Strana 1 z 7 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 101

Téma: JailBreak a Global Admini

Hybrid View

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele St3ny
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Czech Republic , Most
    Příspěvky
    75

    Thumbs up JailBreak a Global Admini

    Dnes Ráno jsem byl na serveru resp. okolo 3 hodiny kdy všechno šlo normálně byla sranda, ale potom přišlo na mého sáje. Já jsem dával příkazy atd. a je známo že si stojím za svým (někdo to nazývá fragování). A při rozdělování do týmů bylo jasně zakázáno na někom existovat jeden nejmenovaný admin "Ridik:D" který na tomto módu nemá mít vůbec práva (což je důvod stížnosti) Graboval z nudy hráče na sebe kteří po té dostaly rychlou smrt Clarinetem v domnění že na sebe vyskákaly. Ty vězně jsem neviděl jelikož jsem tam měl dalších 6 vezňů a rozděloval jsem si je do dalších 2 týmů, po té jsem se otočil a hráče "na sobě" jsem zabil. A poté se mou začal hádat nejmenovaný admin že jsem mu ukřivdil a zabil jsem ho a ještě jednoho hráče, upřímně zneužívání práv + nerespektování Simona na Jailu adminy je celkem běžné, ale tohle výrazně byl útok na jeho ješitnost (nejspíš jeho domněnka), kterou si následovně začal vylévat na mě! A tak se vás ptám je správné aby admini měly Global práva na všechny servery nebo jen na ty na které si opravdu žádaly? Děkuji za pozornost s pozdravem Zwerg. :)

  2. #2

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Když jsem s ním hrál na serveru a byl jsem za CT, tak si grabem pomáhal v atrakcích, vzpourách a přestřelkách, vždy pro dobro jeho a vězňů. Nechtěl jsem to tam moc vytahovat, ale abych řekl pravdu, trochu mě to sralo, ale řekl jsem si, ok, fun server, nějak to ten jeden den skousnu. Nakonec byla i trochu sranda, ale nevím jestli to bavilo všechny hráče. Obzvláště pak CT, kteří tam byli ve značné nevýhodě. Pak se ale uklidnil :).

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    zajimave . hrac mohl kdykoliv slezt nema problem tam zustavat naschle

    a je pravda ze az budes potrebovat zabanovat ab wh sh tak udes cekat na dotycneho server admina ? popr:mfk atd.
    Naposledy upraveno Ridik :D; 27-07-14 v 11:41.
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Citovat Původně založeno Ridik :D Zobrazit příspěvky
    zajimave . hrac mohl kdykoliv slezt nema problem tam zustavat naschle
    Ridik, ale tu ide o zneužívanie práv grabom. Keby ich tam nehádžeš, tak by nemali kill. A odpoved mali slezt je úplne k smiechu.

  5. #5
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    k smichu muze bejt dotycnej moc dobre vedel ze nema na nikom existovat kdykoliv mohl zeskocit
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Citovat Původně založeno Ridik :D Zobrazit příspěvky
    k smichu muze bejt dotycnej moc dobre vedel ze nema na nikom existovat kdykoliv mohl zeskocit
    Ty si fakt pripečený, že? Jak môžeš niečo také napísať, ked si ich tam sám hádzal.

  7. #7
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    hadzal je mnozne cislo ty pripeceny borec z trnama na hlave bez si proplachnout hubu a pokracuj v tom co si delal do ted

    vic palecku prosim mam jich malo.
    Naposledy upraveno Ridik :D; 27-07-14 v 12:14.
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  8. #8
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Re: Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Citovat Původně založeno Ridik :D Zobrazit příspěvky
    hadzal je mnozne cislo ty pripeceny borec z trnama na hlave bez si proplachnout hubu a pokracuj v tom co si delal do ted

    vic palecku prosim mam jich malo.

    Daj si pauzu uz. Nechaj si odobrat prava vsade a nie len na jb aspon na mesiac, lebo v poslednej dobe ti to riadne jebe.
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Ohledně globálních práv, jo, myslím si, že je to dobrá věc, jelikož vždy není prostě online admin na danej server a tak ho může zastoupit admin, kterej si žádal primárně na uplně jinej server. Pokud danýmu serveru rozumí, nevidím v tom problém.

    S grabem se jednoduše dělaj hovadiny a kdo říká že né, tak lže. Neházím zase všechny do jednoho pytle. Ale taky jsem byl xxx krát na jb admin mě graboval, když jsem byl za Ct . . a třeba , že pak aj vznikla vzpoura díky tomu . Ale většinou to vzali všichni, včetně mě ze srandy.

    Ono vždy zaleží prostě na lidech, co jsou přímo v tuhle dobu na serveru. A chápu to, že to dost umí nasrat, když si je admin jen tak nahází na sebe a simon to pak jednoduše pochopí tak, že porušili jasně jeho příkazy. Tady se nedá mluvit o fragování, prostě jednoduše porušili jasně zákazy, který měli, takže to není fragování. Ale je to dodržení pravidel, který simon určil. Ale to se některým lidem prostě vysvětlit nedá a mají tě za fragera. Ale na co tam ty příkazy asi jsou, že ?

    Ale pome k týhle věci. To, že on je schopnej se s tebou hádat o tom, že si mu křivdil, když hráče vygraboval na sebe a jasně jim tak podepsal umrtní list mi hlava moc nebere. . . Jenže Ridik už je takovej, že se ti zkrátka neomluví a neuzná chybu a bude se s tebou dohadovat za jakýkoliv situace. Tohle nemuselo vůbec, ale vůbec dojít až na foro, dalo se to s klidnou hlavou řešit na serveru, tím tě neosočuju Zwergu, na tohle vlákno máš právo.

    Jak už někde jednou někdo psal, JB je prostě nejkomplikovanější a nejřešenější server a strašnou roli tam hrajou lidský faktory a z 99 % pravě z nich vznikaj, hádky, zákazy, bany, fk atd. a je to vcelku pochopitelný.

    Proto ten, kdo má práva na JB se musí na tenhle server dívat s určitým nadhledem. Ale pamatuju si, jak někdo byl schopnej nadávat na Toreta, že měl práva na JB. Přitom banoval a vstupoval do hry jen minimálně, až když to bylo nevyhnutelný (např. když někdo za CT zabijel all T bez důvodně) a na serveru nebyl admin, co si primárně žádal na JB. A aj tak se našel někdo, komu to hrozně vadilo a doufám, že se ten člověk ozve i teď a když né, tak to bude hodně smutný.

    Myslete si co chcete, každej říká, jak je JB v prdeli . . . . Ale nikdy nebyl JB víc v prdeli než teď a dost velkou zásluhu na tom má právě to, že si tam má práva každej 2. admin (neříkám, někteří , co si je rozšířili jsou vcelku dobrým přínosem). Kdo hrál třeba jb před rokem - 2 roky nebo dýl, tak o tom ví určitě svoje. Prostě komunita jde do hajzlu, když vidí, že spešl přeřvává s adminem simona a řeší uplný hovadiny, místo toho aby drželi papulu a ostatní hráči tak aspon mohli slyšet příkazy ,že Ridiku a Grakone .

    Nedávno jsem taky byl na JB na serveru Luccy, Chemistry . . nějákej kid byl simon, ct mu neustále otevírali cely aniž by on mohl dát příkazy a tak každý kolo vzpoura. A vy 2 né aby jste mu pomohli . . . vy mu tam dokonce skrz voice jdete říkat věci jako . . . a swagclan ? a ty jseš admin ? včera si tu někoho banoval , ne ? Hlavně, že si zvednete ego na někom, kdo nemá ani páru o JB a pobavíte tam 5 hráčů, který tuhle "" srandu "" pochopili + 1 . Myslím, že kdyby ten malinkej klučina točil demo (jakože to určitě neumí ) a dal ho sem, tak by vám mohlo bejt vcelku trapně. Si šábnětě do svědomí, jak by jste se asi vy cejtili v jeho kůži.

    Podle mě už s tímhle vůbec nikdo nikdy nehne . . .a že já se pak divím, že mě jsou hráči schopní na Jb poslat do piče . . . Když maj admini v piči, že někdo někomu dělá naschvál, a porušuje tím strikně daný pravidla . . tak hráči budou mít taky v piči a budou dělat naschvály.

    Dřiv byli admini a spešlové na Jb proto, aby na serveru udělali pořádek a aby se dodržovali pravidla. Teď díky pár jedincům spíš z toho mám pocit, že jsou tam od toho, aby udrželi chaos, kterej je tam na dením pořádku a zaroveň od toho, aby rušili simona a pokecali si o uplnejch hovadinách. Čest vyjímkám, před váma smekám, že jste tam delší dobu a jste furt stejní a čistě jen hlídate server.

    Neříkám, že je nutný držet non stop hubu a řešit každou pičovinu . Je to fun mod . . jen musíte zkrátka počítat s tím, že co příjde směšný vám, nemusí nutně přijít směšný všem.

    A podobný vlákno bylo jen otázkou času. A řešení je jen v tom, že určitý lidi přehodnotí svoje chování o 120 %.

    Děkuju, že jsem si tu mohl vylít srdíčko, peace
    Naposledy upraveno Toy; 27-07-14 v 12:37.

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Nedá mi to a musím si sem jebnout doubla . . Ridik má práva na Jb čistě na svoje ego, každej víme, jak se tam k sobě hráči chovaj a jak dokážou bejt arogantní a vulgární na druhý hrače. ( ikdyž si myslím, že on ty práva jen kvůli egu má všude )

    Ridiku, už by ses měl kurva vážně nad sebou zamyslet .

    A když už nastane takováhle situace tak bys zesebe mohl dát aspoň nějáký smysluplný argumenty a možná sklopit uši a aspon jednou uznat chybu. Tvoje argumenty ve stížnostech na tebe mají vždy konzistenci jako dětská přesnídávka.

    E: Grakone +1
    Naposledy upraveno Toy; 27-07-14 v 12:55.

  11. #11

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Hmm, s tím přeřváváním máš pravdu, budu se muset s tím krotit .

  12. #12
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    ok odebrat prava na jb nemam zajem resit hovna .
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Citovat Původně založeno Ridik :D Zobrazit příspěvky
    ok odebrat prava na jb nemam zajem resit hovna .
    Nebo se přestat chovat jako idiot.. Nebylo by to snad lepší ?


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Jirko, nebol si tam od začiatku, proste nevieš, čo ten kid robil u ct, proste nevedel pravidlá... Jasné, teraz povieš, mal si ho presunúť (príp. Luccy bannúť), ale on nieže nevedel pravidlá z toho hľadiska, že dával MFK, ale proste nevedel väzňov zabaviť, proste, pokiaľ on otvoril cely, tak ubehol celý časový limit. Aj preto mu cely otvárali ct-čka. Aj to je dôvod na ban (neschopnosť simonovať), ale proste dávať ban za toto o jednej ráno, keď je na serveri 10 ľudí, je asi zbytočné. A neviem, načo to prste rozoberáš, keď sa tam väčšinou ľudia smiali, aj ct (inak aj ten kid sa chechtal). Je to tak, že väčšinou po desiatej večer sú na serveri ľudia, ktorým nejde o to, aby počúvali nejakého 8 ročného kid, ale aby si zahrali s ľuďmi, ktorí sa v tom móde vyznajú, proste je to tak, že keď hrajú neschopné ct, tak sú vzbury, ty o tom vieš, bol si tam admin a práve preto sa čudujem, že ty dokážeš niečo také napísať, akoby si tam bol prvý deň...
    Proste zbytočne rečí. Nikto z nás nenarušoval hru simonovi, Luccy ho negrabovala ani nič podobné, opýtali sme sa ho to asi 2x. Aj to nie preto, že sme si chceli honiť ego, ale len 4fun, samozrejme, že nemôžeš vedieť, prečo sme sa ho to pýtali, keďže si prišiel na 10 min. a odišiel si... My s Luckou sme tam boli 2 mapy dozadu a proste on sa stále chcel dostať od inej dimenzie (veľa vysvetľovania, nachce sa mi to rozpísovať). :D :D

    PS: prosím Toreta o najký blbý post na moju osobu, dík. :)
    S pozdravom a prianím všetkého dobrého,
    Chemo, server admin, csko.cz

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Citovat Původně založeno Mr.Chemistry. Zobrazit příspěvky
    Jirko, nebol si tam od začiatku, proste nevieš, čo ten kid robil u ct, proste nevedel pravidlá... Jasné, teraz povieš, mal si ho presunúť (príp. Luccy bannúť), ale on nieže nevedel pravidlá z toho hľadiska, že dával MFK, ale proste nevedel väzňov zabaviť, proste, pokiaľ on otvoril cely, tak ubehol celý časový limit. Aj preto mu cely otvárali ct-čka. Aj to je dôvod na ban (neschopnosť simonovať), ale proste dávať ban za toto o jednej ráno, keď je na serveri 10 ľudí, je asi zbytočné. A neviem, načo to prste rozoberáš, keď sa tam väčšinou ľudia smiali, aj ct (inak aj ten kid sa chechtal). Je to tak, že väčšinou po desiatej večer sú na serveri ľudia, ktorým nejde o to, aby počúvali nejakého 8 ročného kid, ale aby si zahrali s ľuďmi, ktorí sa v tom móde vyznajú, proste je to tak, že keď hrajú neschopné ct, tak sú vzbury, ty o tom vieš, bol si tam admin a práve preto sa čudujem, že ty dokážeš niečo také napísať, akoby si tam bol prvý deň...
    Proste zbytočne rečí. Nikto z nás nenarušoval hru simonovi, Luccy ho negrabovala ani nič podobné, opýtali sme sa ho to asi 2x. Aj to nie preto, že sme si chceli honiť ego, ale len 4fun, samozrejme, že nemôžeš vedieť, prečo sme sa ho to pýtali, keďže si prišiel na 10 min. a odišiel si... My s Luckou sme tam boli 2 mapy dozadu a proste on sa stále chcel dostať od inej dimenzie (veľa vysvetľovania, nachce sa mi to rozpísovať). :D :D

    PS: prosím Toreta o najký blbý post na moju osobu, dík. :)
    Já to beru, nechci na vás tímhle házet špínu.

    Já už jsem si svoje napsal. To je právě to , že vám přijdou funny jen ty vzpoury, mě zase baví to se pokusit o pp a pak se nediv , že tam vydržím sotva 10 minut, když sotva začne kolo, otevřou se cely a all vězni už někde v hajzlu. A nemyslím si, že tomu kidovi to přišlo směšný natolik. xxxx krát jsem tam od něj slyšel větu, kdo z CT otevře cely, tak má kill. Ale budiž.

    Pokud člověk nezná pravidla za CT tak má dostat zákaz, ať je 13:00 nebo 04:00 . Myslím, že Cháron by ti sem ohledně tohodle napsal svoje.

    Na co pak teda dáváte zákazy lidem, co neznaj pravidla za dne ? Hele, když to přeženu . . tak ve 4:00 si člověk taky nesmí zapnout WH a klasicky dostane perma ban.

    Jak píšeš, ty víš, že mám na jb odehraný svoje . . A vždy jsem se snažil být co nejvíc objektivní, ať už bylo ráno, odpoledne večer.

    Nedávno jsem si psal s Miruškou o tom, že by to chtělo se pokusit se vrátit JB do starejch kolejí. Ale stačil mi pouze jeden den hraní ( ani né den, cca. hodina přerušovaně ) na to, abych pochopil, že to už nikdy nebude. A tak už jsem nad tím definitivně zlomil hůl Protože spousta lidí tenhle mod vnímá jako ty. Neber to jako útok na tvojí osobu. Já tam hrát nemusím. Ale na druhou stránku mě to dost sere, neříkám, taky mě bavilo dělat zle některým hráčům u CT . . .ale to co mě na tom modu upoutalo nejvíc bylo to, jak někteří hráči za ty Ct měli přehled jako kráva a xxxxxxxxx krát se stalo to, že jsem se za celou mapu smál jako dement a bylo to bez jediný vzpoury.

    Víc už to nebudu řešit nehodlám, nemám proti vám dvoum nic. Víceméně jsem sem začal psat kvůli mýmu kamíkovi Ridikovi

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •