Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: Adminy na escape

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2014
    Příspěvky
    3

    Adminy na escape

    Zdravím,
    chtělo by to už konečně nějaké adminy na zombie escape. Po 3 letech jsem stáhl CSko (je mi 20) a hned jsem začal hrát pouze jen schovku a hlavně escape. Escape hraju tak týden a jsem tam skoro každý den, cca. 2-3hod. denně. Vadí mi děti, co tam naschvál vše ničí pro ostatní hráče, aby neměli šanci nebo to jak za zombie všechny předbíhají a běží přivolat vrtulník. Pár lidí už mě tam zná celkem dost, bude to tím že tam chodím asi jako nejstarší hráč, co tak občas koukám. Chovám se ke všem slušně i když se občas rozčílím nad demencí určitých jedinců. Před 3 lety jsem dělal admina a rád bych ho zde na serveru dělal znova, bohužel mám jen nonsteam, takže s tím rovnou nepočítám. Jen chci říct, že by se měli naverbovat admini, aby se to tam občas dalo pod kontrolu. Díky NextOne

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: Adminy na escape

    Žádosti o práva jsou tady: http://csko.cz/forum/forumdisplay.ph...26%23283%3B-JB
    Takže tam když si někdo požádá, tak se jejich žádost bude řešit.


    Teď tam nějací admini práva mají, ale nikomu nemůžeš poručit kde a jak často má hrát.


    Jinak /cheater nebo zprava adminům přes "!"
    Naposledy upraveno ZeMi7; 28-07-14 v 19:28.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Adminy na escape

    Neviem ako dlho tam hráč ale čo som týždeň bol preč z dovolenky bol som tam predtým často , okrem toho ničenie mostov sa nedá ani poriadne odsledovať kedže tam nefungujú take veci ako /spec alebo neviem zistiť kto vystrelil keď je tam napr . 15 hračov .

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •