Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: [ZBH] Menu & nákup zbraní

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kyblík Hnoje
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    202

    Exclamation [ZBH] Menu & nákup zbraní

    Zdar, identifikoval jsem (pravděpodpobně) bug na ZBH.

    Pokud si koupím nějakou zbraň, třeba kulomet a pak začne další kolo, objeví se mi klasické menu pro nakliknutí zbraní. Pokud vyberu např. volbu předchozí zbraně, přijdu o kulomet, který zmizí (ani se neodhodí, prostě se na místě dezintegruje). Pokud si zbraň nevyberu, normálně hraju (menu se tedy zavřelo/přepsalo jiným) a pak se rozhodnu nakoupit si zbraně, tak volba v menu "koupit zbraně" nefunguje. Píše mi to, že již jsem vybaven, což ovšem není pravda - mám jen kulomet a zbraně z předchozího kola, ale granáty, které bych získal při nakliknutí nových zbraní již ne.

    Bylo by možné toto opravit? Tj. opravit:
    - při nákupu nových zbraní na začátku kola se staré zbraně z shopu nerozloží (nebo by mi hra automaticky přiřadila granáty :-D)
    - nabídka nákupu zbraní bude fungovat i v průběhu kola se starými zbraněmi

    + pls, bylo by možné u typů zombie krátce napsat i jejich schopnost? Např: Leaper (velké skoky), Hulk (malé odhození),...
    + je možné konečně opravit zavírání menu? tj. pokud mám zrovna otevřené menu pro kulomet a jsem infikován, tak aby se menu zavřelo. Pokud klepnu na první aktivní volbu "postavit kulomet", tak mi děsně chytře píše "Vždyť jsi zombie" - nj. jsem zm, tak proč mi sakra ukazuješ menu :-D :-D Otravný bug, reportován již asi před měsícem.

    Díky!
    Kýbl

    Jaktože nepaříš?! Nekoukej jak se vyrábí řetěz a běž na Zombie Biohazard! :-) Nebo alespoň mrkni na moje mapy: Kyblíkárna, Sateda a nejnovější přírůstek Iratus.

  2. #2
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kyblík Hnoje
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    202

    Odpověď: [ZBH] Menu & nákup zbraní

    Dovolím si znovu upozornit na tuto dosti znatelnou chybu - nemožnost výběru zbraně po zavření automatického menu po startu. Pokud se to hráči stane hned v prvním/druhém kole, má jen pistolku a nůž, nic víc.

    Jaktože nepaříš?! Nekoukej jak se vyrábí řetěz a běž na Zombie Biohazard! :-) Nebo alespoň mrkni na moje mapy: Kyblíkárna, Sateda a nejnovější přírůstek Iratus.

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Odpověď: [ZBH] Menu & nákup zbraní

    To se mi nikdy nestalo ...

  4. #4
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kyblík Hnoje
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    202

    Odpověď: [ZBH] Menu & nákup zbraní

    Zkus následující postup:
    Po začátku kola, jakmile se ti objeví menu pro nákup zbraně (Nová, předchozí, zapamatovat, konec), tak buď
    a) nic nedělej a postav kulomet. Pro jistotu můžeš ještě plentnout minu. Pak si vyber zbraň přes menu.
    b) stiskni konec. Pak si vyber zbraň přes menu.
    Pokud ti tohle funguje, tak jsi lucky boy :-)
    Když to samé udělám já, jsem beze zbraně. Jediná možnost je si ji koupit přes nákupní menu.

    Jaktože nepaříš?! Nekoukej jak se vyrábí řetěz a běž na Zombie Biohazard! :-) Nebo alespoň mrkni na moje mapy: Kyblíkárna, Sateda a nejnovější přírůstek Iratus.

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Odpověď: [ZBH] Menu & nákup zbraní

    A proč bych to takhle dělal o.O já jako normální člověk zvolím zbraň počkám na ZM přípádně se už zakempím ... a pak až budu mít prachy kupuji z Shopu nějake zbraně atd. a stavím kulomet vedle sebe

  6. #6
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kyblík Hnoje
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    202

    Odpověď: [ZBH] Menu & nákup zbraní

    jj ale co když mám ještě výbavu z minulého kola, kterou chci využít? Nebo co když je v ten moment prostě životně důležitější plentnout minu, přes kterou je třeba skočit na kulák, abych se dostal na vyvýšené místo, než se hrabat v nějakém menu?

    Faktem zůstává, že v menu je funkce, která nefunguje. Je to chyba a měla by být opravena.

    Jaktože nepaříš?! Nekoukej jak se vyrábí řetěz a běž na Zombie Biohazard! :-) Nebo alespoň mrkni na moje mapy: Kyblíkárna, Sateda a nejnovější přírůstek Iratus.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •