Strana 5 z 7 PrvníPrvní ... 34567 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 61 do 75 z 101

Téma: JailBreak a Global Admini

  1. #61
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: JailBreak a Global Admini

    haha, Madunax, ty si ze mě děláš dobrej den.

    Toto je v pravidlech:
    "Dozorcům je zakázáno fragovat, zabíjet zbytečně hráče. Tím se myslí i to, když má vězeň příkaz "puštěná klávesnice", Simon musí tolerovat to, když se hráč pohne jen o malý kousek."

    Já jsem udělal jeden krok od stěny a ty si mě fragnul. o minutu později to samé udělali další dva hráči a ty nic. Když si mi nedal VD, tak ten grab byla taková malá satisfakce. Ale ok, když se ti to nelíbí, příště ti teda dám zákaz k CT za neschopnost. Dál už tu jeden pitomej freekill pitvat nebudu.

    sorry za offtopic.
    Naposledy upraveno Giussepe; 27-07-14 v 19:51.

  2. #62
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    157

    Re: Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Citovat Původně založeno Tipovacka Zobrazit příspěvky
    Nebudu se teď vyjadřovat k Ridikovi, o tom nebude slovo. Jedná se mi spíše o ten flame ohledně Britny. Začnu tím že přesně jako ona jsem sižádal o práva na střílecí server (wipa) a pak si je nechal rozšířit na JB, většinou to bylo v pohodě, protože sem tam stejně začínal a lidi mě znali, no všechno se zlomilo v době kdy jsem začal bejt "aktivní" a jednalo se o spešlech. Napsal jsem že je rozdám a v tu dobu se do mě pustila spousta adminů, že jsem se tam vlastně "přisral" a ať si zůstánu tam kde mám. Tím se dostávám k pointě, že tohle rozšiřování práv na fun módy adminům, kteří tuhle hru hrajou hlavně kvůli střílení je k hovnu. Britny si tu žádala na d2, přičemž ty práva dostala fest rychle aniž byste jí znali nějak víc, důvod? Zoid tu měl velký slovo a hlavně on jí prosazoval, protože zjistil že je to opravdu holka a on jelikož zaplej nerd co sedí 20 hodin denně u kompu se s moc holkama nepotkává. Jak se ukázalo, Zoid byl omyl a to stejný je Britny. Líbí se mi názory Jirky, ví o čem píše a,má rozum, není to žádnej podpantoflák co si nechá srát na hlavu a stojí si za svým, nad tím se zamyslete, protože jestli chcete něco změnit, tak jen vlastní iniciativou a názory, nejste ovce, nebo snad jo? Co vám povím, jail už nezměníte, ale jak to nezkusíte, tak si pak nestěžujte. -DarkAspecT
    Like,koment a odběr.

  3. #63
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Citovat Původně založeno :D Dal Ta Bhoper:D Zobrazit příspěvky
    Toy, nerieš ju však aj tak má práva len kvôli kozám.
    Väčšiu pičovinu si už napísať nemohol, takto ju osočiť. Ale čo ine sa da čakať od 15 ročneho nerda.

  4. #64
    Stálý Maniak Avatar uživatele :D Dal Ta Bhoper:D
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Trenčín
    Příspěvky
    1,111

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Prepáč mi pán admin Eso. Ale skús si najprv pozrieť jej žiadosť než napíšeš dalšiu kokotinu dobre?
    Inak btw.Škoda že tento názor so mnou zdiela trošku viac ludí a nie len ja :)
    A nerd si tu ty lebo stále máš čas písať tie tvoje kokotiny čiže si stále online.
    Naposledy upraveno :D Dal Ta Bhoper:D; 27-07-14 v 20:04.



  5. #65
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Re: Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Jiří byl v pohodě, jako spešl. To uznávám. Když sem tam začala hrát, tak měl spešla a vše bylo v pořádku. Všechno řešil v klidu, dalo se s ním i bavit. Ale po těch právech to už bylo horší. Co si i já pamatuju, tak co bych já dřív ani nebanovala, on banoval. Občas byl i sprostej na hráče atd. atd. Už ani nevím proč si tehdy nechal vzít ty práva, když byl podle tebe ten nejlepší na JB. Takže pokud z vás někdo dokáže ten JB ošéfovat líp, než admini co tam teď chodí, tak k tomu máte určitě příležitost. Ono se to každému dobře píše, že jo? Někoho tu zbuzerovat na forku, veřejně.. pochlapit se před kamíkama. Ale je taky něco jiného tam jít a dělat tam ten pořádek sám. A jinak tady nikoho vaše flejmy nezajímají chápeš? Tady si pár adminů dělá to svoje, ale jakmile se k něčemu vyjádří co nesouhlasí s názorem vás hejtíků, tak je to špatně. Už na tento problém upozornovalo dost adminů. Takže by bylo fakt nejlepší, kdyby se tu každej staral o to svoje a ne se sral do druhejch. Mě osobně jen vadí, že tu spousta z vás má fůru keců co se ohledně JB týče. Ale nikdo ani není schopný s tím něco udělat. Tím to pro mě končí.
    Ty jseš ten poslední člověk z Kotelny, kterej by měl hodnotit moje spešlování a adminování. V době, když já poprvé dostal spešla tak tys ani netušila , že nějákej JB na Kotelně existuje a proto má pro mě tvůj názor váhu jako 4 litry vody v celým moři.

    Právě, to je to, že ty nevíš jak to dřív chodilo a co se změnilo a jaký jsou toho příčiny.

    Nedávno tu někdo psal, že ty musíš postnout vždy někam něco, ikdyž víš uplný hovno . . Nemyslel jsem si to, ale dík za tohle vlákno a za to, že to vidím i já.

    Nebyl jsem nikdy dokonalej spešl a ani jako admin zdaleka né. A vždy mě dokázalo vytočit to, když si někdo na někoho začal bezdůvodně otvírat hubu a bejt hustej jako smetana. . Jenže já byl vždy takovej, že to co řekl on jsem otočil vůči němu a můžu se stoprocentní jistotou říct, že ten člověk pak měl na serveru takovou ostudu, že si to za klobouk nedal a mělo to o dost větší učinky než nějákej zákaz / ban. Všichni hráči, který jsem takhle někdy potopil pak přehodnotili svoje chování na serveru o 120 % . Tím si jsem jistej, jakože se Jiří jmenuju.

    Dá se s tím hnout a není to jen o délkách banů a zákazů. Já jsem jako první dostal práva pravě na JB a to věř, že udělá dost . . Píšu to už po 1000 . . . Na JB je třeba admin, kterej si udělá "respekt" tím jakej je a né tím, že má amx. Chce to uplně jinej pohled na hru ale to ty nikdy, nikdy, nikdy, nikdy, nikdy nepochopíš.

  6. #66
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Citovat Původně založeno Tipovacka Zobrazit příspěvky
    Nebudu se teď vyjadřovat k Ridikovi, o tom nebude slovo. Jedná se mi spíše o ten flame ohledně Britny. Začnu tím že přesně jako ona jsem sižádal o práva na střílecí server (wipa) a pak si je nechal rozšířit na JB, většinou to bylo v pohodě, protože sem tam stejně začínal a lidi mě znali, no všechno se zlomilo v době kdy jsem začal bejt "aktivní" a jednalo se o spešlech. Napsal jsem že je rozdám a v tu dobu se do mě pustila spousta adminů, že jsem se tam vlastně "přisral" a ať si zůstánu tam kde mám. Tím se dostávám k pointě, že tohle rozšiřování práv na fun módy adminům, kteří tuhle hru hrajou hlavně kvůli střílení je k hovnu. Britny si tu žádala na d2, přičemž ty práva dostala fest rychle aniž byste jí znali nějak víc, důvod? Zoid tu měl velký slovo a hlavně on jí prosazoval, protože zjistil že je to opravdu holka a on jelikož zaplej nerd co sedí 20 hodin denně u kompu se s moc holkama nepotkává. Jak se ukázalo, Zoid byl omyl a to stejný je Britny. Líbí se mi názory Jirky, ví o čem píše a,má rozum, není to žádnej podpantoflák co si nechá srát na hlavu a stojí si za svým, nad tím se zamyslete, protože jestli chcete něco změnit, tak jen vlastní iniciativou a názory, nejste ovce, nebo snad jo? Co vám povím, jail už nezměníte, ale jak to nezkusíte, tak si pak nestěžujte. -DarkAspecT
    Pokud si ty ten Aspekt co tu má banned, tak ti děkuju za tvůj koment v mé žádosti, který zněl:
    "Zaprášená žádost, tak k tomu asi tak, nejsem na větvi z toho, že se sem můžou vyjadřovat i neadmini, ano paradoxně i já, ale PRO, Charon už se sem vyjádřil, další ženský modrý kabát na prodejnu."

    Jinak Zoid se tam vyjádřil (2 příspěvky) až po tom, co mi charon napsal OK. Navíc se tam vyjádřilo dost adminů, kteří souhlasili, takže ten tvůj příspěvek je trošku zcestný.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #67
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Citovat Původně založeno :D Dal Ta Bhoper:D Zobrazit příspěvky
    Prepáč mi pán admin Eso. Ale skús si najprv pozrieť jej žiadosť než napíšeš dalšiu kokotinu dobre?
    Inak btw.Škoda že tento názor so mnou zdiela trošku viac ludí a nie len ja :)
    A nerd si tu ty lebo stále máš čas písať tie tvoje kokotiny čiže si stále online.
    Co je tam tak zvláštního? Jo promin, asi není tak dokonalá jako ty tvoje že ?
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...7V7E7N7-Bhoper
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...o-p%E1va-na-JB
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...7%3B-o-pr%E1va
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...3283%3Bj%9A%ED

    A jestli mi tu malej fracek, který je o 13 let mladší napíše, že sem ji dostala kvůli kozám, tak se nemůže nikdo divit, že JB jde do hoven, protože tam nikdo nemá respekt.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  8. #68
    Nováček Avatar uživatele St3ny
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Czech Republic , Most
    Příspěvky
    75

    Re: Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    A jestli mi tu malej fracek, který je o 13 let mladší napíše, že sem ji dostala kvůli kozám, tak se nemůže nikdo divit, že JB jde do hoven, protože tam nikdo nemá respekt.
    Přirozeně když si ho neumíš vytvořit tak ho nemáš, ono taky proč by jsi ho měla mít? Pokuď vím jsi střílecí admin, na JB ty respekt nepotřebuješ :).

  9. #69
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Re: Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Citovat Původně založeno St3ny Zobrazit příspěvky
    Přirozeně když si ho neumíš vytvořit tak ho nemáš, ono taky proč by jsi ho měla mít? Pokuď vím jsi střílecí admin, na JB ty respekt nepotřebuješ :).
    Ty si myslíš, že střílecí ho nepotřebuje? Nebo jako, že to je jenom o tom, že banuje cheatery. Miruška je JB adminka a myslíš, že ho z ní mají? Sama tu psala, že ne, protože přes net ti každý napíše nebo řekne i hovno, jen aby byl král.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  10. #70
    Nováček Avatar uživatele St3ny
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Czech Republic , Most
    Příspěvky
    75

    Re: Odpověď: Re: Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Ty si myslíš, že střílecí ho nepotřebuje? Nebo jako, že to je jenom o tom, že banuje cheatery. Miruška je JB adminka a myslíš, že ho z ní mají? Sama tu psala, že ne, protože přes net ti každý napíše nebo řekne i hovno, jen aby byl král.
    Ano potřebuješ ho přirozeně, ale pokuď jsi STŘÍLECÍ admin tak to na JB nepotřebuješ, jde o to že Mirušky respekt se vypařil s hráči kteří tam hráli předtím, já si pamatuju ještě dobu Svačináře a to jak mi každej dá za pravdu nebo se do země propadnu je začátek dlouhého pochodu JB.
    Dřív se vězeň jako já choval s respektem (to byla jiná generace) jenže se vyměnily jak Admini tak hráči. Odešli pryč dobří i špatní hráči a admini a přišla sem nová generace. Dnes když se ohlédnu z5 do minulosti tak vidím že to bylo lepší a řešily se věci typu " jak mám ovlivnit to že nedoplní ten přede mnou a ty mě zabiješ?" To bylo téma k řešení a dnes se tu řeší Grab -,-" proč? protože se z Adminů staly pouze loutky ( čest výjimkám ) kteří chodí na JB jenom si zlepšit svůj mindrák a myslí si že jsou neporazitelní a taky že je nikdo nesmí urazit! Víš co jsem si uvědomil ráno? Že to tak nechat nechci a že chci aby se chyby napravily. Ano snažila jsi se o to abych pochopil že Eso byl chudák a byl grabován. Ale já to vidět nemohl sama víš že jsem se chystal udělat olympošku a to že je tam Ridik Graboval neovlivním to je jeho úsudek! Měla by jsi si uvědomit jednu věc:
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...-Dust2-PRIJATA tohle je tvoje první žádost pokuď vím a výslovně je napsáno kam tak se toho drž nebo se taky může stát že tam ztratíš aktivitu a potom nechť je mi bůh svědkem, že bych to nechtěl tam ztratíš práva =).

  11. #71
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Bohužel tu generaci TY neovlivníš, ta už taková je a bude. Ani nevím jak bys to chtěl dokázat. Udělat z toho koncentrák nebo jak? Psala sem to už v jednom příspěvku a napíšu to i zde. Je jiná doba, ne jen na cs, ale i v životě. Dřív respekt byl, teď už není žádný. Pokud jdeš po ulici a malý dítě ti poví např. "nečum ty vole" tak jak potom chceš si udělat respekt v nějaké hře, kde je to každému jedno. To co se děje ve hře není ani tak ovlivněno adminama, ale těma děckama (hráčema) a to že tam někdo do prdele pošle i zkušeného admina není chyba nás.

    A co se týče mé žádosti, to je čistě má žádost a myslím si, že bych tam neztratila práva, ani kdybych tam za měsíc nedala ani ban. Takže se bát nemusíš a druhá žádost na JB, která je v AF, tam nikdo nepsal, že s tím nesouhlasí, aby mi to bylo rozšířeno, tak opravdu nechápu proč tu každý řeší moje žádosti a to kde jsem admin. Když milý pane Zwergu, na tebe jako Simona si tam stěžovalo více lidí včera večer. A nepamatuju si, že by si tam někdo stěžoval na grab od Ridika, nebo na mě.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  12. #72
    Stálý Maniak Avatar uživatele :D Dal Ta Bhoper:D
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Trenčín
    Příspěvky
    1,111

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Tu je len vidieť aká sai infantilná a nedokážeš uniesť pravdu.
    1. Žiadosť 3 roky dozadu, bol som kokot.Písal som sračky stále lepšie ako ich písať teraz.
    2. Žiadosť taktiež 3 roky stará.
    3. Žiadosť by mi aj vyšla lenže som chlapec no.
    4. Žiadosť to už som o práva ani nestál tak som nechal Jur0ba nech sa zabaví a napíše si žiadosť.
    Naposledy upraveno :D Dal Ta Bhoper:D; 27-07-14 v 20:54.



  13. #73
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Citovat Původně založeno :D Dal Ta Bhoper:D Zobrazit příspěvky
    Tu je len vidieť aká si infantilná a nedokážeš uniesť pravdu.
    Tak mi nějakou napiš :))
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  14. #74
    Nováček Avatar uživatele St3ny
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Czech Republic , Most
    Příspěvky
    75

    Re: Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Když milý pane Zwergu, na tebe jako Simona si tam stěžovalo více lidí včera večer. A nepamatuju si, že by si tam někdo stěžoval na grab od Ridika, nebo na mě.
    Tak za 1) nejsem pán, ale mládežník když už.
    A stěžovalo ale to byli stížnosti typu "FRAGER FRAGER" to že si stojím za svým a něco řeknu to udělám a dodržím slovo, a když jsem byl tak špatný simon proč jsem nedostal přesun hmm? :) To mi tedy objasni proč jsem nebyl něják pokárán když jsem to zlo co tam dělalo bordel, co si dělalo co chtělo, a dělalo tu anarchii která tam v tu chvíly byla?
    Je to tvoje věc a já ti přeju jenom do života to nejlepší neházim tě nikam a rozhodně na tebe nekydám špínu. A jak by se líbilo tobě kdyby jsi byla Simon a někdo tam dělal anarchii jak by jsi to řešila ty? Já bych si moc přál tě vidět na mém místě (byť si stála vedle mě).

  15. #75
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Re: Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Když milý pane Zwergu, na tebe jako Simona si tam stěžovalo více lidí včera večer. A nepamatuju si, že by si tam někdo stěžoval na grab od Ridika, nebo na mě.
    Stěžovali si na normální hru s pravidlama, ale vy jste prostě idioti pod vlivem těch děcek, nedokážete se jim postavit čelem a zjebat je, protože by ste pak neunesli jejich kritiku a v tom je jádro celého problému. Nedokážete si tam prostě udělat respekt, pak z vás maj jen prdel a jste jim jenom k smíchu.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •