Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 81

Téma: jb - diskuze k náboru

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele The Keox
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    646

    Post jb - diskuze k náboru

    Jenom me napadlo jestli by se kazdej mesic nebo nejakej ten mesic treba nemohlo udelat diskuze o naboru a pomahani na serveru? Mozna to uz je ale jen tak se ptam proto sem napsal jako nazve threadu Bojim se :/ :D,jen tak me napadlo jestli by bylo misto na spesly ci na admini udelala by se diskuze a sem by se napsaly novy cleni? Asi melu blbosti ale nevim v jakym slova smyslu tak me pochopte :P

    Proste dala by se tu porada neco jako Nominace nej hrace kdo tvori porotu a vybirala se vypomoc na JB aka spesl? nebo tak? Sem uplne mimo a unavenej takze me pochopte kdyz tak toto smazte kdyz to bude pikacuovina...ale nejdriv se vyjadrete..Neberte me v blbym slova smyslu a nepovazujte mne za kretena :( dik :D

  2. #2
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Re: Bojim se :/ :D

    Porady jsou každou neděli a účastní se jí primární jb admini

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele The Keox
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    646

    Odpověď: Bojim se :/ :D

    Diky nevedel sem :)
    Myslel sem ze toto bude novinka ale asi sem jeste moc nedospel :D Diky Dzusiku ^^

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: Bojim se :/ :D


  5. #5
    Pokročilý člen Avatar uživatele Cream.
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    176

    Odpověď: Bojim se :/ :D

    Najskôr navrhne ptákovinu a potom sa zhadzuje, gj (y)

  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele The Keox
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    646

    Odpověď: Bojim se :/ :D

    Jako jestli s tim mas problem tak nevim co tady meles...ja ho resit nebudu nic sem nenavrhnul v slova smyslu byla to otazka Tak nebude negativni

  7. #7
    Stálý člen Avatar uživatele Kuzli
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    670

    Re: jb - diskuze k náboru

    Cartoons1 ???

  8. #8
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Re: jb - diskuze k náboru

    Když už jste to přejmenovali na "jb - diskuze k náboru", tak se připojím. Do nedávna jsem si myslel, že vámi zvolená porota, která má mít na starost nábor adminů a spešlů, má hlavní slovo. Přitom jejich slovo má skoro stejnou váhu jako slovo jakéhokoliv jiného jailbreak admina. Takže vlastně zájemci o práva stačí, aby se dal do řeči s pár adminama, zahrál s nimi pár gatherů, strávil s nimi pár večerů na ts a jakmile je jeden z těchto nových kamarádů navrhne, tak pro něj ostatní budou hlasovat. A tento člen jakési poroty může být proti přijetí a stejně se dotyčný stane adminem/spešlem, protože ho ostatní přehlasují jen kvůli tomu, že jim zájemce pár měsíců lezl do prdele. Nedá se porovnávat admin team dnes a admin team před třemi lety (sláva dejfovi).
    _Navrhuji, aby o případném přijetí admina/spešla rozhodovali všichni aktivní jailbreak admini (tedy i ti, kteří zrovna nejsou na poradě - dodáním svého hlasu písemně) s nulovou tolerancí. To znamená, že pokud bude jediný admin proti, zájemce je neúspěšný. Admin který zahlasuje proti ovšem musí dodat pádné důvody, proč hlasoval tak jak hlasoval. Aspoň by v tom nebyly problémy.
    _Tento návrh jsem se rozhodl podat hlavně kvůli minulé zkušenosti s nabráním mladého cheatera mezi adminy. Nevěřím že se celý jb admin team shodl, když se poté snesla vlna kritiky. S tím, že mezi adminy cheater prostě nepatří souhlasí víc lidí (btw. furt se nikdo nevyjádřil do nobodyho žádosti).
    _Nejspíš jste to už řešili v admin foru, ale my ostatní hráči nevíme jak na tom jste a zda se chystají nějaké změny.

  9. #9
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: jb - diskuze k náboru

    Citovat Původně založeno The Frisco Zobrazit příspěvky
    Nedá se porovnávat admin team dnes a admin team před třemi lety (sláva dejfovi).
    Nedá sa porovnávať Kotelna teraz a Kotelna pred tromi rokmi, napr. počet serverov a módov.
    Nedajú sa porovnávať hráči teraz a hráči pred tromi rokmi, čiže pred spustením GO.
    Nedá sa porovnávať nič čo je teraz a čo bolo pred tromi rokmi.

    Jednoducho nechápem, prečo stále niečo porovnávate? To je jak keby ste porovnávali Golf 1.9 TDi a Golf Plug-in Hybrid. Je to stále Golf, ale delí ich medzi sebou niekoľko rokov. Len v PC hre sa vývoj neráta na desiatky rokov.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  10. #10
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985

    Re: jb - diskuze k náboru

    Tímhle Charon odpověděl na 1/5 toho, co napsal Frisco. Čekal jsem vyjádření spíš na ten zbytek, ale dejme tomu.
    Mě se to líbilo jak to bylo dřív, když museli souhlasit všichni jak píše Frisco. Podle počtu palečků chápu, že se s tím názorem všichni ztotožníme :)
    Naposledy upraveno Swagrid; 16-09-14 v 21:37.

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

  11. #11
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Re: jb - diskuze k náboru

    Ale vždyť tady nejde o to aby to bylo jako před třemi lety, to už nikdy nebude. Jde tu o to, aby to furt bylo hratelné a aby měl admin team na jailu ještě nějaký zbytek respektu. To že se tam dosazují furt jen ti co se znají a jsou spolu denně v noci na ts a podobných blbinách, to je problém.. prostě chybí objektivita v náboru.

  12. #12

    Odpověď: jb - diskuze k náboru

    Poslední dobou to, co se děje kolem náboru a diskuzí kolem ní je pro mě hodně směšné :D. Všichni moc rádí řeší chujoviny. Hráč, co kdysi zapnul WH má dnes nahlášeno stovku haxorů, spousta lidí ho zná, ví se o něm, že má brain, ale kvůli tomu, že zapnul nemůže být admin. To jako proč? Nebo páničkové v modrém kabátku mají svojí hrdost? Ten chlapík, co si žádá o práva, nahlásil víc cheaterů než kolikrát tady někteří zabanovali. Nejlepší jsou ti borci, co odchází kvůli tomu, že druzí byli přijati (nebo to mají v plánu v případě nobodyho). Toto má co znamenat? Toto postrádá veškerou logiku. A pak tu dostane jiný týpek práva na jb, který taky kdysi zapnul a hned s tím mají taky všichni problém, že proč on může a proč nobody ne. Obadva toho udělali pro kotelnu hodně, zná je spousta lidí, ale některá individua to nedokážou překousnout.

    Vzkaz pro ty, co byli proti pro jednoho z nich nebo oba kvůli tomu, že zapnuli: Jste byrokratická hovada s vygumovaným mozkem a přerostlým egem. Takhle vás vidím já a je mi jedno, co si pomyslíte. Každopádně i přes svůj názor nemám problém s váma normálně pokecat nebo zahrát hru ;) :). Takže jak vy? Dokážete překousnout názor můj?
    Naposledy upraveno Grakon2702; 16-09-14 v 21:47.

  13. #13
    Stálý člen Avatar uživatele Kuzli
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    670

    Re: jb - diskuze k náboru

    Jestli se můžu vyjádřit, tak podle mě admini na JB už respekt nemají. Místo aby se starali o servery, tak jsou na jednom serveru a dělají tam kraviny s tim grabem nebo co to je a ostatní servery jsou tabu. Nestalo se mi aby ve stejnou dobu byl na každym serveru admin. Jako je to sranda to je jas, já se u toho bavim, ale na druhym serveru se to třeba hádá, no mic, ale je jim to jedno.

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: jb - diskuze k náboru

    hele proste admin ma mat cisty rejstrik.. je to aj v pravidlach prijatia.. a myslim ze ak to tam je tak by sa rozdiel nemal robit nikde.. ci uz na JB alebo hoc kde. proti Adiovi nemam vobec nic.. ale ked je raz pravidlo dane.. nemalo by sa porusovat.. kolko adminov sa nezobralo len preto ze boli zapati.. a este to ze ked si Adio ziadal o UB tak klamal.. uz tam vypoveda nieco o nom.. proste zapol.. jeho chyba.. nemal zapinat.. vzdy ked urobis nieco proti pravidlam ci uz v hre alebo v realnom zivote.. musis za to neist nasledky.. tuna to je ze nemoze byt admin..
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  15. #15
    Stálý člen Avatar uživatele Kuzli
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    670

    Re: Odpověď: jb - diskuze k náboru

    Citovat Původně založeno KeYo Zobrazit příspěvky
    hele proste admin ma mat cisty rejstrik.. je to aj v pravidlach prijatia.. a myslim ze ak to tam je tak by sa rozdiel nemal robit nikde.. ci uz na JB alebo hoc kde. proti Adiovi nemam vobec nic.. ale ked je raz pravidlo dane.. nemalo by sa porusovat.. kolko adminov sa nezobralo len preto ze boli zapati.. a este to ze ked si Adio ziadal o UB tak klamal.. uz tam vypoveda nieco o nom.. proste zapol.. jeho chyba.. nemal zapinat.. vzdy ked urobis nieco proti pravidlam ci uz v hre alebo v realnom zivote.. musis za to neist nasledky.. tuna to je ze nemoze byt admin..
    Dříve ze nebrali admini, i když měli ban za "demenci, nevhodné chování" a podobně, vždycky aktivní uživatelé hledali špínu, příspěvky pod úrovní, jenom aby bylo vidět to nejhorší z něj a on neměl šanci dostat práva. Teď dáte práva klukovi co tu chetoval? To sorry teda. Proti Adiovi taky nic nemam, ale nepříde mi to flér. A Charone nepiš blbej argument, že co bylo dřív bylo. Mělo by to být pořád stejné. Když se to tak vezme, můžete si za to sami, že kvalita adminů šla dolu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •