56
    Ex-admin Avatar uživatele [H]e||
    Datum registrace
    Jul 2013
    Příspěvky
    116

    Odpověď: JB 6 - zákaz dětí

    No, je to tam celkom často.. Tie deti sa môžu snažiť a aj tak sa väčšinou dočkajú len akéhosi nerešpektovania ako zo strany väzňov, tak aj dozorcov.. A skor tí starší, u ktorých by som ja osobne čakal toho rozumu asi viac, tam znepríjemňujú týmto mladším simonom tú hru. Samozrejme netvrdím, že úplne všetky deti sú také a ani netvrdím, že všetci starší hráči na jb sú takí, ale je to proste situácia, ktorá sa teraz na jb vyskytuje celkom často

  12. #57
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: JB 6 - zákaz dětí

    Co se týče nějakého trestání. Nevím jestli jste to už probírali v AF, ale hodilo by se spešlům přidat kick.

  13. #58
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: JB 6 - zákaz dětí

    Citovat Původně založeno The Frisco Zobrazit příspěvky
    Co se týče nějakého trestání. Nevím jestli jste to už probírali v AF, ale hodilo by se spešlům přidat kick.
    Kick už spešlové měli, ale zneužívali toho, avšak když koukám na tu sestavu co je ted, tak možno bych vám to i na tu zkoušku dala, protože mi nepřijde že by mezi váma byl momentálně někdo tak, jak to říct slušně "retardovaný" že by toho zneužíval.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  14. #59
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: JB 6 - zákaz dětí

    Však kdyby se takový retard našel, tak není těžké odebrat spešla, ne? :D

  15. #60
    Nováček Avatar uživatele LejS
    Datum registrace
    Dec 2015
    Příspěvky
    67

    Odpověď: JB 6 - zákaz dětí

    Dobre rano vospolok :D

    Som za Britnyn nazor :-) Bola doba kedy spesly zneuzivali kicky.
    Za tu skusku to povolit zas to stoji.
    A aby som bol presny tak momentalne je zostava super a da sa im doverovat.
    Inak co sa tyka toho KidBreaku ta to je somarina a trufam si povedat ze najhorsia aku som tu kedysi zazil :D
    Ale bud iz.
    Jediné umenie je milovať človeka ktorý si to zaslúži.

    zdrawim. je mi 19
    sem z ceske republiky
    mám stým
    csko hraju od 7let
    umím hrát
    tak me vemte do admin týmu!!! děkuju!

    #Staré dobré časy :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •