Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 20

Téma: Vesty

  1. #1

    Vesty

    Na mojí žádost byly odstraněny vesty z map, protože některý mapy kde je nekonečně vest jako zm toronto star a další jsou za zm špatně hratelný a dlouho trvá než se nákaza rozšíří. Navíc zrovna na téhle mapě jsou zm pořád na dostřel, takže tak silné posílení lidí bylo na škodu hře samotné.
    Prostě nekonečně vest každý kolo se nedá.
    Vesty jsou odebrány na mojí zodpovědnost, prodiskutoval jsem to s Kotlem a snad za nějaký čas uvidíme jak velký to byl/nebyl přínos.
    Samozejmě můžete se k tomu vyjádřit, ale určitě se to musí nechat nějaký čas testovat.

  2. #2
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Vesty

    Hej? Super!
    Uplne super kvuli jednomu cloveku menit server, co? Hraci kdyz si napisou o zmenu, tak jsou jen vyfakovani, ale kdyz si napise "hlavni admin zombie serveru" o zmenu, tak se ihned uskutecni... by to chtelo gopacku z otocky na brejle.
    Naposledy upraveno BAWSON; 06-11-11 v 20:28.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: Vesty

    kolikrát už byla řeč o omezení bindu na vestu, což je mnohem větší zlo než tohle, a nic..

  4. #4

    Re: Vesty

    Podívej Karlos už se to tu probíralo mockrát. Bind je zlo jen pro 3-4 lidi ostatní vědí, že bez toho hrát nejde. Samozřejmě to šlo omezit bind někdy před rokem, kdy zm byli podstatně slabší ale dnes? Od té doby získali XP vyšší rychlosti, víc HP, regeneraci a také si za xp můžou kupovat šílenství, infekčáky, brouky apod. Navíc se jim ze základu přidalo HP, omezil se frost granát a bazuka na ochranu na startu kola. Také za tu dobu kotel snížil účinost bazuky pokud je málo ZM atd atd atd. Zombie jsme posílili tak moc a lidi vůbec. Ted kdybychom lidem vzali bind, nebo ho omezili měli by zm obrovskou převahu. Mrzí mě, že se to tu musí pořád dokola psát a probírat že jedno vysvětlení ti prostě nestačí a že se to musí furt vysvětlovat, protože 4 lidi nejsou schopný tolik informací pobrat.

  5. #5
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: Vesty

    Zajimavy poctenicko (ne)

  6. #6
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Vesty

    Citovat Původně založeno 72 Virgins Zobrazit příspěvky
    Podívej Karlos už se to tu probíralo mockrát. Bind je zlo jen pro 3-4 lidi ostatní vědí, že bez toho hrát nejde. Samozřejmě to šlo omezit bind někdy před rokem, kdy zm byli podstatně slabší ale dnes? Od té doby získali XP vyšší rychlosti, víc HP, regeneraci a také si za xp můžou kupovat šílenství, infekčáky, brouky apod. Navíc se jim ze základu přidalo HP, omezil se frost granát a bazuka na ochranu na startu kola. Také za tu dobu kotel snížil účinost bazuky pokud je málo ZM atd atd atd. Zombie jsme posílili tak moc a lidi vůbec. Ted kdybychom lidem vzali bind, nebo ho omezili měli by zm obrovskou převahu. Mrzí mě, že se to tu musí pořád dokola psát a probírat že jedno vysvětlení ti prostě nestačí a že se to musí furt vysvětlovat, protože 4 lidi nejsou schopný tolik informací pobrat.
    A kvuli jednomu cloveku - tobe se server musel zmenit co? Vesty musely pryc, protoze sis to umanul..

  7. #7

    Re: Vesty

    Ano bawsone rozhodl jsem se odstranit vesty a dokázal jsem si to u Kotla obhájit, narozdíl od tvých nápadů, které ty si obhájit nedokážeš.

  8. #8
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Vesty

    Super. A ty tu potom nadavej, ze kvuli "4" lidem se nebude menit server.. 72 nesklamala. Proste co neni podle tebe, je spatne, ty sam, jakozto "hlavni admin zombie serveru" musis vsechno schvalit, jinak je to proste blbe.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: Vesty

    Takže situace, že 4 zombíci půl minuty bušej do CT a nemůžou ho zabít, protože mačká bind na armor, je vlastně v pořádku. Můžeš 3 minuty lízt za někym do kempu, jenže narazíš na miny, který si díky bodům stačí obnovovat, a když se k němu konečně dostaneš, tak ho nedoděláš ani po takový době, protože mačká bind jak profík? To musí bejt strašná zábava pro zombíky, kteří nemaj body na šílenství ani na podobný kraviny, třeba protože v prvních kolech měli jen smůlu.

  10. #10

    Re: Vesty

    Věnuj se tématu jde tu o odebrání vest z map. Napiš co ti konkrétně na tomhle nápadu nesedí, nebo co bys udělal jinak. Tvý OT mě popravdě nezajímají stejně tak Ot bawsona.

  11. #11
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: Vesty

    Citovat Původně založeno 72 Virgins Zobrazit příspěvky
    Věnuj se tématu jde tu o odebrání vest z map. Napiš co ti konkrétně na tomhle nápadu nesedí, nebo co bys udělal jinak. Tvý OT mě popravdě nezajímají stejně tak Ot bawsona.
    No tak pockej, nazev threadu je "Vesty" a presne o vestach tu karlos s bawsonem mluvi, takze nevim, co se ti nelibi. Ja osobne preferuju

  12. #12

    Re: Vesty

    Jako vždy ufousek neumí číst jde o odstranění vest z map ne o odstranění bindu na vesty. :D

  13. #13
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: Vesty

    Citovat Původně založeno 72 Virgins Zobrazit příspěvky
    Jako vždy ufousek neumí číst jde o odstranění vest z map ne o odstranění bindu na vesty. :D

    Ja se ctenim problemy nemam. Akorat mi vadi, ze si poslal vsechny napady na zmenu ZM, ktery se ti nelibi, primo do prdele. Tenhle thread si doufam nezakladal jenom kvuli oznameni, ze si udelal neco s vestama po mapach a pocital si s tim, ze ti sem budou lidi hazet napady. Ale je mi jasny, ze si me ted sundal nejvic, jak si mohl, tak ti sem tak pul hodiny nic nenapisu, aby ti ten penis trochu porostl.. A samozrejme, ":D".

  14. #14
    Kotel
    Guest

    Re: Vesty

    Nemusite se hned hadat. Slo o bug, kdy bylo na jednom miste nekonecno vest a stacilo stat na miste, kde se nachazi vesta a nemuseli jste ani strilet. Na vestu ze shopu si musi hrac vydelat.
    Bind na vestu chteli hraci, tak jsem jim ho dal... Ze ho ted chce nekdo po roce dat pryc, to uz by se asi vetsine nelibilo.
    Se kouknete, jaky moznosti maji zombie. Kdyz se domluvi 2 a vic, tak lidi nemaj sanci.
    Udelam jeste dalsi server bez vesty.

  15. #15
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Vesty

    Ok, takze nestranne. Prve kolo nemaju ludia body, takze si bud mozu vybrat 50 armor, alebo minu. Pokial si vyberes minu, tak sa musia drzat v uzadi, pretoze ked ti do kempu skonci bhop (alebo hociktory), tak staci iba 1 sek a si nakazeny. To je logicke. Samozrejme musis striehnut, ci ide hociktory iny zombie, u ktoreho staci sekunda nepozornosti a si nakazeny (zoberiem priklad - bhop, neviditelny, smoker). Pokial si vyberies armor, tak musis neustale striehnut, ci ide do kempu hociktory zombie, pretoze ak ti tam skoci bhop a ty nestihnes vcas zareagovat a "zrusit" mu autobhop, tak mas priam nechutne mizivu sancu na prezitie. Bind je obycajne vyuzitie zarobenych bodov. To, ze sekas do cloveka XY sekund a nenakazis ho je znamenim toho, ze si bud novacik, alebo si mu nechutne znizil pocet bodov. Faktom je, ze chyba je v hracoch. Jednoducho to za zombie nevedia a navyse sa ani nesnazia vediet to. Ked sa najde clovek, ktory ide celu mapu za ZM, tak ludia nemaju sancu. Stavte sa so mnou o co chcete a ja vas o tom mozem aj presvedcit na servery. Najprv som si povedal, ze k tomu nebudem nic pisat, pretoze by ste zas pisali, ze som "72", ale toto co som napisal je fakt nestranne a ak sa mi to podari, dotiahnem sem rozumnych hracov zo zombie serveru, aby ku vsetkym tymto veciam napisali svoj postoj.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •