Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345
Zobrazit výsledky od 61 do 73 z 73

Téma: Návrh na nový mod - Hrátky

  1. #61
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Re: Návrh na nový mod - Hrátky

    Nepřidával bych mu camp matter, ale ať je něco nového, tak by se mu mohla hodit nějaká záře jako má ten hlavní zombie na zombie serverech (protože když se někde zakempí, tak ho ct nemají šanci za 90 sekund najít)

  2. #62
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.ADIO
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    JailBreak
    Příspěvky
    502

    Odpověď: Návrh na nový mod - Hrátky

    To se mi zdá jako hodně dobrej nápad. ( Spíš bych volil tu variantu, že CT by museli najít T )

  3. #63
    Pokročilý člen Avatar uživatele slender
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    118

    Odpověď: Návrh na nový mod - Hrátky

    Citovat Původně založeno because Zobrazit příspěvky
    Nazov : Hon na grifina (napadlo ma to ked som hral s grifinom)

    je to nieco ako schovka s tym ze CT musia zabit jedneho hraca (grifina) ktory uteka, ma 250 hp a dalej trocha viacej rychlosti a ako nahle ho zabiju tak sa to random prehodi na ineho hraca. Na kazdeho hraca maju CT dajme tomu 90 sekund aby ho nasli a zabili. V opacnom pripade CT su mrtvy.

    A da to urobit aj opacne, ze T musia nahanat CT a CT maju dajme tomu 400 HP + viacej rychlosti + ze ich gulky nespomaluju. Maju na to 60 sekund v opacnom pripade su T mrtve.
    Velice zdařilí návrh... rozhodně stojí za to u něm uvažovat,a rozhodně by stál i za vypracování a přidáni na JB... PRO
    Děkuji lidem co mi píšou že mám AB WH MH aj. asi nejsem tak špatnej
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...r-WH-na-cod-mw

  4. #64
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2014
    Příspěvky
    20

    Odpověď: Návrh na nový mod - Hrátky

    Nevím co máte za problém s tím Dildem. Přidáváte mapu, kde je auto naskinované jako Dildo, ale když se tu chtějí boxovat s dildem tak to není v pořádku? Nechápu.

  5. #65

    Odpověď: Návrh na nový mod - Hrátky

    To co navrh because, PRO

  6. #66

    Odpověď: Návrh na nový mod - Hrátky

    Co kdybychom místo toho dilda dali velkou okurku?

  7. #67
    Nováček Avatar uživatele Tensa Zangetsu
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Morava pyčo
    Příspěvky
    79

    Odpověď: Návrh na nový mod - Hrátky

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Co kdybychom místo toho dilda dali velkou okurku?
    Bez dildozeru by to nebylo ono, jeste by na mape jc_cp_assis by mohlo pri hratkach byt jednomu nahodnemu hraci na dildozeru.

  8. #68
    Expert člen Avatar uživatele Martin17CZ
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    COD:MW, USA- California
    Příspěvky
    434

    Odpověď: Návrh na nový mod - Hrátky

    Citovat Původně založeno Shiawuo Zobrazit příspěvky
    I když to není špatný nápad vlastně, děti by na pár dní zmizeli a JB by byl více svobodný a pervézný.
    :D jupi konecne tam budou normalni lidi a ne kidi :D minule tam byla 8 leta holcicka ...... -_- :D
    Zdár ve hře mě najdeš pod nickem |GOD| LAky :).
    Hraju převážně na BaseBuilderu, COD:MW nebo Deathrunu


    Žádost o UB:
    "dobry den prajem moj 24 rocny brat hrava CS 9 rokov a vy ste mu dali ban za WH ? nikdy necitoval !!! ma sluchadka a mikrak velmi dobre je pocut kroky cez celu mapu ...ziadam o unban , prisaha ze nikdy nebude uz hrat tak dobre !!
    9 rokov odohane Cs ta nieco nauci po turnjaoch chodil :) a vy mu date BAN , ziadam vas pekne :) !! Dakujem vo pred"
    by [S]t4k!sTa

  9. #69
    Nováček Avatar uživatele oNo
    Datum registrace
    Jul 2014
    Příspěvky
    40

    Odpověď: Návrh na nový mod - Hrátky

    Citovat Původně založeno because Zobrazit příspěvky
    Nazov : Hon na grifina (napadlo ma to ked som hral s grifinom)

    je to nieco ako schovka s tym ze CT musia zabit jedneho hraca (grifina) ktory uteka, ma 250 hp a dalej trocha viacej rychlosti a ako nahle ho zabiju tak sa to random prehodi na ineho hraca. Na kazdeho hraca maju CT dajme tomu 90 sekund aby ho nasli a zabili. V opacnom pripade CT su mrtvy.

    A da to urobit aj opacne, ze T musia nahanat CT a CT maju dajme tomu 400 HP + viacej rychlosti + ze ich gulky nespomaluju. Maju na to 60 sekund v opacnom pripade su T mrtve.
    Super nápad

  10. #70
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Odpověď: Návrh na nový mod - Hrátky

    Citovat Původně založeno because Zobrazit příspěvky
    Nazov : Hon na grifina (napadlo ma to ked som hral s grifinom)

    je to nieco ako schovka s tym ze CT musia zabit jedneho hraca (grifina) ktory uteka, ma 250 hp a dalej trocha viacej rychlosti a ako nahle ho zabiju tak sa to random prehodi na ineho hraca. Na kazdeho hraca maju CT dajme tomu 90 sekund aby ho nasli a zabili. V opacnom pripade CT su mrtvy.

    A da to urobit aj opacne, ze T musia nahanat CT a CT maju dajme tomu 400 HP + viacej rychlosti + ze ich gulky nespomaluju. Maju na to 60 sekund v opacnom pripade su T mrtve.
    A ten co by utíkal by měl zbraň ? Nebo jen holý pěsti ? Přihodil bych mu nějakou kuličkovku, třeba glocka nebo tak něco s nízkým dmg. Ostatní T by nemohli hitovat, jen ten co utíká. Po zapnutí módu 20vteřin na útěk pro T, než to někoho zvolí, aby to nedopadlo tak že simon zapne mód, ono to hned zvolí náhodnýho vězne a ct ho odstřelí ještě před celou.
    Naposledy upraveno Volume; 31-08-14 v 16:15.


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  11. #71

    Odpověď: Návrh na nový mod - Hrátky

    Znie to dobre. Ale nesmierne mi to pripomina zombie mot. A to mega didlo nemesis? Ale vyzera to dobre len by som pridal speed Ctckom pretoze by na ctcko naskakalo 8 Tcok naraz a nemalo by sancu
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  12. #72
    Nováček Avatar uživatele Tensa Zangetsu
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Morava pyčo
    Příspěvky
    79

    Odpověď: Návrh na nový mod - Hrátky

    Citovat Původně založeno Martin17CZ Zobrazit příspěvky
    :D jupi konecne tam budou normalni lidi a ne kidi :D minule tam byla 8 leta holcicka ...... -_- :D
    Uz i ta je vic perverzni, nez jsme byli my v jejim veku


    Citovat Původně založeno *M@sters Indian0* Zobrazit příspěvky
    Znie to dobre. Ale nesmierne mi to pripomina zombie mot. A to mega didlo nemesis? Ale vyzera to dobre len by som pridal speed Ctckom pretoze by na ctcko naskakalo 8 Tcok naraz a nemalo by sancu
    Nemesis vezen se super dildem, to chcu domu.

  13. #73

    Odpověď: Návrh na nový mod - Hrátky

    Grakone, Okurku odmitam -_- :DD
    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Co kdybychom místo toho dilda dali velkou okurku?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •