Strana 6 z 7 PrvníPrvní ... 4567 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 76 do 90 z 101

Téma: JailBreak a Global Admini

  1. #76
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Re: Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Citovat Původně založeno St3ny Zobrazit příspěvky
    Tak za 1) nejsem pán, ale mládežník když už.
    A stěžovalo ale to byli stížnosti typu "FRAGER FRAGER" to že si stojím za svým a něco řeknu to udělám a dodržím slovo, a když jsem byl tak špatný simon proč jsem nedostal přesun hmm? :) To mi tedy objasni proč jsem nebyl něják pokárán když jsem to zlo co tam dělalo bordel, co si dělalo co chtělo, a dělalo tu anarchii která tam v tu chvíly byla?
    Je to tvoje věc a já ti přeju jenom do života to nejlepší neházim tě nikam a rozhodně na tebe nekydám špínu. A jak by se líbilo tobě kdyby jsi byla Simon a někdo tam dělal anarchii jak by jsi to řešila ty? Já bych si moc přál tě vidět na mém místě (byť si stála vedle mě).
    No já nevím co bys jako dělal, kdyby se tam slezla jedna nejmenovaná partička adminů, co se tam grabují jak o život, kterým to je jedno i to co říkám já nebo nějaký CT co je Simon. To by mě v té chvíli zajímal tvůj post tady na forku, vzhledem k tomu, že si sem došel psát ptákovinu, která se tam děje pořád a pořád se s tím nic nedělá. A to že si sem došela něco napsat, se jako má něco změnit jo? Víš kolik je tu takových podobných postů? za chvilku dá někdo lock a pojede se dál.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  2. #77
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Bohužel tu generaci TY neovlivníš, ta už taková je a bude. Ani nevím jak bys to chtěl dokázat. Udělat z toho koncentrák nebo jak? Psala sem to už v jednom příspěvku a napíšu to i zde. Je jiná doba, ne jen na cs, ale i v životě. Dřív respekt byl, teď už není žádný. Pokud jdeš po ulici a malý dítě ti poví např. "nečum ty vole" tak jak potom chceš si udělat respekt v nějaké hře, kde je to každému jedno. To co se děje ve hře není ani tak ovlivněno adminama, ale těma děckama (hráčema) a to že tam někdo do prdele pošle i zkušeného admina není chyba nás.

    A co se týče mé žádosti, to je čistě má žádost a myslím si, že bych tam neztratila práva, ani kdybych tam za měsíc nedala ani ban. Takže se bát nemusíš a druhá žádost na JB, která je v AF, tam nikdo nepsal, že s tím nesouhlasí, aby mi to bylo rozšířeno, tak opravdu nechápu proč tu každý řeší moje žádosti a to kde jsem admin. Když milý pane Zwergu, na tebe jako Simona si tam stěžovalo více lidí včera večer. A nepamatuju si, že by si tam někdo stěžoval na grab od Ridika, nebo na mě.
    Ja ti nevim ale ja nejak tu novu dobu nevnimam.. ked som na JB a niekto robi blbosti tak na neho poriadne zhuknem ze aj mamka pribehne do izby ze co tu hucim.. a chlapec u CT je hned kludny a pocuva co mu hovorim.. este sa mi nestalo ze by ma niekto vypicoval..
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  3. #78
    Nováček Avatar uživatele St3ny
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Czech Republic , Most
    Příspěvky
    75

    Re: Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Citovat Původně založeno Eust. Zobrazit příspěvky
    Stěžovali si na normální hru s pravidlama, ale vy jste prostě idioti pod vlivem těch děcek, nedokážete se jim postavit čelem a zjebat je, protože by ste pak neunesli jejich kritiku a v tom je jádro celého problému. Nedokážete si tam prostě udělat respekt, pak z vás maj jen prdel a jste jim jenom k smíchu.
    Děkuji mnohokrát. Nechci se něják chvástat nebo tak, ale takových kteří se to nebojí střílet je fakt málo.... Upřímně asi každý byl na GS a tam jenom za to že se na Simona nebo co to tam maj máte kill ;-) člověk by se měl zamyslet jestli chce být tvrdý a díky tomu potom nečekat vzpouru a nebo tam chodit ve 3 ráno a dávat si party mód :)

  4. #79
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Re: Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Citovat Původně založeno Eust. Zobrazit příspěvky
    Stěžovali si na normální hru s pravidlama, ale vy jste prostě idioti pod vlivem těch děcek, nedokážete se jim postavit čelem a zjebat je, protože by ste pak neunesli jejich kritiku a v tom je jádro celého problému. Nedokážete si tam prostě udělat respekt, pak z vás maj jen prdel a jste jim jenom k smíchu.
    Ty bys to dokázal?
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  5. #80
    Nováček Avatar uživatele St3ny
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Czech Republic , Most
    Příspěvky
    75

    Re: Odpověď: Re: Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    No já nevím co bys jako dělal, kdyby se tam slezla jedna nejmenovaná partička adminů, co se tam grabují jak o život, kterým to je jedno i to co říkám já nebo nějaký CT co je Simon. To by mě v té chvíli zajímal tvůj post tady na forku, vzhledem k tomu, že si sem došel psát ptákovinu, která se tam děje pořád a pořád se s tím nic nedělá. A to že si sem došela něco napsat, se jako má něco změnit jo? Víš kolik je tu takových podobných postů? za chvilku dá někdo lock a pojede se dál.
    natoč si je pošli to sem a po sléze se to vyřeší. Od toho to forko je, ale když na to někdo nemá koule v tvém případě vaječníky tak se potom nedivím :).
    A co se týče toho locku? na Toretovu žádost se to nechává otevřené pokuď vím :)
    Naposledy upraveno St3ny; 27-07-14 v 21:04.

  6. #81
    Stálý člen (Don Corleone) Avatar uživatele SGP_
    Datum registrace
    Jun 2014
    Příspěvky
    299

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Citovat Původně založeno dope.kz-FlexxibLE Zobrazit příspěvky
    Jsi píča. Ahoj.
    Ale to zase ne. Nechci OT ale trošku to omez.

    Na fóru je zakázáno používat vulgární, urážlivé, napadající, sexuálně orientované či jinak morálně nevhodné výrazy, diskriminační či rasistická jména nebo jména osob známých svými zločiny proti lidskosti.

  7. #82
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    1,443

    Re: Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Citovat Původně založeno dope.kz-FlexxibLE Zobrazit příspěvky
    Jsi piča. Ahoj.

  8. #83
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Re: Odpověď: Re: Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Ty bys to dokázal?
    A jak myslíš že se starám o furien? Tam je snad ještě větší chátra a neřeším to banama, prostě je zjebu v chatu a hned je pokoj, v poslední době sem nezažil, že by si na mě někdo vyskakoval, protože ví, jak to dopadne. A ne, nepovyšuju se nad hráče, já mám prostě práva a já se o ten server starám a já mám jít těm hráčům příkladem, ani by si nevěřila, kolik hráčů sem tím změnil.

  9. #84
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Nechci nic říkat, ale už tu pletete všechno dohromady, pak napíšete že zase tu udělal nekdo flame, přitom si to zase děláte vy a nikdo jinej.
    Než začnete mlátit do toho před váma na stole, tak zkustě trochu popřemýšlet než to odešlete..
    Páč mě nejde do hlavy, aby někdo napsal že nebude běhat jak fredka na vykřičník když se do žádosti píše "Nikdo nechodí na moje hlášeni, chci pomoct s hlášením, jsem aktivní" a dalších 350 keců.. A když už chcete dávat aspon moudra, tak tu nechejte nějakou prácu za váma a nebo aspon aktivně věnujte čas kotelně..
    Vážne nechci poslouchat někoho názor kdo pul roka nedal ban, ale všecko ví nejlíp..
    Co se týče JB komunity, néni to ničím jiným než hráčema a adminama ..
    Jiná mentalita, jinej humor - teměř nulovej.. Dřív udělali lidi bordel a přitom srandu viz. Hecttssssssssss¨, ale každej to chapal, ted si v 10 večer z někoho uděláš prdel posranou anketou a už tu máš stížnost..
    Já psal jak to udělat, všechno chcete řešit, tak jak to řešíte a dobře víte že to nikam nevede :O


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  10. #85
    Nováček Avatar uživatele St3ny
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Czech Republic , Most
    Příspěvky
    75

    Re: Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Citovat Původně založeno dope.kz-FlexxibLE Zobrazit příspěvky
    Jo když nevíš co napsat, tak sem jebni tu největší hovadinu... Nevím čím si pomůžeš, já ti na to víceméně seru.
    Ono když na to tak sereš tak použij doma záchod. Zatim se tady nenadávalo tak prosím s tím nezačínej. Ikdyž je si teď myslíš svojí verzi, měl by jsi se vyjadřovat slušně, i vzhledem k tomu že je to žena tak podle zásad společenského chování, byť zastáváš slovník z knaipy, měl by jsi se o to pokusit ;-)

  11. #86
    Stálý člen (Don Corleone) Avatar uživatele SGP_
    Datum registrace
    Jun 2014
    Příspěvky
    299

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Citovat Původně založeno dope.kz-FlexxibLE Zobrazit příspěvky
    Jo když nevíš co napsat, tak sem jebni tu největší hovadinu... Nevím čím si pomůžeš, já ti na to víceméně seru.
    Pokud by jste četl PRAVIDLA FÓRA tak bych to sem psát ani nemusel, dále se nebudu vyjadřovat, dělej jak myslíš.
    Naposledy upraveno SGP_; 27-07-14 v 21:12. Důvod: upravení věty

  12. #87
    Nováček Avatar uživatele St3ny
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Czech Republic , Most
    Příspěvky
    75

    Re: Odpověď: Re: Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Citovat Původně založeno dope.kz-FlexxibLE Zobrazit příspěvky
    Ona kdyby ta žena nebyla jeblá, tak se k ní budu chovat normálně, ale každej podle zásluch, že ano :)
    Nikoli, to je jako kdyby jsi chtěl utrhnou ruce bezdomovci za to že vybírá popelnice, a upřímně asi začnu stebou jednat tak bys tomu rozumněl: NIKOHO NEZAJÍMÁ TVÁ ZKOUŘENÁ HUBA A TÁHNI DO PÍČI S VULGARISMAMA! :)

  13. #88
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    dope.kz-FlexxibLE ty si vlastne kto? Klidni sa dakujem.

  14. #89
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Re: Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Citovat Původně založeno dope.kz-FlexxibLE Zobrazit příspěvky
    Ona kdyby ta žena nebyla jeblá, tak se k ní budu chovat normálně, ale každej podle zásluch, že ano :)
    ty chlapce sa uvedom kde si...nie si v skole medzi svojimi kamosmi, tak sa uvedom prosim
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  15. #90
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    To, ako Bhoper nadáva na Britny a obhajuje svoje žiadosti mi príde, ako ten debil (Stenley) v mojej žiadosti... Videl, že je proste horší ako ja a že práva nedostane ani po 3x, ja som ich dostal na 1x. Tak mi po Ciperovi poslal do žiadosti správu, že som bot a že at len dodrbem, keď ma pustia ďalej, proste závisť. Toto je fajn, ale už by ste s tým mohli prestať... Stále sa tu riešia 3 admini, ktorí si dali rozšíriť práva na JB a hrajú tam, prečo sa neriešia admini, ktorí majú primárne práva na JB a dali si rozšíriť práva na AIM ?! Je to niečo iné ?
    Ak si admin žiada práva na jeden server, tak mu dajte na jeden server (ako napr. Britny --> žiadala si na d2), to, že nepôjde na hlásenie zo superhera nie je problém. Neviem prečo stále riešite adminov a rozširovanie práv. Urobte to ako na GS (každý admin má jeden server pod správou) a nebude tu nikto plakať a vylievať si srdce...

    Ďalej ten "dope.kz-FlexxibLE" -> čo si ty dovoľuješ, povedať 30 ročnej žene, že je píča? A ty si kto ? Keď ona končila strednú školu, tak ty si ešte mlieko z kozy cickal... A to, že ty si dement a nevieš krotiť svoje vyjadrovanie a psychickú labilitu, my za to nemôžeme. Tak sa uvedom a choď sa učiť násobilku, o chvíľku ti začína školský rok...

    Čo sa týka JB... Nie je to také, ako si ja pamätám, bolo to síce možno pred cca 1 a pol rokom, ale bolo to lepšie... Ešte aj ten, čo založil túto tému, tak on robí u ct najväčší bordel, neviem, k čomu to je dobré... Veď keď si ty u ct, tak sa nedá hrať.

    Madunax -> môžeš byť rád, že tu vôbec hraješ, neviem, kto ti zrušil ban k ct, ale budíš...
    S pozdravom a prianím všetkého dobrého,
    Chemo, server admin, csko.cz

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •