Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 30

Téma: Nadávky do rodiny

  1. #1
    Trial admin Avatar uživatele Nixvan
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Nový Bor
    Příspěvky
    1,046

    Nadávky do rodiny

    *DEAD* BaNaNa_PhoNe_HnSpravce : tvoje mama je hrda urcite

    Odpověd :
    *DEAD* NonPlusUltra Vans : jak to vis ?

    *DEAD* BaNaNa_PhoNe_HnSpravce : bo mi to rekla jak jsem ji bral ze zadu

    1 BaNaNa_PhoNe_HnSpravce VALVE_0:0:2081719072 94.242.123.146 CZ
    Server - HNS

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.Brown
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    678

    Re: Nadávky do rodiny

    nemyslím si, že je to na ban

  3. #3
    Trial admin Avatar uživatele Nixvan
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Nový Bor
    Příspěvky
    1,046

    Odpověď: Nadávky do rodiny

    Nemyslíš si, že je to stejný jako když řekne mrdal sem ti matku? Aha asi ne..

  4. #4

    Odpověď: Nadávky do rodiny

    Kdyby to bylo směřované na admina, hned by dostal minimálně týden. Tady jde vidět ten dvojí metr.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.Brown
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    678

    Re: Odpověď: Nadávky do rodiny

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Kdyby to bylo směřované na admina, hned by dostal minimálně týden. Tady jde vidět ten dvojí metr.
    určitě
    E: když už, tak by si ban za vulgarnost podle mě zasloužil víc ten vans než banana za to, že napsal jednu věc. Ale hate me pls
    Naposledy upraveno Mr.Brown; 04-08-14 v 19:02.

  6. #6
    Trial admin Avatar uživatele Nixvan
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Nový Bor
    Příspěvky
    1,046

    Odpověď: Nadávky do rodiny

    Grakon máš pravdu, tohle napsat adminovi tak hned ban na tyden a čus, ale protože to neni na admina tak to je všem u prdele..

  7. #7
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Odpověď: Nadávky do rodiny

    Když budeme banovat každou kravinu, nikdo tu za chvíli nebude. V reálu taky zbiješ každýho, kdo ti nadá? :). Každej admin má jiný metr a méně je někdy více. Kdyby se to opakovalo častěji, ban dostane.

  8. #8
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Re: Nadávky do rodiny

    http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=116552 Ty 3 věty mi bohatě stačili. Tohle může napsat jen nevychovanej, zakomplexovanej kár.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Nadávky do rodiny

    A ten Nonplusultra seš ty Nix0ne?

  10. #10

    Odpověď: Nadávky do rodiny

    Citovat Původně založeno mirous Zobrazit příspěvky
    Když budeme banovat každou kravinu, nikdo tu za chvíli nebude. V reálu taky zbiješ každýho, kdo ti nadá? :). Každej admin má jiný metr a méně je někdy více. Kdyby se to opakovalo častěji, ban dostane.
    Btw.
    Je rozdíl mezi tím, když někdo urazí tebe nebo tvoji rodinu. To by ale měl každý normálně přemýšlející jedinec brát za samozřejmost.

  11. #11
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Re: Nadávky do rodiny

    Je až neuvěřitelné, kam až byste nechali ty hráče zajít. Za chvilu by vás posílali do prdele a vám by to bylo očividně jedno.

    Citovat Původně založeno Giussepe Zobrazit příspěvky
    Se koukni na svůj slovník a pak se přestaň divit. Když je sprostej admin, tak proč by si to nemohli dovolit hráči?
    Nahoď mi sem můj chatlog a ukaž mi všechny ty nadávky.
    e: spíš ty narážky na rodinu, nadávky mi ani zas až tak nevadí.
    e2: Hm, hlavně že všichni hráči vidí do AF, aby si z těch postů mohli vzít příklad. ;) Jo a jen tak na okraj, přečti si prosím tě, o co v těch vláknech šlo, pak by ti docvaklo, proč sem byl sakra sprostej. Ouks?
    Naposledy upraveno Eust.; 04-08-14 v 22:38.

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Nadávky do rodiny

    Citovat Původně založeno Eust. Zobrazit příspěvky
    Je až neuvěřitelné, kam až byste nechali ty hráče zajít. Za chvilu by vás posílali do prdele a vám by to bylo očividně jedno.
    Se koukni na svůj slovník a pak se přestaň divit. Když je sprostej admin, tak proč by si to nemohli dovolit hráči?

    EDIT: na tvůj chatlog ti prdím, koukni se na tvych posledních 20 příspěvků na fóru.
    Naposledy upraveno Giussepe; 04-08-14 v 22:29.

  13. #13

    Odpověď: Re: Nadávky do rodiny

    Citovat Původně založeno Giussepe Zobrazit příspěvky
    Se koukni na svůj slovník a pak se přestaň divit. Když je sprostej admin, tak proč by si to nemohli dovolit hráči?
    Come on guys, come on. V nedávné době jste návštěvníkům tohoto fóra, respektive hráčům Kotelny předvedli, jak je Váš AT celistvý - komu není rady, tomu není pomoci. Znova si tu navzájem budete házet klacky pod nohy, což na Vás nevrhá zrovna dobré světlo. K tématu se dále nebudu vyjadřovat, protože diskutovat o dnešní generaci by bylo velmi na dlouho. Cya

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Nadávky do rodiny

    Jo, a ještě jeden, poslední příspěvek do tohoto vlákna. Absolutně nechápu toto hlášení. Jeden hráč nadává druhému a třetí to hlásí. Proč? Urážel snad tvojí rodinu Nix0ne^? Pokud to není nějak tvůj druhej nick tak očividně ne. A pokud by ty nadávky dotyčnému vadily, tak to snad dokáže nahlásit sám. Neučinil tak, čili ban zde podle mě není na místě.

  15. #15

    Odpověď: Re: Nadávky do rodiny

    Citovat Původně založeno Giussepe Zobrazit příspěvky
    Jo, a ještě jeden, poslední příspěvek do tohoto vlákna. Absolutně nechápu toto hlášení. Jeden hráč nadává druhému a třetí to hlásí. Proč? Urážel snad tvojí rodinu Nix0ne^? Pokud to není nějak tvůj druhej nick tak očividně ne. A pokud by ty nadávky dotyčnému vadily, tak to snad dokáže nahlásit sám. Neučinil tak, čili ban zde podle mě není na místě.
    Došla mi trpělivost a asi rozumný člověk by se již zde nevyjadřoval. Bohužel musím reagovat na nejmenované členy AT, kteří jaksi pořád nechápou význam tohoto vlákna. Očividně je tu mnohým úplně šumák, že máte rodinu (což si málokdo z této "komunity" hráčů a hlavně adminů 1.6ky uvědomí) a jakákoliv nadávka směrem k ní, teda aspoň pro mě, je naprosto mimo mísu slušného chování. Vzal jsem to trochu ze širšího úhlu, nyní přijdu k tématu. Nix0ne se zachoval tak, jak by se měl zachovat každý z Vás, kdo tedy přemýšlí mozkem a ne tím dole. Jediný Eust. zde přišel se správným řešením a ostatní měli být zticha a držet s ním za jeden provaz. Naopak ho tu jeho kolega ve veřejném vlákně, opakuji ve veřejném vlákně začne urážet. Když pominu, že byste si tyhle s prominutím sračky měli vyřešit buď v PMce, anebo v AF, tak je to velmi stupidní.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •