Strana 9 z 13 PrvníPrvní ... 7891011 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 121 do 135 z 181

Téma: Otázka

  1. #121


    Odpověď: Otázka

    7x xp je az az. uplne to staci za me
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  2. #122
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    Odpověď: Otázka

    Dneska jsme vyzkoušeli dungeon finger a bere do party obě frakce najednou, což je super.
    Pak jsem projeli cely icc, toc, začátek ulduaru a vše funguje jak má.
    Občas se na zemi objeví kostička, kvůli chybějícímu údaji o modelu, ale na hru to nemá vliv.

    Web je hotovej, jenom přidám český a anglický překlad.

    Rate 7 je dost velkej. Na questy se dá asi rate 4, protože některé dají i celý level. Questy budou dávat víc goldů, aby bylo na skilly.


    Teď budu upravovat nějaké věci pro lepší hratelnost, tak pište, kdyby vás něco napadlo. Na heartstonu určitě snížím cooldown.

  3. #123
    Ex-admin Avatar uživatele Hoppe
    Datum registrace
    Jun 2013
    Umístění
    HnS, Jump
    Příspěvky
    222


    Odpověď: Otázka

    Kotel pokiaľ by som sťahoval wow cez ten battle.net tak dá sa tam nastaviť aby mi to stiahlo len po 3.3.5a ?

  4. #124
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    Odpověď: Otázka

    Nedá. Stáhne se ti celá hra(35GB) a pak musíš najít patch na správnou verzi.
    Lepší je torrent:
    https://thepiratebay.gd/torrent/8341...OTLK_3.3.5a%29
    S ním nemusíš už nic dělat.
    Naposledy upraveno Kotel; 25-11-15 v 07:12.

  5. #125
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374


    Re: Otázka

    mě napada, objevit hráčovi všechny lítaky ve vesnicích a městech. Abys nemusel napoprvé chodit všude pěšky, ale mohl se rovnou dopravovat veřejnou dopravou.


    EDIT:

    btw, na ty stránce, nevím jak v jiných prohlížečích, ale u mě v chromu, v tom pravém menu (které je mimochodem ve zdrojaku označen jako leve ) přetejkaj boxy pro login a heslo.

    Je to sice maličkost, ale nevypadá to hezky a přepsat jednu hodnotu nedá zas tolik práce :-)

    http://wow.csko.cz/application/theme...E/css/main.css
    #sidebox_login input[type="text"], #sidebox_login input[type=password] { width:90%;} -> width:84%
    Naposledy upraveno Giussepe; 25-11-15 v 13:59.

  6. #126


    Odpověď: Otázka

    když jsme u toho webu, tak na pc v prohlížeči mi to jde vpoho ( prohlížeč maxthon ), ale na mobilu mi to dělá tohle : 1 , 2 což není moc pěkné :D
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  7. #127
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    Odpověď: Otázka

    Citovat Původně založeno Zoyer Zobrazit příspěvky
    když jsme u toho webu, tak na pc v prohlížeči mi to jde vpoho ( prohlížeč maxthon ), ale na mobilu mi to dělá tohle : 1 , 2 což není moc pěkné :D
    Zkus to teď.

  8. #128


    Odpověď: Otázka

    jo, teď už to faká
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  9. #129
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    Odpověď: Re: Otázka

    Citovat Původně založeno Giussepe Zobrazit příspěvky
    mě napada, objevit hráčovi všechny lítaky ve vesnicích a městech. Abys nemusel napoprvé chodit všude pěšky, ale mohl se rovnou dopravovat veřejnou dopravou.


    EDIT:

    btw, na ty stránce, nevím jak v jiných prohlížečích, ale u mě v chromu, v tom pravém menu (které je mimochodem ve zdrojaku označen jako leve ) přetejkaj boxy pro login a heslo.

    Je to sice maličkost, ale nevypadá to hezky a přepsat jednu hodnotu nedá zas tolik práce :-)

    http://wow.csko.cz/application/theme...E/css/main.css
    #sidebox_login input[type="text"], #sidebox_login input[type=password] { width:90%;} -> width:84%
    dík, lítáky jsem tak nastavil pro test, ale asi to nechám i na potom, lítákům ještě trochu zvednu rychlost

  10. #130
    peta
    Guest


    Odpověď: Re: Otázka

    Pokud si s tím chceš úplně vyhrát a chceš to udělat aby to bylo, co nejvíce rychlejší tak můžeš jako instant serverech rovou zrušit animaci letu a nechat jako port, ale záleží zda to chtějí i lidé aby to bylo spíše jako port než lítak.. :))
    Pak je i možnost třeba spawnout úplně do základní lokace NPC, co by mohli dávat mounta aby to lidem urychlilo dopravu než udělají třeba ten lvl 20 a budou mít riding skill..

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    dík, lítáky jsem tak nastavil pro test, ale asi to nechám i na potom, lítákům ještě trochu zvednu rychlost

  11. #131
    Pokročilý člen Avatar uživatele Company
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    212


    Odpověď: Otázka

    a čo tak nejaky Teleporter? Či to už by bolo veľa? Ale myslím si že by to bolo v pohode. Aspoň na nejaké základné lokácie (Hlavné mestá, veľke raidy/dungy a tak...)

  12. #132
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    Odpověď: Otázka

    Hádám, že to vote funguje tak, že když hlasujete pro nějaký server, tak dostanete nějakou odměnu? Nevím, na jakém principu to funguje a jak se zjistí, kdo jak hlasoval.

  13. #133
    Pokročilý člen Avatar uživatele Company
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    212


    Odpověď: Otázka

    Hmm tak až do toho nevidím. Z používania na iných wow serveroch to fungovalo tak, že sa hlasovalo na rôznych stránkach kde sú kadejaké wow servery. Po hlasovaní (vyplnení captcha) to pridalo "Vote Points" na profil na stránke a za tie body si si potom mohol vybrať nejaké odmeny (transmogy, buff tokeny, frosty, mounti, companiony a všelijaké blbosti). Samozrejme systém bol tak nastavený že za jeden vote si dostal 1 max 2 points a ceny itemov v odmenách (tzv. shope) sa pohybovali od 50 do 500. Taktiež na jednom fungovali dobre aj Donor coiny. Jeden donor coin stál 5 $ a za 3 DC si si mohol kúpiť nejakého legendary mounta, alebo 271i level itemy. Ale to už je fest veľké zvýhodňovanie.

  14. #134
    Pokročilý člen Avatar uživatele Tukan
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Brno-Venkov
    Příspěvky
    119


    Re: Odpověď: Re: Otázka

    Citovat Původně založeno peta Zobrazit příspěvky
    Dle toho jak to píšeš to nemá cenu když to bereš takhle, ale ono se to musí zkusit jak se to chytí stačí získat jednu nebo dvě pořádné guildy na každou frakci a hnedka máš pěkný základ o pár stokách lidí..

    Jen ať to Kotel zkusá rozjet třeba lidi překvapí a bude to i lepší jak twin wotlk, kde taky není bůhví jaká popka bo většinu popky má spíše Artemis jak Hyperion. Hlavně tu na mně nevytahuj, že twin web ukazuje takové a taková čísla bo většina lidi si ani neuvědomuje, že je to globál .

    PS: Kotle věřím Ti oproti tomuhle negativnímu člověku!!!
    vůbec sy mě nepochopyl/a... rozdělovat aukce a dungeon fynd je zbitečný kdiž ti na každý straně bude hrát 50 hráčů... tím pádem aukce spýš prázdná a dungeony bi chodili jenom v formovaných grůpách...

  15. #135
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    524


    Re: Otázka

    Tak kdy to pustis na plno

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •