Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 27

Téma: Žádost o práva

  1. #1

    Žádost o práva

    Zdravím,
    rád bych se ucházel o post administrátora na serverech v kategorii Aim.

    Něco o mně...
    Jmenuji se Matouš a je mi 15 let. Jsem sportovní, soutěživý a ambiciózní typ člověka. Závodně se věnuji lednímu hokeji a rekreačně cyklistice. Mezi mé záliby patří grafika a tvorba webových stránek.

    Já a 1.6...
    Už je to nějaký ten pátek, co jsem začal rozdávat radost... no vlastně, působit enemy týmu těžké a hluboké deprese z neustálého umírání, což mě dovádí ke zmínce o SID - STEAM_0:1:18515873. Po letech a několika tisících hodinách strávených u CSka se chodívám na Vaše servery odreagovat, převážně na classic. Vystupuji pod přezdívkou :_?. Ti, kdo mě neznají, mě oslovují dvojtečka, podtržítko, otazník. A ti, kteří mě znají, mě oslovují zkráceně otazník anebo jednoduše Matouš^^

    Proč se chci stát součástí AT?
    Občas je potřeba vynést odpadky do popelnice, očistit poličky od prachu a v neposlední řádě umýt zas*aný hajzly od hoven. Víte, co mám na mysli...

    Mám nějaké zkušenosti?
    Postupem času jsem jako administrátor získal mnoho cenných zkušeností nejen na poli CSka, ale i v jiných hrách. Působil jsem na menších i větších portálech od řádového admina až po vedoucího projektu.

    Hezký zbytek dne,
    :_?

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137

    Odpověď: Žádost o práva

    Na tomto portáli podľa chatlogu hráš od 9.7.2014, čo je prd mňa veľmi málo. Ďalej v chatlogu nie je dokopy nič keďže si tu krátko, na fórum si síce registrovaný od Marca a máš nahlásených len troch cheaterov z toho dva banned a jeden sa este rieší. Pre mňa si tu veľmi krátko. Mohol si ešte pól roka počkať takže ja ti dám zatiaľ PROTI. Hlavne z toho dôvodu že na serveroch kotelny hráš veľmi málo. Možno časom zmením názor ak ta niektorý admin pozná a odporúči ťa. Ale zatiaľ nie. Možno skús dáke servery povedať kde si vystupoval ako admin nech si to môžme overiť?

  3. #3

    Odpověď: Žádost o práva

    V chatlogu bys ani také nic nenašel, moc se na serverech nevyjadřuji, protože se chodívám odreagovat a v klidu si zahrát. Proto také nepotřebuji komunikovat s ostatními hráči. Hraji tu krátce, to samozřejmě nepopírám. Dlouhé působení u Cservers (mj. v sekci minecraft i jako head admin), ostatní působiště znát nebudeš.

    Btw. 3 banned
    Naposledy upraveno pweredbytvaroh; 18-07-14 v 15:23.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137

    Odpověď: Žádost o práva

    Ja znát nemusím ale Google to nájde :D takže ak ešte niekde bude to len plus k žiadosti.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131

    Odpověď: Žádost o práva

    hravam na clasu dost casto ale neviem kto si, mozem ti poradit, hlas cheatrov, spravaj sa slusne, pockaj do 16 a potom to skus.. :) ja si ta budem urcite vsimat v hre

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: Žádost o práva

    Ahoj, vidím, že hlásiš, niečo som už aj zabanoval, ale podľa chatlogu tu hráš od 9.7, čo je podľa mňa veľmi málo. Nepochybujem o tvojich schopnostiach. Ale teraz je taký "trend", že každý, čo nahlási 10 cheaterov na fóre, tak si podá žiadosť o práva. Ja som nahlásil niečo cez 110 cheaterov (cca +-) a až tak som si podal žiadosť. Chcel som tým len povedať, aby si sa tu udomácnil a žiadosť nechal otvorenú aj 2 mesiace a viac. Zatiaľ ťa zhodnotiť neviem, v hre si tvoje hlásenia nevybavujem, no na fóre si niečo nahlásil, ale nie je toho veľa. Z písania usudzujem, že brain máš. Z chatlogu taktiež, nevyjadruješ sa ku všetkému a hlavne nepoužívaš skratku "kkt", čo oceňujem. :D
    Takže záver: niečo nahlas, teda pokračuj v hlásení a potom ti sem napíšem moje rozhodnutie. :)
    S pozdravom a prianím všetkého dobrého,
    Chemo, server admin, csko.cz

  7. #7
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Žádost o práva

    Mimo turnaje (pokud si to byl ty) tě vůbec neznám. Hraješ tu krátce + podle mě nemáš dostačující věk pro AIM admina, i když se můžeš vyjadřovat slušně. Vzhledem ke zkušenostem co se tu tak často odehrávají musím být i skrz to PROTI

    Časem se ukáže zda to myslíš vážně, nebo jenom hlásíš kvůli právům.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  8. #8

    Odpověď: Žádost o práva

    Citovat Původně založeno Mr.Chemistry. Zobrazit příspěvky
    Ahoj, vidím, že hlásiš, niečo som už aj zabanoval, ale podľa chatlogu tu hráš od 9.7, čo je podľa mňa veľmi málo. Nepochybujem o tvojich schopnostiach. Ale teraz je taký "trend", že každý, čo nahlási 10 cheaterov na fóre, tak si podá žiadosť o práva. Ja som nahlásil niečo cez 110 cheaterov (cca +-) a až tak som si podal žiadosť. Chcel som tým len povedať, aby si sa tu udomácnil a žiadosť nechal otvorenú aj 2 mesiace a viac. Zatiaľ ťa zhodnotiť neviem, v hre si tvoje hlásenia nevybavujem, no na fóre si niečo nahlásil, ale nie je toho veľa. Z písania usudzujem, že brain máš. Z chatlogu taktiež, nevyjadruješ sa ku všetkému a hlavne nepoužívaš skratku "kkt", čo oceňujem. :D
    Takže záver: niečo nahlas, teda pokračuj v hlásení a potom ti sem napíšem moje rozhodnutie. :)
    Hrával jsem tu i dříve, ale ne nijak zvlášť kvůli pauze od všech verzí CSka. I tak chápu, že tu nejsem dlouho a dobu trvání vyřízení mé žádosti jsem samozřejmě dlouhou čekal. Ve hře přes ! nahlašuji zřídka, snažím se to házet všechno na forum kvůli dokumentaci anebo klukům na steamu.

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Mimo turnaje (pokud si to byl ty) tě vůbec neznám. Hraješ tu krátce + podle mě nemáš dostačující věk pro AIM admina, i když se můžeš vyjadřovat slušně. Vzhledem ke zkušenostem co se tu tak často odehrávají musím být i skrz to PROTI

    Časem se ukáže zda to myslíš vážně, nebo jenom hlásíš kvůli právům.
    Ano, na turnaji jsem se objevil na pozvání pirata, který mě tu z AT bude jediný znát, jelikož jsem strávil dlouhou dobu na již zaniklém portálu Cservers, který tu, jak jsem zjistil, moc adminů nezná, což mě dost překvapuje. Věk u mě znamená jen číslo, a to pouze tvrdí, že tu budu na světě otravovat ještě dost dlouho Tohle tvrzení Vám samozřejmě nebudu nijak obhajovat, protože vím, že mí vrstevníci vždy říkají: "Jsem jiný než ostatní 15ti letí puberťáci", ale nechám ho posoudit jenom Vámi.
    Naposledy upraveno pweredbytvaroh; 20-07-14 v 18:00.

  9. #9
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: Žádost o práva

    Zdravim. Matusa poznam odkedy mam steam, co za kratko budu tri roky. Nedavno som sa dokonca dozvedel, ze som chodil hrat cs do netkaviarne jeho rodicov v Pardubiciach. Za tu dobu co sa pozname mozem povedat, ze je to rozumny, spolahlivy, cielavedomy typ cloveka. Spoznal som ho na portale CServers, kde bol adminom a moderatorom. Svoju "pracu" tam odvadzal spolahlivo. Admini, ktori tam posobili, by moje slova mohli potvrdit. (nihilia, kaufly, rifleman, ...). Suhlasim s Esom. Nikto ta tu zatial nepozna, takze hraj, hlas, spravaj sa ako doteraz a ja verim ze presvedcis aj ostatnych, aby ti dali svoje pro. Drzim palce.

  10. #10
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958

    Odpověď: Žádost o práva

    Pro

    Skill má slušný, hlási - žiaden fail, akurát ten vek je nízky, ale myslím, že nebude problém ho zobrať zo začiatku ako CHH.

  11. #11
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Odpověď: Žádost o práva

    Moje hodnoceni je nepodstatne tak teda pro
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele Joseph
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    471

    Odpověď: Žádost o práva

    Myslím že je to dobrý kandidát, teraz od neho dalľie hlásenie a banned, pokračuj v tom a zatial ako chh by som bol pre. Inac ja som hrával kedysi na cservers, cuc maj nudla si poznal ? :D
    Citovat Původně založeno Eso. Zobrazit příspěvky
    Na prvom deme hned na zaciatku cas 12:46 mu to sklbne na spoluhraca, ja tam ten aimbot vidim, musis si pockat na vyjadrenia dalsich adminov.
    Citovat Původně založeno *Dr4c!*Klingo Zobrazit příspěvky
    o čase 12:46 som nebol doma :)

  13. #13

    Odpověď: Žádost o práva

    Citovat Původně založeno Joseph Zobrazit příspěvky
    Myslím že je to dobrý kandidát, teraz od neho dalľie hlásenie a banned, pokračuj v tom a zatial ako chh by som bol pre. Inac ja som hrával kedysi na cservers, cuc maj nudla si poznal ? :D
    S ním jsem doteď v kontaktu

  14. #14
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Odpověď: Žádost o práva

    Je rozumny a ten vek by som na neho nepovedal. Ak sa nenajde na neho nejaka spina, tak som pre.
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  15. #15
    Ex-admin
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    AIM sekce
    Příspěvky
    213

    Odpověď: Žádost o práva

    ja sem urcite PRO, podle vystupovani bych nerekl ze mu je 15

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •