Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 64

Téma: acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

  1. #16
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Karviná/Brno
    Příspěvky
    1,397

    Odpověď: acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

    Promiň, ale musím tu napsat. Měj mě klidně za zmrda pak, je mi to jedno, já si po dnešku taky myslím svoje.

    Spolíhal ses na to, že jsi za dobře se všemi adminy, kteří ti nebudou věnovat pozornost, což je asi pravda. Bohužel jsi hloupým způsobem vyfragoval špatného člověka, který si tě následně "podal."

    Dále k chatu na steamu, kde tvrdíš, že jsi 2,5 roku hrál LANky, přičemž mě jsi nedávno na serveru, kde jsme byli sami dva, pokud si pamatuješ, tvrdil, že na tebe musím pomalu s těmi wb apod., že jsi začátečník. Dále jsi také tvrdil, když přišla řeč na radar, že ho nepoužíváš, tady vidím přesný opak.

    Dále sem dám rozepsané časy z HLTV od wejna

    Takže, 5:00. Naběhne do spodních, v pravym rohu vidí CTčko co rushuje mid. De jak retard k východu, začne trapně děrovat schody, kde by jinak hráč byl vidět.V čase 5:05 se podívá na mid, kde si zkontroluje CTčko u zeleny, jestli může vyběhnout nebo ne. Potom si vyběhne vidí ho na schodech a projde.

    7:42 běží do kat, s flashem v ruce, každy jiny kolo tam naletěl a dementně děroval. Uvidí hráče co de do kat. Zastaví se a jak vidí letět flash uhne za zeď.

    8:05 CTčko prowalkovalo do smoku ke krabici, nemůže o něm vědět, ví že je tam smoke tak si trapně proskáče do kat.Předtim si ho ještě zkontroluje , že tam vážně je.

    8:20 : Ví o arcce na CT spawnu která čupí, tím pádem nemůže bejt slyšet, to dupání je ze schodů od jeho spoluhráče a poznám to i já na špuntovkách. Kontroluje si ho přes zeď a hned jak se podívá na B, vyběhne a snaží se ho zabít.

    12:28 děruje katy, děruje dál a když vidí že CTčko vchází do kat, začně trapně stahovat, i když o něm nemohl vědět, a celou dobu co couve se kouká do zdi, a když ho uvídí, není si jistej jestli je za zdí nebo ne a proto nestřílí.

    22:53 ví, že wipo je za levym křídlem dveří, na radaru má spoluhráče, kterej walkuje, namíří si cross na T spawn, přesně odkud vyjde a vystřelí. Tohle nedává vůbec žádnej smysl, proč dávat cross pryč od wipa co je metr za rohem, a koukat na T spawn, jednoduchy vysvětlení, špatně nastavený esp.

    24:25 jen tak si rushnul long bez granatu,nikam se nepodíval, protože jedinej enemy kteryho viděl čekal na T spawnu.

    Zapněte si wh( ano normálně se to tak u časování dělá, opravdu. ) Podívejte se na časy, puste si to třeba 3x zpomaleně, všechny tyhle časy sou jasnej stěnovid. Pokud vám připadá i po tomhle čistej, už nevim a doporučuju nabrat zkušenější CHH. Have Fun.


    Podle mě není vůbec o čem diskutovat.

  2. #17
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Odpověď: acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

    Tak upřímně Chemistrimu se moc nedivím. Já to díval taky bez WH a osobně bych za tohle ban taky nedal. Vysvětlení Kotla se mi jeví jako logické a je zřejmě jasné, že bez WH se nemá na tohle cenu dívat. To je trochu jiný případ, než klasický ,,prošívač".

  3. #18
    Stálý člen (P!xie, Sev3NN*)
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    446

    Odpověď: acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    To neřeš. Bez WH uvidíš maximálně 1 čas, další musíš podrobně zkoumat a Rixie si chtěl prostě někoho podat :) Na demo se buď koukni s wh nebo to dál nekomentuj. On WH nepoužívá k tomu, aby hráče zabil, ale by před nima utek. Pokud wh použíal tímto způsobem dýl, tak se nedivím, že ho nikdo nenahlásil.

    Tady je to líp vysvětlený: http://csko.cz/forum/showthread.php?30351-Pixie-2
    Někde jsem slyšel bylo to asi zde na forku, že hráč co měl ban za nějakej script od doesa nebo co to bylo, tak dostal ub, stím, že mu to stejně nepomohlo dát kill ... Takže já i, když wh nemám tak bych měl dostat un-ban protože, jsem stím nedal ani jednoho ...
    Nebo se snat pletu, kterejsi den jsem se zrovna na to koukal .. Takže i kdybych měl wh a ukázalo se, že jsem nedal ani kill, tak bych měl teoreticky dostat un-ban, protože mi to nepomohlo zabít hráče... Vůbec nechápu co na tom co tam sakra všichni vidíte .. Sami víte, že ta hra je stará a, když se někdo snaží tak občas něco dá .. Opravdu přísáhám, že kdybych měl wh tak semka nepíšu tak dlouhé posty a radši bych zklopil uši a šel hrát jinam :D .. Já už nechápu co mám psat dále, já jsem vám tu ty časy vysvětlil .. Už fakt nevím co dále psat, rád bych si zahrál na d2 s kámošema .
    PS: Nahlásil jsem tu snad stovku cheaterů, chtěl jsem to hrát ještě déle, ale pokud se tohle nevysvětlí, tak asi budu muset sedět na řiti a koukat jak to tady narůstá. .. Hezký zbytek dne přeji.

  4. #19
    Stálý člen (P!xie, Sev3NN*)
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    446

    Odpověď: acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

    Citovat Původně založeno Maaaaaaaaaaja Zobrazit příspěvky
    Promiň, ale musím tu napsat. Měj mě klidně za zmrda pak, je mi to jedno, já si po dnešku taky myslím svoje.

    Spolíhal ses na to, že jsi za dobře se všemi adminy, kteří ti nebudou věnovat pozornost, což je asi pravda. Bohužel jsi hloupým způsobem vyfragoval špatného člověka, který si tě následně "podal."

    Dále k chatu na steamu, kde tvrdíš, že jsi 2,5 roku hrál LANky, přičemž mě jsi nedávno na serveru, kde jsme byli sami dva, pokud si pamatuješ, tvrdil, že na tebe musím pomalu s těmi wb apod., že jsi začátečník. Dále jsi také tvrdil, když přišla řeč na radar, že ho nepoužíváš, tady vidím přesný opak.

    Dále sem dám rozepsané časy z HLTV od wejna

    Takže, 5:00. Naběhne do spodních, v pravym rohu vidí CTčko co rushuje mid. De jak retard k východu, začne trapně děrovat schody, kde by jinak hráč byl vidět.V čase 5:05 se podívá na mid, kde si zkontroluje CTčko u zeleny, jestli může vyběhnout nebo ne. Potom si vyběhne vidí ho na schodech a projde.

    7:42 běží do kat, s flashem v ruce, každy jiny kolo tam naletěl a dementně děroval. Uvidí hráče co de do kat. Zastaví se a jak vidí letět flash uhne za zeď.

    8:05 CTčko prowalkovalo do smoku ke krabici, nemůže o něm vědět, ví že je tam smoke tak si trapně proskáče do kat.Předtim si ho ještě zkontroluje , že tam vážně je.

    8:20 : Ví o arcce na CT spawnu která čupí, tím pádem nemůže bejt slyšet, to dupání je ze schodů od jeho spoluhráče a poznám to i já na špuntovkách. Kontroluje si ho přes zeď a hned jak se podívá na B, vyběhne a snaží se ho zabít.

    12:28 děruje katy, děruje dál a když vidí že CTčko vchází do kat, začně trapně stahovat, i když o něm nemohl vědět, a celou dobu co couve se kouká do zdi, a když ho uvídí, není si jistej jestli je za zdí nebo ne a proto nestřílí.

    22:53 ví, že wipo je za levym křídlem dveří, na radaru má spoluhráče, kterej walkuje, namíří si cross na T spawn, přesně odkud vyjde a vystřelí. Tohle nedává vůbec žádnej smysl, proč dávat cross pryč od wipa co je metr za rohem, a koukat na T spawn, jednoduchy vysvětlení, špatně nastavený esp.

    24:25 jen tak si rushnul long bez granatu,nikam se nepodíval, protože jedinej enemy kteryho viděl čekal na T spawnu.

    Zapněte si wh( ano normálně se to tak u časování dělá, opravdu. ) Podívejte se na časy, puste si to třeba 3x zpomaleně, všechny tyhle časy sou jasnej stěnovid. Pokud vám připadá i po tomhle čistej, už nevim a doporučuju nabrat zkušenější CHH. Have Fun.


    Podle mě není vůbec o čem diskutovat.
    Ach jo, k čemu by mi bylo wh .. Kdyt já nejsem cheater a nikdy nebudu, to že občas dám něco čemu se divím, ještě další 2 hodiny ... Prosím, já vás vážně netahám za nos, jen už nevím jak to vysvětlit ... Proboha, kdyt tu hraji každý den ... Vážně nevím co už na to napsat, kdyt sem tam nedal ani jednu jasnou díru, jen zmateně chodil po mapě a doufal, že tam zrovna někdo bude stát, fakt tu už hraji dlouho, ale taky nechci abych tu musel skončit, nikdy jsem wh nezapl, mám ho jen na sledování dema .. Už to je fakt nudné tu psat tak dlouhé posty, když to je stejně k ničemu ...

    PS: Za zmrda tě rozhodně nemám, ale už je asi rohodnuto, ještě bych rád počkal třeba na vyjádření 3neckyho, dlfsx nebo metrioxe.

    E: To jak jsi psal, že jsem vyfragoval špatného člověka, aha takže kdybych vyfragoval nějakého začátečníka, tak bych ban nedostal, chápu to správně?
    Naposledy upraveno sypex; 25-07-14 v 19:00.

  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

    Citovat Původně založeno mirous Zobrazit příspěvky
    Tak upřímně Chemistrimu se moc nedivím. Já to díval taky bez WH a osobně bych za tohle ban taky nedal. Vysvětlení Kotla se mi jeví jako logické a je zřejmě jasné, že bez WH se nemá na tohle cenu dívat. To je trochu jiný případ, než klasický ,,prošívač".
    S wh som to nepozeral ani ja.
    S pozdravom a prianím všetkého dobrého,
    Chemo, server admin, csko.cz

  6. #21

    Re: Odpověď: acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

    Citovat Původně založeno P!xie Zobrazit příspěvky
    Někde jsem slyšel bylo to asi zde na forku, že hráč co měl ban za nějakej script od doesa nebo co to bylo, tak dostal ub, stím, že mu to stejně nepomohlo dát kill ... Takže já i, když wh nemám tak bych měl dostat un-ban protože, jsem stím nedal ani jednoho ...
    Highlight dne, lol

  7. #22
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

    Citovat Původně založeno P!xie Zobrazit příspěvky
    Někde jsem slyšel bylo to asi zde na forku, že hráč co měl ban za nějakej script od doesa nebo co to bylo, tak dostal ub, stím, že mu to stejně nepomohlo dát kill ... Takže já i, když wh nemám tak bych měl dostat un-ban protože, jsem stím nedal ani jednoho ...
    To je docela vtipný, nechápu jak to souvisí. Srovnáváš dvě zcela rozdílné věci a navíc ten hráč ban dostal a zůstal mu.

  8. #23
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,299

    Odpověď: acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

    Pozeral som to demo, kamo ty davas diery ktore v zivote nemozu fungovat takze skill tam neni urcite, tak ako pise maaja, za mna WH tam je.

    Někde jsem slyšel bylo to asi zde na forku, že hráč co měl ban za nějakej script od doesa nebo co to bylo, tak dostal ub, stím, že mu to stejně nepomohlo dát kill ... Takže já i, když wh nemám tak bych měl dostat un-ban protože, jsem stím nedal ani jednoho ...

    Tym si sa akoze priznal?
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  9. #24
    Stálý člen (P!xie, Sev3NN*)
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    446

    Odpověď: acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

    Citovat Původně založeno Does Zobrazit příspěvky
    To je docela vtipný, nechápu jak to souvisí. Srovnáváš dvě zcela rozdílné věci a navíc ten hráč ban dostal a zůstal mu.
    Už to nebudu řešit prostě jsem nic neměl a tečka ...
    Počkám akorát na vyjádření dalších adminů i když si myslím, že to bude stejnak zbytečné ..
    Nechápu vůbec jak si může někdo myslet, že jsem zapnul, hrával jsem dost mixi/gh s adminama a věř mi, že to nebyli jen nějací admini, upřímě mě to mrzí, že dostanu ban za něco jsem neměl, ale tak, když jsou admini přesvědčení, že tam to wh je, tak mají přeci pravdu ..
    Tohle je snad pro mě největší kiks a považuji to za docela ůsměvnou věc, když dám pár luckshotů, že mám hned wh, tady prostě budete držet pospolu, aby se mi náhodou nemusel dávat un-ban, protože by to bylo jen k smíchu za co mě admin zabanoval, zbytečné se tu ospravedlnovat, když si stejně sedíte na vedení a nikdo ani nenapíše jestli je to clear nebo ne.. Fakt vubec nechápu jak za tohle můžete dát ban .. Však mě ani jeden z vás neviděl jak hraju, tak jak můžete psát, že je to tak jasné to, že semka nakluše borec co má za sebou 9 let hraní a píše tady takové pičoviny, nevím jestli kvůli tomu, že jsem mu dal díru, nemůže spat, jinak si to nedovedu vysvětlit, prostě.

  10. #25
    Stálý člen (P!xie, Sev3NN*)
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    446

    Odpověď: acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

    Citovat Původně založeno because Zobrazit příspěvky
    Pozeral som to demo, kamo ty davas diery ktore v zivote nemozu fungovat takze skill tam neni urcite, tak ako pise maaja, za mna WH tam je.

    Někde jsem slyšel bylo to asi zde na forku, že hráč co měl ban za nějakej script od doesa nebo co to bylo, tak dostal ub, stím, že mu to stejně nepomohlo dát kill ... Takže já i, když wh nemám tak bych měl dostat un-ban protože, jsem stím nedal ani jednoho ...

    Tym si sa akoze priznal?
    Si sedíš na uších nebo co? Psal jsem, že kdybych měl wh tak bych měl dostat un-ban .. podle toho jak jsem to tam četl

  11. #26
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Odpověď: acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

    Cheater zaciatocnik. Nie si si isty, ci si mohol o konkretnom hracovi vediet, tak to zacnes skryvat nezmyselnym dierovanim.
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  12. #27
    Stálý člen (P!xie, Sev3NN*)
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    446

    Odpověď: acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

    Citovat Původně založeno human Zobrazit příspěvky
    Cheater zaciatocnik. Nie si si isty, ci si mohol o konkretnom hracovi vediet, tak to zacnes skryvat nezmyselnym dierovanim.
    hej kámo, kolikrát tu mám psat, že nejsem žádnej cheater .. Vůbec nechápu co furt točíš.
    Vy si myslíte, že já mám wh, protože jsem dal pár náhodných děr a uhnul před jedním flashem ...
    Tak to jestli tady takhle berete, gratz..
    Naposledy upraveno sypex; 25-07-14 v 19:50.

  13. #28
    Stálý člen (P!xie, Sev3NN*)
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    446

    Odpověď: acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

    Citovat Původně založeno Maaaaaaaaaaja Zobrazit příspěvky
    Promiň, ale musím tu napsat. Měj mě klidně za zmrda pak, je mi to jedno, já si po dnešku taky myslím svoje.

    Spolíhal ses na to, že jsi za dobře se všemi adminy, kteří ti nebudou věnovat pozornost, což je asi pravda. Bohužel jsi hloupým způsobem vyfragoval špatného člověka, který si tě následně "podal."

    Dále k chatu na steamu, kde tvrdíš, že jsi 2,5 roku hrál LANky, přičemž mě jsi nedávno na serveru, kde jsme byli sami dva, pokud si pamatuješ, tvrdil, že na tebe musím pomalu s těmi wb apod., že jsi začátečník. Dále jsi také tvrdil, když přišla řeč na radar, že ho nepoužíváš, tady vidím přesný opak.

    Dále sem dám rozepsané časy z HLTV od wejna

    Takže, 5:00. Naběhne do spodních, v pravym rohu vidí CTčko co rushuje mid. De jak retard k východu, začne trapně děrovat schody, kde by jinak hráč byl vidět.V čase 5:05 se podívá na mid, kde si zkontroluje CTčko u zeleny, jestli může vyběhnout nebo ne. Potom si vyběhne vidí ho na schodech a projde.

    7:42 běží do kat, s flashem v ruce, každy jiny kolo tam naletěl a dementně děroval. Uvidí hráče co de do kat. Zastaví se a jak vidí letět flash uhne za zeď.

    8:05 CTčko prowalkovalo do smoku ke krabici, nemůže o něm vědět, ví že je tam smoke tak si trapně proskáče do kat.Předtim si ho ještě zkontroluje , že tam vážně je.

    8:20 : Ví o arcce na CT spawnu která čupí, tím pádem nemůže bejt slyšet, to dupání je ze schodů od jeho spoluhráče a poznám to i já na špuntovkách. Kontroluje si ho přes zeď a hned jak se podívá na B, vyběhne a snaží se ho zabít.

    12:28 děruje katy, děruje dál a když vidí že CTčko vchází do kat, začně trapně stahovat, i když o něm nemohl vědět, a celou dobu co couve se kouká do zdi, a když ho uvídí, není si jistej jestli je za zdí nebo ne a proto nestřílí.

    22:53 ví, že wipo je za levym křídlem dveří, na radaru má spoluhráče, kterej walkuje, namíří si cross na T spawn, přesně odkud vyjde a vystřelí. Tohle nedává vůbec žádnej smysl, proč dávat cross pryč od wipa co je metr za rohem, a koukat na T spawn, jednoduchy vysvětlení, špatně nastavený esp.

    24:25 jen tak si rushnul long bez granatu,nikam se nepodíval, protože jedinej enemy kteryho viděl čekal na T spawnu.

    Zapněte si wh( ano normálně se to tak u časování dělá, opravdu. ) Podívejte se na časy, puste si to třeba 3x zpomaleně, všechny tyhle časy sou jasnej stěnovid. Pokud vám připadá i po tomhle čistej, už nevim a doporučuju nabrat zkušenější CHH. Have Fun.


    Podle mě není vůbec o čem diskutovat.
    Časy :
    5:00 - V tomhle čase tam jsem tam teda nic neviděl, že by tam někdo byl.
    7:42 - Jde slyšet flash z béčka, tak jsem tak trochu tušil, že tam půjde. Navíc mi při tom děrování došli náboje, tak jsem si zalezl za roh, abych si mohl v klidu přebít.
    8:05 - LOL však to by udělal každej ... Vůbec nechápu co tam vidíš ..
    8:20 - Slyším, že duplo něco na schodech, ale hlavně tak jsem si myslel, tam bude nějakej afkař a většinou hráči stojí u afkařů aby si mohli nafragovat. Tak jsem si ho chtěl vytáhnout, protože ten týpek ve hře psal, že je ten hráč AFK, proto jsem takhle zareagoval a bral to jako, že chce aby mu tam někdo vešel, ale věděl o mě, už na mě měl namířené, takže jasné, že tam čekal, a nevěděl jsem o té arcce ve tmě vubec ne až pak, když jsem šel pro toho byl na cts. Tak jsem si jí u té bedny všiml ..
    12:28 - Ctčko děruje z béčka do kat, tak je asi logické, že tam někde bude ne?
    22:53 - Tak kde by asi mohl být však je to jasný.
    24:25 - Cože, však když má arcku tak kde by jinak mohl bejt, jinak šel slyšet výstřel .. Poznám, když střílí někdo blízko mě nebo to nemusím řešit. To si myslíš, že by to tam tak rychle někdo stihl .. však bych ho zahlídl když by skákal do vany, protože jsem měl spawn blízko longu .. Maximálně by teda teoreticky mohl stát ve dveřích, ale tomu bych moc šancí nedával ...

    Tak za tohle jestli je ban tak máte dost .. Napište mi jednu akci, kde je jasně vidět nějakej wallook a, že jsem někoho děroval přesně .. Pouštěl jsem si to jak bez wh tak i s wh, ale nikde tam žádnej 100% čas nevidím.

    E: Když už nemám co dělat, tak jsem si dal aspon čas s hledáním hltv, abych vás přesvědčil, že hraji dost podobně jako na demu, ze kterého jsem byl zabanovaný.
    http://csko.cz/dema?UPD=9QQsBiJ3
    http://csko.cz/dema?UPD=oteIYQYY
    http://csko.cz/dema?UPD=laHPw594

    E2: Fakt už mě tohle nebaví, vám tu vysvětlovat dlouhé hodiny, že jsem prostě clear hráč a trávím u toho hodně hodin určitě nechci, abych byl zabanovaný za něco co jsem neměl ... Proto se budu obhajovat tak dlouho, dokud se neprokáže moje nevinna, klidně at pak zamnou na server příjde 20 adminů a at si mě každý projede jak hraji, mě to bude jedno. Jen mě prosím vás nechte hrát na vašich serverech, je to tam dobrý, dobrá parta lidí s kterýma se dá dobře pokecat a zahrát ... Fakt mě to už chybí, chtěl bych si jít zahrát na classic/d2only. Já už nevím jak bych vám měl dokázat, že to co jsem odehrál je čísté .. Pro některé z vás budu jen zasranej H4x0r, ale pro některé z vás budu snad čistej hráč ... Snad se do zítřka vyjádří i jeden z těch po kterém jsem chtěl vyjádření (dxsf, necky, metriox) Díky!
    Naposledy upraveno sypex; 26-07-14 v 02:33. Důvod: hltv.

  14. #29
    Server admin Avatar uživatele metriox
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    near Banská Bystrica
    Příspěvky
    647

    Re: Odpověď: acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

    Citovat Původně založeno P!xie Zobrazit příspěvky
    ještě bych rád počkal třeba na vyjádření 3neckyho, dlfsx nebo metrioxe.
    Moje vyjadrenie by bolo (teda aspoň teraz) neobjektívne, lebo nemám v kompe WH a vzhľadom na vyjadrenia ostatných by sa to malo kukať s WH. Pozriem to zajtra, aj keď ak to ja budem považovať za clear, neviem či ti to veľmi pomôže keď je väčšina presvedčených že niečo máš. Uvidíme.

  15. #30

    Re: acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

    Proboha, ty seš fakt tragéd, radši se na to vyser a běž ven. Ty další HLTV nikoho nezajímají, ban máš za to druhý a tam si zaplý byl, takže asi tak.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •