Strana 7 z 7 PrvníPrvní ... 567
Zobrazit výsledky od 91 do 101 z 101

Téma: JailBreak a Global Admini

  1. #91
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    ucta k zenam, celkovo k cloveku 0 bodov

  2. #92
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Citovat Původně založeno dope.kz-FlexxibLE Zobrazit příspěvky
    To sedí od někoho, kdo je tu víceméně za kreténa, okok.
    drzte sa temy, inac budu padat tresty....dik
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  3. #93
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Abych mohl jít s mým egem dneska spát, tak jsem požádal o unlock muj poslední post, víc to opravdu neřeším, pak si to lockněte.

    Jde mi jen čistě o to, že mi vadí jistý věci co tu zazněly a jsou uplně mimo.

    Britny, jak ty si můžeš vůbec brát do huby Mirušku ? Ty jdeš něco řikat o jejím respektu, kterej má nebo nemá u hráčů jb ? Věř, že je to jen tím, že už se tomu tolik nevěnuje. Myslete si každej o Mirušce co chcete třeba to, že se na JB za CT jen vždy smála jak šalená. Ale když jsem já začal hrat JB , tak první spešl (spešlice), na kterou jsem narazil byla právě Miruška . . Sice jsem tenhle mod ani zdaleka neovládal, ale úplně jsem nestíhal s otevřenou hubou zírat, jak ten mod ovládá, jak umí zabavit, samosebou vždy se někdo pokusil o vzpouru, ale to byl tak max. 1 - 3 hrači z 20 na serveru. Zbytek vždy šel do jednoho do boxu jak ovce, protože věděli, že tohle kolo bude zábavný, když ti to v levým horním rohu psalo, že Miruška je simon . A taky , že to tak bylo, za kolo neproběhla ani jedna reakce , teda probíhalo jich spousty, ale jen ty s výhodou. Dělali se dokola ty stejný atrakce, ale myslím, že to bavilo všechny a všichni si myslím viděli to, že jí to baví taky. Těch hráčů bylo samosebou víc . . můžu upřímně říct, že hlavně díky lidem jako je právě Miruška, Tupelko, Burton, Vikernes apod. jsem u toho JB tehdy zůstal. Kdo zažil tyhle hráče a jejich eru a eru před tím, než já o nějákym JB věděl, tak ví o čem tu mluvim.

    Ty jdeš psát něco o jejím respektu ? Ta když na Jb někoho seřvala, tak věřím, že si to hodně dlouho pamatoval. A věř, že měla větší respekt jak někteří ostatní admini. Neříkám, že to tak vnímali všichni, ale lidi, co tam hráli evry dej a tvořili tzv. hl. komunitu ji povětšinou respektovali, spíš bych řekl, že jí v podstatě měli svým způsobem spíš dost rádi a tak s respektem nebyl problém a věř, že to mezi tolika klukama neměla easy . A když už přišla řada na amxko, tak to byla opravdu poslední možnost jak s hráčem jednat. A je mi z tebe opravdu na blití, že si dovolíš vůči ní něco dovolit napsat a je mi jedno, jestli si jí myslela jen jako pouhej příklad ty na ní nemáš právo říct ani půl křivýho slova, co se JB týče.

    Tu pišeš, že ty bys nebanovala něco , co jsem já banoval . . tomu sama nevěříš, myslím, že jsem byl mezi prvníma adminama, kterej začal banovat aj to blbý doplňování na 180 min a né na den. Ty prostě nevíš kudy kam.
    Jdeš mi psát , že já jsem chlapeček ? že vytahuju věci starší jak rok ? se podívej co ty tu vytahuješ na Bhopera věci z roku 2011 ? Jen abys hlavně něco napsala a nebyla za trubku,co se neumí bránit . . . garantuju ti , že teď si tu ze sebe udělala koště 1. třídy. . . Ale chceš tu na mě házet špínu a vytahuješ to, že pičuju do ostatních a že zakládám thready na adminy . . .Ale zároveň si tu takhle nasereš do huby ? A to tě mám brát potom vážně ?

    Ty toho o opravdovým, starým, dobrým JB víš asi jako já o make upu. Furt tu melete a řešíte to, že je hráče potřeba furt trestat a trestat . A dávat delší bany a zákazy, věř, že tohle není ta správná cesta . .A přesně jak se pužívá "pravidlo" na střílecí "zapne jednou, zapne znova " Tak to v obdobným případě platí i na JB.

    Tady máš jeden příklad za všechny, že stojí za to hráčovi něco vysvětlit a poučit ho co a jak a né mu hned jebnou ban / zákaz a čau. A jelikož to jseš ty, tak to zase můžeš překroutit v to, že si tu zase jen honím svoje ego.


    Kdo mě zná a občšas si se mnou píše, tak moc dobře ví, že nejsem žádnej čurák a že nemám potřebu jen tak nikoho bezdůvodně h8ovat. Ale nejsem megaflegma a když mi něco vadí, otevřu si hubu tak, jak mi narostla. A je mi to vcelku jedno, jak mě vnímá většina jak tu píšeš, ale nikdy, nikdy si nenechám křivdit a srát na hlavu od člověka jako jseš ty.

    PS: Britny, hlavně už na tohle nijak nereaguj prosím a radši se koukni, co si tu psala a jak si to protiřečí . . . myslím, že to bude jak v tvým zájmu tak vzájmu všeobecným.

    Naposledy upraveno Toy; 28-07-14 v 03:59.

  4. #94
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Keďže sa zo sťažnosti na Ridika vyvrtla takáto téma, ktorá ide aj proti mne, vďaka Eustovi, tak som vám spísal menšiu slohovku. Koho to zaujíma, nech si to prečíta a koho nie, tak nech na to nereaguje, dik.
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...l=1#post294676
    S pozdravom a prianím všetkého dobrého,
    Chemo, server admin, csko.cz

  5. #95
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    lock this shit
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  6. #96
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Prečítané od A-Z a vážne som sa pobavil. Hádam, že väčšina ľudí je dospelá, ale hádže špinu na druhého za každú cenu. Aj tie palčeky ma pobavili, hlavne na Britney, ktorá aj za normálny post dostala - len preto, že niečo napísala. Nikto tu nemá k nikomu žiadnú úctu, všetci hrdinovia za klávesnicou ste fakt na smiech. Chcel by som vidieť koľkí z vás by to povedali dotyčnej osobe do očí a hlavne ten hero čo nazval Britney pohlavným orgánom.

    Každá minca ma 2 strany, tak čo keby ste si vypočuli verziu od oboch účastnikov a až tak spravili úsudok a nie sa hneď pridávať na stranu k väčšine?

    Btw: toto je krásny úkaz toho, ako na tomto portáli zlyhávajú moderátori a to som si všimol už dávno.

  7. #97
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Citovat Původně založeno MarcelloR Zobrazit příspěvky
    Prečítané od A-Z a vážne som sa pobavil. Hádam, že väčšina ľudí je dospelá, ale hádže špinu na druhého za každú cenu. Aj tie palčeky ma pobavili, hlavne na Britney, ktorá aj za normálny post dostala - len preto, že niečo napísala. Nikto tu nemá k nikomu žiadnú úctu, všetci hrdinovia za klávesnicou ste fakt na smiech. Chcel by som vidieť koľkí z vás by to povedali dotyčnej osobe do očí a hlavne ten hero čo nazval Britney pohlavným orgánom.

    Každá minca ma 2 strany, tak čo keby ste si vypočuli verziu od oboch účastnikov a až tak spravili úsudok a nie sa hneď pridávať na stranu k väčšine?

    Btw: toto je krásny úkaz toho, ako na tomto portáli zlyhávajú moderátori a to som si všimol už dávno.
    dotycny bol porieseny, tema locknuta uz bola, ale zial kazdy ma potrebu si vyliat svoje srdiecko....ci kde sme zlyhali? :D
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  8. #98

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Zapněte na Jb grab i normálním hráčům a bude to fun, fun, fun mod.
    yenkees, karlos, grey, luccy, tomu se dalo ještě říkat jailbreak, ale když pak dáte do admin teamu takový hovna co tam teď jsou čest Britny, ta je super.
    Prostě jste si den ode dne museli měnit pravidla, kdyby to zůstalo tak jak to je, lidem nic nechybělo.
    Napište mi slovo chci vyhodu, kurva vždy to bylo chci vyhodu a ne chcivyhodu, to zas vymyslel nějakej ten kokot s modrým nickem?
    Posrali to jen a jen admini a to už nesvedete na to, že tam hrajou děti, protože oni tam hráli i před 3 rokama kdy Jb začínal a bylo to fakt dobrý, bylo to úplně o něčem jiném a admini byli na jiné úrovni.

  9. #99
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Moderátor má udržiavať poriadok na fóre. Zdá sa ti, že je v tejto téme poriadok? Väčšina postov je mimo tému a mali by byť pomazané veď sa tu len hádže na každého špina ako keby sa táto téma volala " I still know what you did last summer "...

    A keď vidí, že tá téma nikam nesmeruje, tak lock. A žiadne, že unlock, že sa ešte vyjadrím, keď sa lockne, tak už sa k tomu nemá čo niekto vyjadrovať.

    E: Táto téma http://csko.cz/forum/showthread.php?...lobal-Admini-2 by tiež mala byť zmazaná.
    Naposledy upraveno MarcelloR; 28-07-14 v 08:22.

  10. #100
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: JailBreak a Global Admini

    Citovat Původně založeno MarcelloR Zobrazit příspěvky
    Moderátor má udržiavať poriadok na fóre. Zdá sa ti, že je v tejto téme poriadok? Väčšina postov je mimo tému a mali by byť pomazané veď sa tu len hádže na každého špina ako keby sa táto téma volala " I still know what you did last summer "...

    A keď vidí, že tá téma nikam nesmeruje, tak lock. A žiadne, že unlock, že sa ešte vyjadrím, keď sa lockne, tak už sa k tomu nemá čo niekto vyjadrovať.

    E: Táto téma http://csko.cz/forum/showthread.php?...lobal-Admini-2 by tiež mala byť zmazaná.
    Marcel mas pravdu..sorry
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  11. #101
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: JailBreak a Global Admini

    Vlákno som celé ani nečítal, vlastne vôbec. Aj tak viem čo tam je:
    1. zneužívanie práv
    2. rozdelenie adminov proti sebe
    3. pisanie OT tem za ucelom svojich vlastnych sporov
    4. hovno sa vyriesi

    Prava na JB budu mat len vybrani admini. Zbytok adminov z inych modov tam práva nebude mať, nemá ich tam vôbec prečo mať. Je to ako keby ste mali práva na aim, ale "občas si zájdem aj na Zombie tak tam chcem tiež práva, aj keď sa tomu hovno rozumiem."
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •