Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456
Zobrazit výsledky od 76 do 87 z 87

Téma: JB 6 - zákaz dětí

  1. #76
    Pokročilý člen Avatar uživatele Azi
    Datum registrace
    Aug 2014
    Umístění
    U sebe doma.
    Příspěvky
    163

    Odpověď: Re: Odpověď: JB 6 - zákaz dětí

    Citovat Původně založeno vikernes Zobrazit příspěvky
    Máte tady bůh ví kolik serveru nikdy se ani žádný nenaplní díky tomu jste se mohli kdykoliv přepojit na jiný když vám to tak vadilo
    Žádný se nikdy nenaplní? Tak to jsi na serverech vždy asi v nepravou chvíli.
    „Člověk je takový, jaká je jeho činnost. Člověk není nic jiného než jeho život.“

  2. #77
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    960

    Odpověď: Re: Odpověď: JB 6 - zákaz dětí

    Citovat Původně založeno Azi Zobrazit příspěvky
    Žádný se nikdy nenaplní? Tak to jsi na serverech vždy asi v nepravou chvíli.
    Já už tady hlavně vůbec nehraju

  3. #78
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617

    Re: JB 6 - zákaz dětí

    Vždyť se tu vymýšlí jedno hovno za druhým.. Pokuď vím, okurko, tak přesně od tohodle se založilo "Spešl forum". Začalo to tu utlačováním dětí, pak jste řešili celkovou komunitu a teď tu řešíte funkce spešla? Bud řešte jednou a zůstaňte u toho nebo nepište zbytečné off topic hovna, který už tu byly X krát. Nějaký mod tohle lockněte, díky..

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

  4. #79

    Odpověď: JB 6 - zákaz dětí

    Spešl jakožto funkce pro JB je úplně k hovnu. Něteří retardi si prostě nedají pokoj a furt budou na serveru nějak otravovat a spešl proti tomu zrobí úplné hovno. Však komu se ten spešl dává? Zodpovědným a zkušeným lidem. Tak samo je to s postem admina. Tak toho spešla úplně zrušte a dejtem tam všem radši admina. Nebudete muset řešit sračky v podobě toho, že spešl nic ve hře nezrobí. A když zrobí nějakou pičovinu, tak se práva odeberou. Bude to úplně to samé, akorát budou mít rovnou pravomoce všechny.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 07-01-16 v 21:46.

  5. #80
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kalerab
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    154

    Re: Odpověď: Re: Odpověď: JB 6 - zákaz dětí

    Narazal som na to, ze ked si bol na serveri robil si bordel a spraval si sa ako najvacsi retard, neustale si zneuzival voice ci si bol CT alebo T, zivy alebo mrtvy. Jedine co si vedel u CT bolo zobrat auticko a bud zrazat svoje CTcka alebo ho dat do boxu nech sa tam zrazia a nadavaju si navzajom.
    Clovek s pravami by mal ist hracom prikladom a udrziavat poriadok ty si tam paradoxne ten poriadok narusal a nabadal hracov k tomu aby robili bordel.

    Citovat Původně založeno vikernes Zobrazit příspěvky
    Máte tady bůh ví kolik serveru nikdy se ani žádný nenaplní díky tomu jste se mohli kdykoliv přepojit na jiný když vám to tak vadilo
    Inak povedane "ak sa ti nepaci, ze na serveri robim bordel bez inam". Smutne ze toto napise clovek co mal prava, nastastie ich uz nemas.
    Naposledy upraveno Kalerab; 07-01-16 v 22:11.

  6. #81
    Ex-admin
    Spešl hráč
    Avatar uživatele mirecc
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    chodim sa prechadzat do Rakuska
    Příspěvky
    748

    Odpověď: JB 6 - zákaz dětí

    Nehovorím že by sa spešlom nemal pridať kick ale príde mi to zbytočné pretože ako napísal kaleráb keď raz niekto má za potrebu spamovať, nadávať tak keď ho spešl kickne tak sa pripojí x krát a nejaký kick mu neublíži ale zase sú tu hráči ktorým raz za čas vybuchnú nervy začnu sa s niekým hádať spešl ich kickne a si povie no.. kašlem na to idem na iný server

  7. #82

    Odpověď: Re: JB 6 - zákaz dětí

    Citovat Původně založeno ImGustak Zobrazit příspěvky
    Vždyť se tu vymýšlí jedno hovno za druhým.. Pokuď vím, okurko, tak přesně od tohodle se založilo "Spešl forum". Začalo to tu utlačováním dětí, pak jste řešili celkovou komunitu a teď tu řešíte funkce spešla? Bud řešte jednou a zůstaňte u toho nebo nepište zbytečné off topic hovna, který už tu byly X krát. Nějaký mod tohle lockněte, díky..
    To zní jako bych mohl za to, že tu začali řešit kick pro spešli..:D
    Každopádně Connan už ve spesl forku o kicku psal, bez odezvy.

    E: ale tohle vážně asi raději Locknete
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 08-01-16 v 07:38.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  8. #83

    Odpověď: JB 6 - zákaz dětí

    Čau, ale sorry vôbec nerozumiem tomuto celému, každý bol dieťa a dnes je iná doba, inokedy keď sme boli menší nehrali toľko PC niektorí možno vôbec, ale každý má právo hrať čo chce a od toho je admin/spešl, aby sa riešili priestupky a zažil som X krát, že veľa krát aj typci s hrubým hlasom robili horšie veci ako '' deti ''. PÍC

  9. #84
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: JB 6 - zákaz dětí

    To je super nápad. Nemohlo by tam chodit asi tak 90% spešlu a 20% adminů. To by bylo bordelu. Paráda. ;)

  10. #85
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    960

    Odpověď: Re: Odpověď: Re: Odpověď: JB 6 - zákaz dětí

    Citovat Původně založeno Kalerab Zobrazit příspěvky
    Narazal som na to, ze ked si bol na serveri robil si bordel a spraval si sa ako najvacsi retard, neustale si zneuzival voice ci si bol CT alebo T, zivy alebo mrtvy. Jedine co si vedel u CT bolo zobrat auticko a bud zrazat svoje CTcka alebo ho dat do boxu nech sa tam zrazia a nadavaju si navzajom.
    Clovek s pravami by mal ist hracom prikladom a udrziavat poriadok ty si tam paradoxne ten poriadok narusal a nabadal hracov k tomu aby robili bordel.


    Inak povedane "ak sa ti nepaci, ze na serveri robim bordel bez inam". Smutne ze toto napise clovek co mal prava, nastastie ich uz nemas.
    To máš naprostou pravdu.Ze začátku mi to ale jedno nebylo ale čím dýl jsem tu byl tak jsem zjistil jak to tu vlastně chodí a byl jsem si jistej že o práva nepřijdu tak jsem si začal dělat co chci a co mě bavilo :D tady je totiž těžší o práva přijít než je získat protože tady nikdo nic neřeší a všechno je všem úplně jedno.

  11. #86
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: JB 6 - zákaz dětí

    Mohol by to tu uz dakto locknut lebo sa tu riesia uplne sracky
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  12. #87
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: JB 6 - zákaz dětí

    Citovat Původně založeno KeYo Zobrazit příspěvky
    Mohol by to tu uz dakto locknut lebo sa tu riesia uplne sracky
    Když mi dá někdo moda, tak to locknu
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •