Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 18

Téma: Fps

  1. #1
    Profesionální člen Avatar uživatele Eidam
    Datum registrace
    Jan 2013
    Příspěvky
    348


    Fps

    zdravím, dneska jsem zapnul csko a hned jak jsem se připojil na server, naskočilo mě 30 fps...nepomohlo ani to, že jsem restartoval počítač a když jsem si dal nejmenší rozlišení, taky to nepomohlo...a ještě včera mě to jelo v pohodě na 100 fps
    nevíte někdo co s tím?

  2. #2
    Pokročilý člen Avatar uživatele Company
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    212


    Odpověď: Fps

    mne sa to tiez minule stalo ked som sa pripojil na jeden madarsky slenderman server, mne pomohlo do konzole fps_max 101 kedze z neznameho dovodu som tam mal napisanych fps_max 40

  3. #3
    Profesionální člen Avatar uživatele Eidam
    Datum registrace
    Jan 2013
    Příspěvky
    348


    Odpověď: Fps

    Citovat Původně založeno Company Zobrazit příspěvky
    mne sa to tiez minule stalo ked som sa pripojil na jeden madarsky slenderman server, mne pomohlo do konzole fps_max 101 kedze z neznameho dovodu som tam mal napisanych fps_max 40
    to asi bude něco jinýho, protože v menu mám 100 fps

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele Hauss
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Východní Čechy
    Příspěvky
    731


    Odpověď: Fps

    Citovat Původně založeno Company Zobrazit příspěvky
    mne sa to tiez minule stalo ked som sa pripojil na jeden madarsky slenderman server, mne pomohlo do konzole fps_max 101 kedze z neznameho dovodu som tam mal napisanych fps_max 40
    ROFL já tam hraju :D

  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716


    Odpověď: Fps

    Citovat Původně založeno hauss Zobrazit příspěvky
    ROFL já tam hraju :D
    To všichni potřebovali vědět..

    Reinstal, nebo zkus smazat config.cfg v steam\steamapps\common\half-life\cstrike. Popřípadě high fps config od fykseNa, tu někde na fóru bude.. kdyžtak ti ho editnu :) http://www.sk-gaming.com/dl/file/7cefddc7e1200950
    Naposledy upraveno Volume; 27-08-14 v 21:03.


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  6. #6
    Profesionální člen Avatar uživatele Eidam
    Datum registrace
    Jan 2013
    Příspěvky
    348


    Odpověď: Fps

    Citovat Původně založeno Volume Zobrazit příspěvky
    To všichni potřebovali vědět..

    Reinstal, nebo zkus smazat config.cfg v steam\steamapps\common\half-life\cstrike. Popřípadě high fps config od fykseNa, tu někde na fóru bude.. kdyžtak ti ho editnu :)
    config jsem smazal a nepomohlo to
    ten staženej config taky nepomohl...pořád stejný..furt mám 10-30 fps a v menu 100

    podle mě je problém jinde..protože NS mě jede v klidu na 100 a steam mě taky včera jel na 100
    Naposledy upraveno Eidam; 27-08-14 v 22:28.

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985


    Re: Fps

    Zvláštní, že to udělalo z ničeho nic jen tak přes noc. Určitě si něco neměnil v systému, neinstaloval jiné ovladače nebo něco takového? Zkus standardní postup. Nainstaluj nejnovější ovladače grafiky a pokud hraješ na stroji, který má i integrovanou grafiku, zkontroluj zda se ti v spuštění hry nepřehodilo z dedikované na integrovanou. Postup jak na to (dle typu grafické karty) najdeš tady http://csko.cz/forum/showthread.php?...rocesoru-s-IGP nebo http://csko.cz/forum/showthread.php?...rocesoru-s-IGP.
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  8. #8
    Profesionální člen Avatar uživatele Eidam
    Datum registrace
    Jan 2013
    Příspěvky
    348


    Odpověď: Fps

    integrovanou grafiku myslím nemám..mám starší notebook a nejnovější ovladač jsem našel tenhle: http://www.helpjet.net/getfile/Nvidi...29ab1be43.html a při intalaci mě tam vyskočilo že počítač může být poškozen tak jsem to radši zrušil, jinak parametry notebooku jsou: intel core 2 duo 2,50GHz, 3,50 GB RAM, Nvidia Quadro NVS 135M

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985


    Re: Fps

    To máš špatné návyky zkoušet stahovat něco co ti zasahuje do počítače z jiných než oficiálních stránek. To si pamatuj do budoucna, musíš jít přímo za oficiálním zdrojem a omezit stahování softwaru z jiných stránek na minimum.

    Grafické ovladače musíš nainstalovat nejnovější, přes to vlak nejede. Není možné, aby tě to při tom upozorňovalo na poškození počítače (ledaže nemáš ve Winech zrušenou tu nesmyslnou hlášku, která hlásí spuštění každého procesu). Tady vybereš typ, serii a konkrétní typ grafiky a operační systém http://www.nvidia.com/Download/index.aspx a posléze stáhni (teď jsem si to proťukal a pro tvůj typ je tam driver z 13. 8.)

    \\E: Ovladače nepomohly. Chyba je čistě ve steamu, když na NS máš 100 fps, takže bych zkusil tohle https://support.steampowered.com/kb_...2037-QEUH-3335. Tím že máš XP je postup složitější, ale máš ho tam popsán. Když to pak nepomůže, doporučuju provést úplnou reinstalaci cska.
    Naposledy upraveno 3necky; 28-08-14 v 19:58.
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  10. #10
    Profesionální člen Avatar uživatele Eidam
    Datum registrace
    Jan 2013
    Příspěvky
    348


    Odpověď: Re: Fps

    Citovat Původně založeno 3necky Zobrazit příspěvky
    Ovladače nepomohly. Chyba je čistě ve steamu, když na NS máš 100 fps, takže bych zkusil tohle https://support.steampowered.com/kb_...2037-QEUH-3335. Tím že máš XP je postup složitější, ale máš ho tam popsán. Když to pak nepomůže, doporučuju provést úplnou reinstalaci cska.
    Udělal jsem to přesně podle návodu a furt stejný

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985


    Re: Fps

    Smaž teda CS pomocí Delete Local Content a pak celý steam https://support.steampowered.com/kb_...9609-OBMP-2526. Můžeš jet podle 1. možnosti, ale pak odstraň i registry jak je popsáno v Manually Removing. Z těch registru by to chtělo odstranit všechno, pokud s tím ale nemáš zkušenosti, raději se do manuálního odstraňování nepouštěj. Stáhni si pro to vhodný software, doporučuju http://www.wisecleaner.com/wiseregistrycleanerfree.html, vyčistí toho víc a bezpečněji než známější Ccleaner. Před tím si ale udělej zálohu registru, myslím že ti to program nabídne sám po spuštění nebo před/po scanování nebo opravě.
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  12. #12
    Profesionální člen Avatar uživatele Eidam
    Datum registrace
    Jan 2013
    Příspěvky
    348


    Odpověď: Fps

    nepomohlo to.. pořád mám kolem 30ti fps

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985


    Re: Fps

    Poslední krok, před přeinstalováním celého systému, mě jen napadá projet PC antivirem, antispywarem apod. V ovládacím panelu NVIDIA odškrtni vertikální synchronizaci a pohledej (netuším zda XP měli už tuto možnost) v systému jestli někde není možnost Optimalizovat pro výkon. Ještě jednou si ověř, zda opravdu nemáš i integrovanou grafiku a nastavení v CS.

    rate 30000
    cl_cmdrate "101"
    cl_updaterate "101"
    fps_max "99.5"

    Do Set Launch Options na steamu vepiš parametr -nofbo. V options pak nastav hodnoty dle obrázku:
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  14. #14
    Nováček Avatar uživatele FreeShotCZ
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Královehradecký Kraj
    Příspěvky
    107


    Odpověď: Fps

    Také mě to kdysi zlobilo, ale časem se to srovnalo samo, spíše štěstí.

  15. #15
    Nováček Avatar uživatele P4ndaP4nda
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Roztoky
    Příspěvky
    71


    Re: Fps

    Mam uplne stejny problem, zrazu mi to nejde pres 30 fps (ani na localu ani online). Ostatni narocnejsi hry bezi bez problemu. A nejdivnejsi na tom je, ze se to deje i na NS. Absolutne nevim co s tim, takze jestli jsi to vyresil, jak? Dik

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •