Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 27 z 27

Téma: Žádost o práva

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: Žádost o práva

    Som ZA.
    S pozdravom a prianím všetkého dobrého,
    Chemo, server admin, csko.cz

  2. #17
    Stálý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    888

    Re: Žádost o práva

    I přesto žes nahlásil dostatek cheterů, musím být PROTI, ty víš proč, dneska cos předvedl mě uchvátilo, takhle by se admin asi nezachoval, za takovou blbost se hádat a zkoušet banovat, věk máš stejněj jako já, ale já mám teda pevnější nervy..


    DOVOD
    Hrali sme gather, vím byl to gather, ale ten o něm tolik vypověděl, byly sme oba ve stejným teamu, mapa nuke, já byl rampa on tež, stál sem u bedny hodil flash k rádiu a chtěl sem zabít hráče(bagra) a omylem sem skočil pánovy tvarohovy do crossu, ten z toho udělal takovou aferu, začal do mě solit že si mě mutne že melu pičoviny, přitom sem se mu prostě omluvil a řekl mu že to je náhoda, když sem mu to pak osvěžil že sem nevěděl že tam byl, chlapec mě chtěl zabanovat, ale bohužel nevěděl že je to na rezervačce bugnuté, tak zabanoval zeroxe.. To sem prostě nechápal, jak říkám, nemá v pořádku nervy, za to mu dávám proti, je to skil la pozná chetera to je fakt, ale asi bych počkal..
    Naposledy upraveno matis; 25-08-14 v 20:03.

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682

    Re: Žádost o práva

    V konečnom dosledku, ked sa vynechaju tie sračky okolo, tak pweredbytvaroh neudržal nervy a za totalnu stupidnosť chcel zabanovať Despeho, ktory sa mu ešte aj ospravedlnil. Nervy neudržal a ked to nezvlada na gathery, tak prečo by mal na serveroch ?

  4. #19
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Žádost o práva

    Já s tebou žádné problémy nikdy neměla, ale dle toho co se tu děje, bych u tebe minimálně půl rok počkala. Zatím si hrej to svoje, nahlašuj kodery, podle mě není kam spěchat + ten věk je prostě mínus. Admin na střílecích by měl být dle mého trochu starší, když už se mu má svěřit taková zodpovědnost.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  5. #20
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Re: Odpověď: Žádost o práva

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Já s tebou žádné problémy nikdy neměla, ale dle toho co se tu děje, bych u tebe minimálně půl rok počkala. Zatím si hrej to svoje, nahlašuj kodery, podle mě není kam spěchat + ten věk je prostě mínus. Admin na střílecích by měl být dle mého trochu starší, když už se mu má svěřit taková zodpovědnost.
    Ty děláš, jako kdyby měl hlídat batole. "Taková zodpovědnost", vysvětli mi, co si pod tím představuješ, protože já tak nějak furt nechápu, co hrotíte. Counter Strike 1.6 je free online hra na počítači, kterou zvládne kterejkoli puberťák. Co by se tak mohlo v tomhle online světě stát? Fail ban? Rupnutí v bedně? No a co? Když se to stane, tak se to stane a to se může stát v kterémkoli věku, i v dospělosti, no a práva se snad dají odebrat v klidu, ne? Jeho vyjadřování je na slušné úrovni, hlášení taky, nevidím důvod mu dávat proti. Já jsem teda pro.
    Naposledy upraveno Eust.; 25-08-14 v 11:28. Důvod: Zbytečná narážka. (:

  6. #21
    Pokročilý člen Avatar uživatele Tukan
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Brno-Venkov
    Příspěvky
    119

    Re: Žádost o práva

    Nevím co pořát máte kdo s věkem? ''Je ti 15 >> nemůžeš být adminem na střílecích serverech.'' co je to za blbost? Být server adminem neznamená od rána do rána vysedávat v hospodě, stáhnout krábu za hodinu a závodně žgrundat destiláty. Je to snad nelegální být server adminem v míň jak 18 letech? Ne. Vyserte se na stereotypy. V dnešní době nás ''starší'' přechčije každej malej soplák. Ba naopak, to že mu je 15 bych bral jako plus k jeho aktivitě (žádná práce na směny od 8 do 8). Působí dost vzdělaně a vyspěle na to že je sopel. Osobně jsem se u něj šeredně mýlil, když jsem mu přes 20 let. Potkávám ho na TS a za tu dobu co spolu hrajeme jsem spíš ten nervák já.

    Pro příště, když jdete někoho komentovat a kritizovat jaký je a že nemá věk na něco, tak se sním prvně seznamte, poznejte ho a pak teprve melte ty svoje stereotypní fráze typu;
    Já s tebou žádné problémy nikdy neměla, ale dle toho co se tu děje, bych u tebe minimálně půl rok počkala. Zatím si hrej to svoje, nahlašuj kodery, podle mě není kam spěchat + ten věk je prostě mínus. Admin na střílecích by měl být dle mého trochu starší, když už se mu má svěřit taková zodpovědnost.
    které tu mimochodem stereotypně a frázovitě zazněly od stejné osoby;
    Mimo turnaje (pokud si to byl ty) tě vůbec neznám. Hraješ tu krátce + podle mě nemáš dostačující věk pro AIM admina, i když se můžeš vyjadřovat slušně. Vzhledem ke zkušenostem co se tu tak často odehrávají musím být i skrz to PROTI

    Časem se ukáže zda to myslíš vážně, nebo jenom hlásíš kvůli právům.
    vyměnit pár slov a říct prakticky to samé je pro mě absolutně zbytečné. Stereotypnost + frázovitost, zbavte se toho.

    Půl roku čekat je myslím zbytečné, když se osvědčí, proč by nemohl být adminem během 2-3 měsíců? Sebrat práva jde vždy a napravit to co admin posere taktéž.

  7. #22

    Odpověď: Žádost o práva

    Ten nábor tu je právě od toho, aby se takovejm věcem předešlo.

    Sebrat práva jde vždy
    ano, ale proč mu je brát, když ho vybral náborář ? - tak to vidím já a podlě mě i kotel. Pokud neudělá krutopřísněmegavelkou kktinu a neotočí se na kotla 3/4 AT, tak mu ty práva zůstanou.

    Pro příště, když jdete někoho komentovat a kritizovat jaký je a že nemá věk na něco, tak se sním prvně seznamte, poznejte ho a pak teprve melte ty svoje stereotypní fráze typu
    přes internet se s nikým neseznámíš tak, aby jsi poznal co je to za člověka, pokud to on sám nechce. Může hrát na tamtu stranu nebo na tamtu jen aby se ti zalíbil.

    vyjádřím se rovnou ke všem nevyřešenejm žádostem. jsem u všech proti.
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  8. #23
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Karviná/Brno
    Příspěvky
    1,397

    Odpověď: Žádost o práva

    Taky bych mu neřekl 15. Vyjadřování, gramatika apod. fakt na úrovni, to klobouk dolů.

    Skill má, cheaty pozná, hlásil mi dost. Co se týče nějakého nervování, tak já raději pomlčím :D

    Jsem určitě PRO.

  9. #24

    Re: Žádost o práva

    @Tukan

    Vieš že 1.6 je krvák od 16rokov (podla popisu hry). Takže technicky 15ročný by to ani nemali hrať (hoc to nikto nekontroluje a je to asi semilné myslieť si opak )
    - takže preto by sa to malo riešiť
    -Ano na Kotelnu su relativne mlad1 admini ktorý sú preverený a na základe toho boli prijatý .

    @Žiadosť

    Niesom strielací admin a poslednom čase niesom ani dosť aktívny z osobných dovodov takže moj názor je skor vyvodený zo spravania v žiadosti ale prídeš mi v celku rozumný. Neviem nič o vašej afere z Despem ale osočovať ho za to aký je je nemiestne, každý je nejaký .

    Zatial som PRO.
    riťky a edm

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131

    Odpověď: Žádost o práva

    po mesiaci sledovania sa tiez priklanam k pro

    + aktivita
    + vsetko co mi hlasil bolo banned
    + pomoc sa zide
    + skusenosti

    - vek


    hlavne sa nenechaj zbytocne vyprovokovat niekym v hre, zbytocne by si len sebe uskodil..

  11. #26
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    529

    Re: Žádost o práva

    Mne se nelibi ten incident s Despem.

  12. #27

    Odpověď: Žádost o práva

    Mým oznámením udělám většině radost, protože žádám o locknutí mé žádosti z důvodu nedostatku času. Děkuji těm, kteří se vyjádřili konstruktivním názorem

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •