Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 32

Téma: konspiracne teorie

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2014
    Příspěvky
    32

    konspiracne teorie

    Zdravim vas lude proč ste take lamy a davate ban skillerom? Ano us sa mozu vyhlasovat skiller lebo sem dostal 2 krat ban za AB ne za WH ale ze za AB ket nic nemam a to mozu odprisahat aj na boba marleyho.Proč to je mate strach si priznat chybu ci mate strach ze odhanam hracu kam dojdu lebo su take lamy ze keby nehraju tym dgl a hraju stu kundu na fune tak mam skore aj 80:0 ? proc to tak je ? Já vim to bude chyba v matrixu chlapci inac sa to neda vysvetlit :/Toto je len tak informativne pro seckych hracu kotelny aby vedeli jak to tu chodi :) a ket nekdo semnu nekedy hral tak nemoze povidat ze mam AB :) Servus

  2. #2
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958

    Odpověď: konspiracne teorie


  3. #3
    Stálý člen (Don Corleone) Avatar uživatele SGP_
    Datum registrace
    Jun 2014
    Příspěvky
    299

    Odpověď: konspiracne teorie

    Víš, kdyby se byl rozumnej a byl si jistej že AB nebo WH nemáš, tak obhájíš všechny časy, které byli podezřené.
    Zdá se mi, že je tu více lidí co cheatovali a přišli si pro UB + nám (adminům) vtírali, že nic nemají, jakmile tohle napíšete tak je jasné, že si nedokážete obhájit časy a že jste dostali ban právem. Obhaj si časy a třeba se zjistí že si měl pravdu nebo si zase další lhář jako 80% lidí co žádá o UB.

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2014
    Příspěvky
    32

    Odpověď: konspiracne teorie

    nj idem nato ale ja vim jak to je tak sa mi stym nechce zaobirat lebo to beru jak samozrejmost lebo to neni mozne banovat ..a nechcelo sa mi to citat proto

  5. #5
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    194

    Odpověď: konspiracne teorie

    Citovat Původně založeno Shiawuo Zobrazit příspěvky
    Víš, kdyby se byl rozumnej a byl si jistej že AB nebo WH nemáš, tak obhájíš všechny časy, které byli podezřené.
    Zdá se mi, že je tu více lidí co cheatovali a přišli si pro UB + nám (adminům) vtírali, že nic nemají, jakmile tohle napíšete tak je jasné, že si nedokážete obhájit časy a že jste dostali ban právem. Obhaj si časy a třeba se zjistí že si měl pravdu nebo si zase další lhář jako 80% lidí co žádá o UB.
    Jak si má obhájit ty časy když ani neví jak se to demo pouští :D Je hold až moc VELKÁ SKILLA

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2014
    Příspěvky
    32

    Odpověď: konspiracne teorie

    Lump ty nevis nic tak tisko tam nekde hodne v zadu

  7. #7
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    194

    Odpověď: konspiracne teorie

    Citovat Původně založeno Paradise Zobrazit příspěvky
    Lump ty nevis nic tak tisko tam nekde hodne v zadu
    Nj nevím vůbec nic :D těch 13 let u cska mě ničemu nenaučilo to víš nejsem taková SKILLA jako TY ale aspoň umím přehrát demo.Navíc se divím že tě to tvůj brat nenaučil když ma steam a je to taky taková SKILLA

  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2014
    Příspěvky
    32

    Odpověď: konspiracne teorie

    :D :D :D boze zapomnel sem to a je mi to jedno take detaily mne staci vedet hrat a ket dostavam bany asi to vim hodne dobre hrat kolko krat si dostal ban ? pod si nekde zahrat sak recicky si nechaj pre pi*cky :)

  9. #9
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    194

    Odpověď: konspiracne teorie

    Citovat Původně založeno Paradise Zobrazit příspěvky
    :D :D :D boze zapomnel sem to a je mi to jedno take detaily mne staci vedet hrat a ket dostavam bany asi to vim hodne dobre hrat kolko krat si dostal ban ? pod si nekde zahrat sak recicky si nechaj pre pi*cky :)
    No tak duležité ale je že jsi nezapoměl jak se zapína AB :D ....já ban nikdy nedostal nebylo ani za co .....a když jsi takový KAPO tak proč nehraješ přes steam?nějakou ligu třeba?......je to hold bída když na tebe přijdou a ty to ne a ne překousnout,hold nadarmo se neříká "Na každou svini se vaří voda" a u tebe už se uvařila

    Jinak hrál jsem only DGL cca 2 roky a musím ti říct že mě tohle nedělal (Penegal,Mr2ky,Britny by mohli povídat na F7g)

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137

    Odpověď: konspiracne teorie

    S tvojou gramatikou by som ti povedal že ti je veľmi málo rokov :D

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2014
    Příspěvky
    32

    Odpověď: konspiracne teorie

    a nac mi je gramatika robim si v fabrike za 800e a mozu si byt rad a vy co vite gramatiku barkedy hnijete nekde za 500 takze gramatika je chujovina staci sa dorozumet vedet ;) rozumis mi ?

  12. #12
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: konspiracne teorie

    Citovat Původně založeno Paradise Zobrazit příspěvky
    a nac mi je gramatika robim si v fabrike za 800e a mozu si byt rad a vy co vite gramatiku barkedy hnijete nekde za 500 takze gramatika je chujovina staci sa dorozumet vedet ;) rozumis mi ?
    Nie.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  13. #13
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2014
    Příspěvky
    32

    Odpověď: konspiracne teorie

    škoda nebudem to tady resit posudte ci neco mam ci ne a stači ...

  14. #14
    Profesionální člen Avatar uživatele Kebabko
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    nadporucik
    Příspěvky
    330

    Odpověď: konspiracne teorie

    konspiracne teorie. D::DD

  15. #15

    Re: konspiracne teorie

    neviem preco ale vsetko co si napisal som si cital s ciganskym prizvukom

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •