Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 87

Téma: JB 6 - zákaz dětí

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617

    Re: JB 6 - zákaz dětí

    :DD To občas jo mno

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

  2. #17
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: JB 6 - zákaz dětí

    Možná by spíše toto vyřešilo delší tresty k CT, než jsou 3dny až týden. 14 dní a více a třeba se za tu dobu něco naučí, nebo si přijdou požádat o UB k CT, kde se jim to stručně vysvětlí.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617

    Re: JB 6 - zákaz dětí

    Britny nevěřím, že by to pomohlo .. Tato mladší kategorie je většinou neponaučitelná.

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

  4. #19
    Stálý člen (Don Corleone) Avatar uživatele SGP_
    Datum registrace
    Jun 2014
    Příspěvky
    299

    Odpověď: JB 6 - zákaz dětí

    To si mě a více lidí, kteří jsou stále děti a mají mozek (aspoň doufám, že ho mám) urazil.
    Vem to zpět nebo budeš litovat ..
    Pošlu na tebe celou generaci.

  5. #20

    Re: JB 6 - zákaz dětí

    uz som hovoril ze permou treba nesetrit, je to len k ct na jb a o ub si mozu zaziadat kedy chcu

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Re: JB 6 - zákaz dětí

    Citovat Původně založeno kono159 Zobrazit příspěvky
    uz som hovoril ze permou treba nesetrit, je to len k ct na jb a o ub si mozu zaziadat kedy chcu
    Ta perma fakt neni zly napad podla mna.. vsak ked dostanu brain.. mozu to ukazat adminom alebo speslom na rezervacke.. a da sa unban..
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  7. #22
    Nováček Avatar uživatele MrJack
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Mňa sa nezbavíš nikde. :D
    Příspěvky
    88

    Odpověď: Re: JB 6 - zákaz dětí

    Citovat Původně založeno OoKeYo Zobrazit příspěvky
    Ta perma fakt neni zly napad podla mna.. vsak ked dostanu brain.. mozu to ukazat adminom alebo speslom na rezervacke.. a da sa unban..
    A urobia to znova a znova a zasa sa im dá unban a bude zasrané celé fórum od debilných žiadostí typu pls pls unban pls.

  8. #23
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Re: JB 6 - zákaz dětí

    Citovat Původně založeno MrJack Zobrazit příspěvky
    A urobia to znova a znova a zasa sa im dá unban a bude zasrané celé fórum od debilných žiadostí typu pls pls unban pls.
    Pochybujem ze tie deti budu vobec dojst na forko a nie este zalozit ziadost o UB
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  9. #24
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: JB 6 - zákaz dětí

    Decká tam nerobia bordel, maximálne chaos. Bordel tam robia retardi. A to sa nedá zistiť dopredu ani podľa veku.

    Tak spravme JB6, kde budú hrať iba 20+. Aha, vlastne nie. Boli by tam 4 admini a 1 hráč...
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  10. #25

    Re: JB 6 - zákaz dětí

    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    Decká tam nerobia bordel, maximálne chaos. Bordel tam robia retardi. A to sa nedá zistiť dopredu ani podľa veku.

    Tak spravme JB6, kde budú hrať iba 20+. Aha, vlastne nie. Boli by tam 4 admini a 1 hráč...
    http://csko.cz/rezervace/ heslo: 123, mod č.5

  11. #26
    Nováček Avatar uživatele Tensa Zangetsu
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Morava pyčo
    Příspěvky
    79

    Odpověď: JB 6 - zákaz dětí

    Napad je primo genialni podle me, ale nerealizovatelny jak tu je zminovane. Misto toho banovat style, 1 prohresek - 1 tyden, 2 prohresky -3 tydny, 3 prohrasky 5 tydnu, 4 prohresky - 7 tydnu a 5+ prohresku perma k CT. A ty prohresky by se pocitaly zvlast, napriklad za MFK by dostal 3 tydny, kvuli MFK a neznalosti pravidel.

  12. #27
    Profesionální člen Avatar uživatele Kebabko
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    nadporucik
    Příspěvky
    330

    Odpověď: JB 6 - zákaz dětí

    aha a admini by si to zapisovali na celo kto ma kolko prehreskov ? dobry napad

  13. #28
    Nováček Avatar uživatele FreeShotCZ
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Královehradecký Kraj
    Příspěvky
    107

    Odpověď: JB 6 - zákaz dětí

    Nechápu pravidlo o věku... a jak by se to asi kontrolovalo ? občankou, pochybuji.. znám dost lidí kteří jsou mladčí než 13 let a simon menu, pravidla, příkazy ovládají úplně v pohodě..., to samé jak poznáte že danému člověku je dostatečný věk.. podle hlasu ani omylem, existuje spousta programů, které ho dokáží pozměnit..., mě třeba hodně lidí tipovalo že mí je kolem 17 let..., stejně hra Counter Strike je od 16 let.. kdyby se zavedlo že se mladčím hráčům zakáže vstup na servery od Kotelny tak by zde razantně ubylo hráčů.., ano občas se stane že se objeví někdo kdo má pisklavý hlas, ale když umí hrát a nekazí ostatním hru tak je zbytečné mu zakázat vstup.., pokud vím tak se pravidlo o věku již jednou řešilo ( i víckrát ) a stejně se to zamítlo.., i kdyby byl vytvořen JailBreak 6 jen pro Steam uživatele, tak každý druhý si ho vyprosí od rodičů, nebo od známých a stále je zde problém že danému může být i 8 let ! Podle mě je to blbost

  14. #29

    Odpověď: JB 6 - zákaz dětí

    Jediného mladistvého s brainem, kterého jsem tu viděl byl swagrid a to už mi nikdo nevezme, ale na toho týpka nezapomenu. Ve 13 byl spešl a hrál a vyjadřoval se úplně v pohodě. Mnohem lépe jak tady 17-letí borci...

    Někdo ho tu ale neměl rád, tak se ho zbavil, to už je ale OT... :)

  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682

    Re: JB 6 - zákaz dětí

    Však Swagrid tu ešte hraje ne ?
    E: Možno ho to len prestalo baviť. Ja som ho mal celkom rád.
    Naposledy upraveno Toreto; 20-07-14 v 22:02.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •