Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 30

Téma: Nadávky do rodiny

  1. #16
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Odpověď: Nadávky do rodiny

    Eust: přesně tak, pokud mě někdo do prdele pošle, je mi to úplně volný. Nad takový primitivy se dokážu povznést. Nadávání do rodiny a podobné přehnané věci taky banuji, ale nemyslím, že tohle je na ban a už vůbec ne na 6 dní. To by se tu potom mohla zabanovat půlka serveru. Ale ok, dal si mu ban, tak to budeme respektovat. Každý má jiný metr.

    pweredbytvaroh: fakt nevím přesné číslo, kolik je tu aktivních adminů, ale je jich dost. A myslím, že je naprosto normální ve společnosti více lidí, že se všichni neshodnou, že má spousta lidí jiný názor. Takže celistvost AT, stejné jako kterékoliv jiné větší skupiny, je utopie. Ale s tou generací s Tebou souhlasím. :).

  2. #17
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Re: Odpověď: Re: Nadávky do rodiny

    Citovat Původně založeno pweredbytvaroh Zobrazit příspěvky
    Došla mi trpělivost a asi rozumný člověk by se již zde nevyjadřoval. Bohužel musím reagovat na nejmenované členy AT, kteří jaksi pořád nechápou význam tohoto vlákna. Očividně je tu mnohým úplně šumák, že máte rodinu (což si málokdo z této "komunity" hráčů a hlavně adminů 1.6ky uvědomí) a jakákoliv nadávka směrem k ní, teda aspoň pro mě, je naprosto mimo mísu slušného chování. Vzal jsem to trochu ze širšího úhlu, nyní přijdu k tématu. Nix0ne se zachoval tak, jak by se měl zachovat každý z Vás, kdo tedy přemýšlí mozkem a ne tím dole. Jediný Eust. zde přišel se správným řešením a ostatní měli být zticha a držet s ním za jeden provaz. Naopak ho tu jeho kolega ve veřejném vlákně, opakuji ve veřejném vlákně začne urážet. Když pominu, že byste si tyhle s prominutím sračky měli vyřešit buď v PMce, anebo v AF, tak je to velmi stupidní.
    Jenže kolega má v podstatě pravdu, moje chování v poslední době nebylo ukázkové, ale taky by si mohl přečíst proč nebylo ukázkové. To, že něco vytrhne z kontextu, je nadmíru smutné a myslím si o tom svoje, stejně jako on si o tom myslí svoje. Co se týče banu, tak si myslím, že je na místě, prostě do cizí rodiny, kterou nezná, by prostě nikdo rejpat neměl. Když mi to vyvrátíte, ban zkrátím, ale určitě nezruším.

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137

    Odpověď: Re: Nadávky do rodiny

    Citovat Původně založeno pweredbytvaroh Zobrazit příspěvky
    Došla mi trpělivost a asi rozumný člověk by se již zde nevyjadřoval. Bohužel musím reagovat na nejmenované členy AT, kteří jaksi pořád nechápou význam tohoto vlákna. Očividně je tu mnohým úplně šumák, že máte rodinu (což si málokdo z této "komunity" hráčů a hlavně adminů 1.6ky uvědomí) a jakákoliv nadávka směrem k ní, teda aspoň pro mě, je naprosto mimo mísu slušného chování. Vzal jsem to trochu ze širšího úhlu, nyní přijdu k tématu. Nix0ne se zachoval tak, jak by se měl zachovat každý z Vás, kdo tedy přemýšlí mozkem a ne tím dole. Jediný Eust. zde přišel se správným řešením a ostatní měli být zticha a držet s ním za jeden provaz. Naopak ho tu jeho kolega ve veřejném vlákně, opakuji ve veřejném vlákně začne urážet. Když pominu, že byste si tyhle s prominutím sračky měli vyřešit buď v PMce, anebo v AF, tak je to velmi stupidní.
    Si múdry ako päť peňazí... Musím si zastať giussepeho, a to preto lebo sme tu mali admina ktorý si dal do chatlogu mama a banoval všetkých ktorý nadávali na mamu. Keď si hráč prišiel po UB tak sa zbytočne vytvoril hejt, ktorý vzniká aj tu a zbytočne! Ja som tiež toho nazóru ak to hráčovi ktorému nadával nevadilo ( a asi nevadilo keď ho nenahlásil ) tak by som to neriešil čo ak ten druhý použil tiež nejakú narážku na jeho mamku? A keď použil prečo nedáme ban aj jemu?.... Toto by som asi zavrel a ďalej riešiť prípadne ak si príde po UB. Toť môj názor :)

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Nadávky do rodiny

    @tvaroh
    Můžeš mi prosím tě ukázat jedinou URÁŽKU kterou jsem napsal na Eustovu adresu? Prostě zde nastala situace, za kterou nedávno jeden admin přišel o práva, tak jsem pouze o této problematice začal polemizovat a ty mě tu bude osočovat? Ty považuješ nadávku na něčí rodinu za naprosté vybočení ze slušného chování... Já například považuju jakékoliv nadávání za vybočení ze slušného chování, ale přihlédnu k okolnostem a nebudu banovat 3/4 portálu.

    Takže prosím tě, příště než začneš zase psát něco na moji adresu, tak si to pořádně rozmysli.
    Naposledy upraveno Giussepe; 05-08-14 v 00:29.

  5. #20
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430

    Odpověď: Nadávky do rodiny

    S každým hovnom sa už chodí na to fórum...

  6. #21

    Odpověď: Nadávky do rodiny

    Po několika takových threadech, kde si admini házeli špínu mezi sebou jsem určitě nejen já k vám absolutně ztratil respekt. Vzpomeňte si na svůj poslední post na fóru před tím, než zmáčknete tlačítko enter na zabanování hráče, který vás ve hře poslal do prdele.

  7. #22
    Trial admin Avatar uživatele Nixvan
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Nový Bor
    Příspěvky
    1,042

    Odpověď: Nadávky do rodiny

    Chci jen reagovat na to, že to sice nejsem já, ale jeden hráč kterého velmi dobře znám, a i když to neni moje rodina tak to je snad sakra jedno ne? Je v pravidlech anspáno nadávky do "VAŠÍ" rodiny - ban? Ne, je tam nadávky do rodiny, takže tak.

  8. #23
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Re: Nadávky do rodiny

    Už je to vyřešené. Prosím LOCK.

  9. #24
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430

    Odpověď: Nadávky do rodiny

    Citovat Původně založeno Nix0ne^ Zobrazit příspěvky
    Chci jen reagovat na to, že to sice nejsem já, ale jeden hráč kterého velmi dobře znám, a i když to neni moje rodina tak to je snad sakra jedno ne? Je v pravidlech anspáno nadávky do "VAŠÍ" rodiny - ban? Ne, je tam nadávky do rodiny, takže tak.
    A kde tu vidis nadavku do rodiny?
    *DEAD* BaNaNa_PhoNe_HnSpravce : bo mi to rekla jak jsem ji bral ze zadu
    Chlapec to podal velmi jemne a vtipne a vy to tu hrotíte... Mne toto na ban nepride, max. upozornenie.

    A tvoj kamos si zato moze sam. Ak by ignoroval, tak by nedostal taku odpoved na jeho otazku... Aka otazka, taka odpoved...
    Naposledy upraveno MarcelloR; 05-08-14 v 12:49.

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.Brown
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    678

    Re: Odpověď: Nadávky do rodiny

    Citovat Původně založeno MarcelloR Zobrazit příspěvky
    A kde tu vidis nadavku do rodiny?
    *DEAD* BaNaNa_PhoNe_HnSpravce : bo mi to rekla jak jsem ji bral ze zadu
    Chlapec to podal velmi jemne a vtipne a vy to tu hrotíte... Mne toto na ban nepride, max. upozornenie.

    A tvoj kamos si zato moze sam. Ak by ignoroval, tak by nedostal taku odpoved na jeho otazku... Aka otazka, taka odpoved...
    Souhlas s marcellorem, ale když už to je vyřešený, tak lock.

  11. #26
    Stálý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    888

    Re: Nadávky do rodiny

    Citovat Původně založeno Eust. Zobrazit příspěvky
    http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=116552 Ty 3 věty mi bohatě stačili. Tohle může napsat jen nevychovanej, zakomplexovanej kár.
    pff.. :D Za pár slov ban na týden, banána znám co tys ještě nezapl hru, tenhle cápej je jeden z nejklidějších hráčů, tohle napíše denně snad z 20 děcek a ban nemaj a ty mu sem šoupneš týden?:-D Vole ty rači nic nebanuj, leda tak furien a ty kempy(tohle není myšleno zle) i když budu mít 20 palců dole, tak si myslím že tohle je na mute max. ban na den a jen hns sem s ním hrál den co den a nikdy sám od sebe nic nenapsal, ani ahoj, takže si myslím že někdo ho musel urážet..

    e: zakomplexovanej kár?:D ty vole dyť tys ho na serveru nepotkal ani jednou za život a budeš o něm psát toto?:D Ty si za moc..

    E2: no moment, tohle pravej banán není vole, pravej banán má steam, jestli ho najdu postnu to sem, ale i tak si myslím že týden je moc..
    Naposledy upraveno Despe; 05-08-14 v 15:32.

  12. #27
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.Brown
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    678

    Re: Nadávky do rodiny

    Citovat Původně založeno Despe Zobrazit příspěvky
    pff.. :D Za pár slov ban na týden, banána znám co tys ještě nezapl hru, tenhle cápej je jeden z nejklidějších hráčů, tohle napíše denně snad z 20 děcek a ban nemaj a ty mu sem šoupneš týden?:-D Vole ty rači nic nebanuj, leda tak furien a ty kempy(tohle není myšleno zle) i když budu mít 20 palců dole, tak si myslím že tohle je na mute max. ban na den a jen hns sem s ním hrál den co den a nikdy sám od sebe nic nenapsal, ani ahoj, takže si myslím že někdo ho musel urážet..

    e: zakomplexovanej kár?:D ty vole dyť tys ho na serveru nepotkal ani jednou za život a budeš o něm psát toto?:D Ty si za moc..
    se podívej do chatlogu hnska toho dne. Kdybymu předtím nenadaval do čuraku, tak by ani banana nic nenapsal (pokud to teda bylo směřovany na něj, ale nejspíš ano). Ja jsem za unban, ale dělejte si co chcete.

  13. #28
    Stálý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    888

    Re: Nadávky do rodiny

    Takže TOHLE je pravej banana sem si stopro jist, tudíž nemůžu posoudit tohoto hráče, ale i tak sem pro ub, nebo aspoň zkrácení banu..

  14. #29
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Re: Nadávky do rodiny

    Takže, projel sem si chatlog a znova vyhodnotil situaci. Ten Vans začal jednoznačně otravovat a popichovat jako první, pár vulgarit apod. No a když tu furt vytahujete jednu větu, co takhle se podívat na všechno, přesněji na 3 věty.

    Hide & Seek 04-08-2014 12:38:58 VALVE_0:0:2081719072 94.242.123.146 BaNaNa_PhoNe_HnSpravce teda aspon myslim ze to rikala me pac nas tam bylo vic
    Hide & Seek 04-08-2014 12:38:24 VALVE_0:0:2081719072 94.242.123.146 BaNaNa_PhoNe_HnSpravce bo mi to rekla jak jsem ji bral ze zadu
    Hide & Seek 04-08-2014 12:38:06 VALVE_0:0:2081719072 94.242.123.146 BaNaNa_PhoNe_HnSpravce tvoje mama je hrda urcite

    Ještě jednou popořadě, na mě to prostě působí tak, jak sem napsal v reasonu, že z něčí mamky dělá něco, co není. Humor nehumor, na server to nepatří. Nikdy by to nenapsal, kdyby nezačal ten Vans psát sračky, jenže i tak to napsal. A protože jsem udělal chybu a špatně vyhodnotil situaci, z níž se Vans dostal bez postihu, tak se tady na fóru(ikdyž to neuvidí) Bananovi omlouvám za pochybení. Ban jsem zrušil a ještě jednou se tedy omlouvám za vzniklé potíže, moje vina. A ty Despe, nahoď ještě nějaké ty smajlíky, ať tě mám za většího blbce, než sem tě měl. Ciao.
    Naposledy upraveno Eust.; 06-08-14 v 00:54.

  15. #30
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: Nadávky do rodiny

    Nadávky by měl hlásit jen ten hráč, kterému jsou směřované a ne třetí osoba, která v chatu pochytí slovo "máma". Pak by nevznikaly takové situace.
    Naposledy upraveno hofy; 06-08-14 v 01:02.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •