Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 64

Téma: acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

  1. #1
    Stálý člen (P!xie, Sev3NN*)
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    446

    acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 115199)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < acS| Sev3NN* >
    [AMXBANS] Tvuj nick: acS| Sev3NN*
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:82149003
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:82149003
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 90.182.93.173
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 90.182.93.173
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Flashiq >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 2

    Ukaž mě týpku, podle čeho jsi bannoval, jestli to bylo podle toho chmovie, tak je to celkem ůsměvné, vždycky jsem hrál čístě a vždycky budu, cya

  2. #2

    Odpověď: Žádost o unban - Flashiq

    kazde kolo uhybas pred granaty anizby si je videl,to same plati o enemy.a to tvoje derovani?takhle nederuje snad nikdo.

  3. #3
    Stálý člen (P!xie, Sev3NN*)
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    446

    Odpověď: Žádost o unban - Flashiq

    Citovat Původně založeno fnyy Zobrazit příspěvky
    kazde kolo uhybas pred granaty anizby si je videl,to same plati o enemy.a to tvoje derovani?takhle nederuje snad nikdo.
    Aha tak ony se dávají bany za to, že děruju stěnu a modlím se, že tam někdo bude, tak pome na classic a každej kdo bude děrovat tak mu dáte ban. Jinak pokud jsi viděl, tak jsem to každé kolo dělal stejně i, když v nějakých kolech tam nikdo nebyl .. Fakt vubec nechápu, za co Flashiq bannoval. Jinak k tomu "flashu v katech". Byla to celkem zajímavá situace, ale ctčko duplo na začátku kat od béčka, tak jsem si myslel, že bude rushovat, bylo tam ještě jedno "téčko" semnou v katech, jenže asi nemělo soundy, protože byl docela překvapen. Možná to vypadalo divně, ale, když někdo rushuje tak si většinou hodí flash a nahodí na gunu, aby si mohl nafragovat. To je snad jasné, nebo aspon já to takhle vnímám, když hraju .. Thats all jsem teda zvědavej na to, podle čeho teda bannoval.
    Naposledy upraveno sypex; 28-07-14 v 22:19.

  4. #4
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

    Když vezmu v potaz ty časy co byly vypsané:

    5:00 - Co tam jako má být? Na schodech nikdo nebyl.
    7:42! - Co má být tady? padl tam jeden fleš a běžel tam hráč co házel druhý fleš, takže uhýbal tomu, že tam dupal.
    8:28 - toto je asi jediný potencionální čas pro WH - i když tam hráč tam přebíhá z místa na místo.
    12:28 - Jako co je zase toto? Opět tam nikdo není a střílí tam.
    22:53 - Nechápu :D

    Potom to děrování, no asi to neumí děrovat, kdyby použil to WH, tak aspon ví, kde ti panáci stojí. O Spoustě hráčů nemá ani tucha.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  5. #5
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

    Časy máš tady: http://csko.cz/forum/showthread.php?...k-edit-by-kapr!

    5:00 - vtipné děrování, kde nikdo není a zřejmě kouknutí na ct
    7:42! - uhnutí před flashem
    8:28 - zřejmě tušení, že tam je hráč, i když bylo slyšet, že tam někdo běží
    12:28 - děruješ do hráče na místě, kde to nejde, což je vtipné a pak asi vidíš, že běží k tobě, když ti došly náboje, tak utečeš
    22:53 - střílíš po vlastním, což je vtipné a zdálo se, že sis počkal, až vyleze
    Naposledy upraveno Kotel; 25-07-14 v 16:56.

  6. #6
    Stálý člen (P!xie, Sev3NN*)
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    446

    Odpověď: acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Časy máš tady: http://csko.cz/forum/showthread.php?...k-edit-by-kapr!

    5:00 - vtipné děrování, kde nikdo není
    7:42! - uhnutí před flashem
    8:28 - zřejmě tušení, že tam je hráč, i když bylo slyšet, že tam někdo běží
    12:28 - děruješ na místě, kde to nejde
    22:53 - střílíš po vlastním, což je vtipné a zdálo se, že sis počkal, až vyleze
    25:53
    Byl jsem celkem překvapen, když tam vyběhl můj hráč, většinou koukám na radar, kde se co děje, abych věděl, jestli tam je někdo nebo ne, tady jsem byl v celku zmatenej, protože jsem vubec nečekal, že vyleze.

  7. #7
    Stálý člen (P!xie, Sev3NN*)
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    446

    Odpověď: acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Když vezmu v potaz ty časy co byly vypsané:

    5:00 - Co tam jako má být? Na schodech nikdo nebyl.
    7:42! - Co má být tady? padl tam jeden fleš a běžel tam hráč co házel druhý fleš, takže uhýbal tomu, že tam dupal.
    8:28 - toto je asi jediný potencionální čas pro WH - i když tam hráč tam přebíhá z místa na místo.
    12:28 - Jako co je zase toto? Opět tam nikdo není a střílí tam.
    22:53 - Nechápu :D

    Potom to děrování, no asi to neumí děrovat, kdyby použil to WH, tak aspon ví, kde ti panáci stojí. O Spoustě hráčů nemá ani tucha.
    K tomu prvnímu času, na těch schodech, dělám to snad vždycky kdy se rozhodnu, jít dolnímu katama, takže to tam vždycky nastřelím a ozve se zvuk, jestli ho to hitlo nebo ne, ale tady šlo krásně vidět, že tam nikdo nebyl .. Jinak k tomu děrování u kat na hrače, dělám to takhle snad furt, protože to tam někdy padne, další kolo jsem to taky udělal, ale nikdo tam nebyl, takže spíše zkouším štěstí a třeba tam něco padne!

    A ještě se ktomu vrátím, to ctčko to tam děrovalo do těch kat, tak jsem si říkal, že tam asi bude tak jsem to zkusil, ale kdybych měl wh, tak ho snad proděruju na milimetr, ne?
    Naposledy upraveno sypex; 25-07-14 v 16:58.

  8. #8
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Re: acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

    Očividně to tu někdo nechápe, ale jde o zvyk. On má doma skleněné zdi, přes které se kouká do ostatních místností, takže má prostě zvyk, který naneštěstí aplikoval i na classicu. Ale o to nejde, jde o to, že tam někteří jedinci slyší a vidí jen to co chcou(respektive nechcou), já tam nevidím třeba nic, protože mě nejdou modely.

  9. #9

    Re: acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

    Me je uplne lito toho casu, co venuju psani tohohle postu, protoze vim, ze dementovi demenci proste vymluvit nejde ale oukej. Ban si dostal nejen za vypsany casy ale za to, jak se pri hre chovas. Neumis chodit, skakat, derovat, hazet flashe, nic. Pises, ze si hral offline akce pritom nezvladas ani uplny zaklady hry, takze minimalne vime, ze jsi ulhanej, cca 13 letej kluk ale dobre, dejme tomu, ze sis podal seriozni zadost o unban.

    Takze se na to podivame... na demu mas v 90% casu cross nekde na zemi = skill na hodnote 0, uhybas pred flashema, ktery nevidis, posouvas cross na hrace, ktery nevidis, nekoukas se mist, kde ve vetsine pripadu nekdo stoji ale tebe to nezajima, bhopujes si jak retard v katech, kde si musel slyset enemy, kterej tam pribeh, kdyz si tak na jistotu predtim pred jinym utekl. Nevis, k cemu je radar, neumis pracovat s casem ve hre, motas se po mape se zamacknutym shiftem ve chvili, kdy je plant nebo naopak, kdy jeste plantnuto nemate. Ja nebanuju cheatery podle toho, jakyho maj "tucha" o enemy, Britny. Jestli to tak delas, tak to wp, si cheathunterka, jak ma byt, samozrejme. Tohle sou presne pripady, ktery admini, co banujou jen podle toho, ze dava vsude prefire, deruje jen jistotu a vsechno resi na 100%, nechaj byt s tim, ze sou cisty.

    Ja rikam, ze je zaplej a taky proto sem to banoval, jde ted o ostatni aby se na to podivali a rekli svoje, muj nazor je jasnej, ted uz to ale neni na me.

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

    Keby som mal za tieto časy banovať (nebudem to odznova písať, všetko vypísala Britny), tak vybanujem polovicu steamerov na classicu + d2. Ale čo sa ja tu vlastne vyjadrujem, ja som predsa nehral ligu...To demo by ste si mohli pozrieť so sluchátkami. Inak ďakujem Riximu za zjebanie v sťažnostiach, stáva sa mi to často, že ma zjebe niekto za to, čo som ani neurobil, fakt, ešte raz díky. Super AT.
    S pozdravom a prianím všetkého dobrého,
    Chemo, server admin, csko.cz

  11. #11
    Stálý člen (P!xie, Sev3NN*)
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    446

    Odpověď: Re: acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

    Citovat Původně založeno Flashiq Zobrazit příspěvky
    Me je uplne lito toho casu, co venuju psani tohohle postu, protoze vim, ze dementovi demenci proste vymluvit nejde ale oukej. Ban si dostal nejen za vypsany casy ale za to, jak se pri hre chovas. Neumis chodit, skakat, derovat, hazet flashe, nic. Pises, ze si hral offline akce pritom nezvladas ani uplny zaklady hry, takze minimalne vime, ze jsi ulhanej, cca 13 letej kluk ale dobre, dejme tomu, ze sis podal seriozni zadost o unban.

    Takze se na to podivame... na demu mas v 90% casu cross nekde na zemi = skill na hodnote 0, uhybas pred flashema, ktery nevidis, posouvas cross na hrace, ktery nevidis, nekoukas se mist, kde ve vetsine pripadu nekdo stoji ale tebe to nezajima, bhopujes si jak retard v katech, kde si musel slyset enemy, kterej tam pribeh, kdyz si tak na jistotu predtim pred jinym utekl. Nevis, k cemu je radar, neumis pracovat s casem ve hre, motas se po mape se zamacknutym shiftem ve chvili, kdy je plant nebo naopak, kdy jeste plantnuto nemate. Ja nebanuju cheatery podle toho, jakyho maj "tucha" o enemy, Britny. Jestli to tak delas, tak to wp, si cheathunterka, jak ma byt, samozrejme. Tohle sou presne pripady, ktery admini, co banujou jen podle toho, ze dava vsude prefire, deruje jen jistotu a vsechno resi na 100%, nechaj byt s tim, ze sou cisty.

    Ja rikam, ze je zaplej a taky proto sem to banoval, jde ted o ostatni aby se na to podivali a rekli svoje, muj nazor je jasnej, ted uz to ale neni na me.
    Flashiqu já tě znám z classicu ještě, když jsem tam hrával pod jiným nickem a snad, kdybych měl wh tak mu přes tu zed na béčko nastřelím jedničku a pak bych se ani nedivil, že jsi mi dal ban. Jak jsem psal, kdybych měl wh tak hraju jinak, jenže, když si zkoukneš i předešlá hltv nebo dema, tak uvidíš, že hraji snad stejně. V poslední době trávím dost času na d2only2 takže, když člověk vidí na serveru zkušenější hráče, tak si zalezu do spectu a pozoruju jak hrajou, když jsem mrtvej tak si spíše taky najedu ty lepší hráče, abych věděl, jak se na tu hru koukat a jak jí hrát. Tam jak jsem to prostřílel na ty schody, ty tam někoho vidíš jít? Projel jsem celej ct team abych koukl, jestli tam někdo jde nebo ne a v té době tam nikdo ani nešel .. Musíš se taky koukat na to, že je to na d2 jiné než na public serverech, hraje se tam dokola ta stejná mapa a ten člověk, když si ju zahraje 50x tak už trochu tuší kam kdo půjde, většinou ještě než se napojím do teamu, tak jdu do spectu a pár minut koukám hráče, jak to dělá nebo co ho k tomu vedlo .. Jak by napsal VINCE. C (nevím jestli jsi koukal na jeho videa) ale řekl by, "ta hra má v sobě určitej luck faktor" Pokud hráč nebude drzej a nebude se snažit si jít za tim co chce tak je to pak nedá v životě nic .. To ale neznamená, že jsou tam jen skilleři, kteří mívají na konci mapy skore 50:5 dejme tomu .. Tam hraje i snad za den 60% lidí, kteří neví jak to hrát, furt umírajou, ale ty jsi mě přiřadil k těm 60% hráčů .. Takže musíš brát i v potaz, že nějakému nováčkovi to ulítne a pak se diví snad 3 kola tomu co dal .Thats all
    Naposledy upraveno sypex; 25-07-14 v 17:19. Důvod: doplnění.

  12. #12

    Odpověď: acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

    1.kolo komentovat do toho okna nema ani cenu....
    08:17 takhle skaces asi jen tak ze?Dale,kdyz uz zminujes ty tvoje progamer sluchatka,proc si nezabil toho co te dupal jako slon na schodech???
    08:24 a wallk najednou slysis
    12:34 tak to me poveste jak tohle slysel

    dal ani nekoukam...... jasne wh

    Jinak chemistry,nevim kdo te rikal neco o lize.Ale za toto kazdeho steamera?to muzes no,ale dobry hrac te to takhle neudela

  13. #13
    Stálý člen (P!xie, Sev3NN*)
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    446

    Odpověď: acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

    Citovat Původně založeno fnyy Zobrazit příspěvky
    1.kolo komentovat do toho okna nema ani cenu....
    08:17 takhle skaces asi jen tak ze?Dale,kdyz uz zminujes ty tvoje progamer sluchatka,proc si nezabil toho co te dupal jako slon na schodech???
    08:24 a wallk najednou slysis
    12:34 tak to me poveste jak tohle slysel

    dal ani nekoukam...... jasne wh

    Jinak chemistry,nevim kdo te rikal neco o lize.Ale za toto kazdeho steamera?to muzes no,ale dobry hrac te to takhle neudela
    No tak to je LOL za co mě se teda dal ban .. Pač, když jsem koukal ty časy tak mi tam přišel 1 čas divnej a to byl ten flash v katách ..
    Jinak vubec nechápu, co na tom vidíš, však furt hraju stejně vytáhni si hltv z předešlejších dnů a uvidíš, že jedu furt to svoje .. Pokaždé, když jsem u T tak zděruju hajzl, protože si myslím, že tam někdo bude .. To prostě, když to hraješ pár hodin, tak zjistíš co se dá proděrovat a kam kdo pujde .. Naposledy a ještě větším písmem napíšu, že jsem čistej hráč

  14. #14
    Stálý člen (P!xie, Sev3NN*)
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    446

    Odpověď: acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Časy máš tady: http://csko.cz/forum/showthread.php?...k-edit-by-kapr!

    5:00 - vtipné děrování, kde nikdo není a zřejmě kouknutí na ct
    7:42! - uhnutí před flashem
    8:28 - zřejmě tušení, že tam je hráč, i když bylo slyšet, že tam někdo běží
    12:28 - děruješ do hráče na místě, kde to nejde, což je vtipné a pak asi vidíš, že běží k tobě, když ti došly náboje, tak utečeš
    22:53 - střílíš po vlastním, což je vtipné a zdálo se, že sis počkal, až vyleze
    12:28
    No počkat, ale, když vidím, že tam někdo hodí flash a vím o něm, tak přeci nepřijdu k němu bez nábojů a nezačnu vytahovat nůž, abych si ho kuchnul. .. To je asi jasný .. Nebo snad ne? Nikdy jsem neviděl nikoho, když ví, že tam je tak tam nepujde bez nabojů aby ho dodělal nožem, ten hráč mohl vytáhnout gunu, a dát mi jedničku, přeci!

  15. #15
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

    Citovat Původně založeno Mr.Chemistry. Zobrazit příspěvky
    Keby som mal za tieto časy banovať (nebudem to odznova písať, všetko vypísala Britny), tak vybanujem polovicu steamerov na classicu + d2. Ale čo sa ja tu vlastne vyjadrujem, ja som predsa nehral ligu...To demo by ste si mohli pozrieť so sluchátkami. Inak ďakujem Riximu za zjebanie v sťažnostiach, stáva sa mi to často, že ma zjebe niekto za to, čo som ani neurobil, fakt, ešte raz díky. Super AT.
    To neřeš. Bez WH uvidíš maximálně 1 čas, další musíš podrobně zkoumat a Rixie si chtěl prostě někoho podat :) Na demo se buď koukni s wh nebo to dál nekomentuj. On WH nepoužívá k tomu, aby hráče zabil, ale by před nima utek. Pokud wh použíal tímto způsobem dýl, tak se nedivím, že ho nikdo nenahlásil.

    Tady je to líp vysvětlený: http://csko.cz/forum/showthread.php?30351-Pixie-2
    Naposledy upraveno Kotel; 25-07-14 v 17:38.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •