Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Nová myš

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617


    Nová myš

    Zdravím :)
    Za pár dní si budu kupovat novou herní myš a chtěl bych se vás zeptat jestli nemáte nějakou na doporučení. Cena by měla být max do 250-350 kč. Vím, že do té ceny to nebude nějaká extra tak, ale stále lepší než tu co mám teď. Předem díky :)
    Co jsem koukal tak tyhle vůbec nevypadaj špatně :)
    http://www.czc.cz/connect-it-battle-...111904/produkt
    http://www.czc.cz/connect-it-ci-191-...139207/produkt
    Naposledy upraveno ImGustak; 24-07-14 v 22:02.

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985


    Re: Nová myš

    Vůbec netuším co to jsou za myši, v této cenové kategorii ale bude všechno přibližně stejné. Na základě zkušeností hráčů, kteří řešili nové myšky tady na foru bych řekl, že A4Techy jsou dobré. Raději bych koupil tuto:
    http://www.czc.cz/a4tech-x-710bk/556...e970p2clvokg9b
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985


    Re: Nová myš

    Tu od Neckyho můžu vřele doporučit. Drží už třetím rokem i po pár náročných pádech ze stolu a pořád pohoda :D

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

  4. #4


    Odpověď: Nová myš

    Když pominu to, co již zmiňoval 3necky, že v této cenové kategorii bude všechno přibližně stejné, tak záleží hlavně na tom, který typ myší ti sedí. Dlouhá léta jsem odehrál na http://www.alza.cz/razer-deathadder-...se-d389647.htm díky svému klasickému hernímu vzhledu, který je pro uživatele fps her nejlepší. Na druhou stranu existují myšky, na kterých si nabinduješ i nakupování banánů v sámošce. Jak už se tu zmínili přede mnou, myš A4Tech X-710BK ti určitě sedne do ruky, i když ji máš malou nebo velkou.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617


    Re: Nová myš

    Tak dnes mi přišla ta myš A4Tech X-710BK a opravdu přesně sedne do ruky a skvělé ovládání :) Dopořučuji všem ostatním co shánějí mys v podobné cenové relaci :)

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele antick
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    26


    Odpověď: Nová myš

    já měl sensei a radši jsem se vrátil k A4tech, nejlepší myš co jsem kdy v ruce držel a na jinou bych si zvykat nechtěl :)
    "Kam směřuje tvé úsilí, tam se časem objeví i výsledky."

  7. #7
    Stálý Maniak Avatar uživatele vedouci venny
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    1,076


    Re: Nová myš

    tu jsem si ted koupil hihi

    reknu ti jen to ze to pekne sviti :3 menil jsem po peti letech takze ani nevim jak se takova nova yms chova
    #ego #boost

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617


    Re: Nová myš

    Citovat Původně založeno vedouci venny Zobrazit příspěvky
    tu jsem si ted koupil hihi

    reknu ti jen to ze to pekne sviti :3 menil jsem po peti letech takze ani nevim jak se takova nova yms chova
    Doporučuju ti si přečíst na ně recenze jak na czc.cz tak i na alza.cz, dozvíš se pár faktů o té myšce. Z těch důvodů jsem jí vyřadil z mého výběru.

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

  9. #9
    Stálý Maniak Avatar uživatele vedouci venny
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    1,076


    Re: Nová myš

    tak jestli vydrzi vic jak mesic tak je to nad moje ocekavani on je problem sehnat vhodnou mys pro levaka :(
    #ego #boost

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617


    Re: Nová myš

    Citovat Původně založeno vedouci venny Zobrazit příspěvky
    tak jestli vydrzi vic jak mesic tak je to nad moje ocekavani on je problem sehnat vhodnou mys pro levaka :(
    Aha tak to pak jo mno.

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •