Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: myš, podložka, slúchadlá

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Likan.
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    191


    myš, podložka, slúchadlá

    Zdravím,
    Pred chvíľkou som tu všetko podrobne napísal, ale potom som sa preklikol a všetko zmazal, () takže asi iba stručne všetko tak-nejak napíšem. Chcel by som hraciu myš, nastaviteľné dpi, programovateľné tlačidlá, minimáľne 1,6 m kábel, estetická, svetieľkujúca, minimáľne rok záruka. Podložka, vhodná pre laserové aj optické myšky, nehybná na stole, rýchlo nešpiniaca sa, nelepiaca sa na holú ruku, aspoň 350x350 a viac... Slúchadlá pre smartphone, nevypadavajúc ani pri behaní, príjemné v ušiach, tlmiace okolitý hluk, buď biele alebo farebné, nie čierne. Všetko ideálne pod 40 €, v prípade presahu, tolerancia 10 €.

    Ako som tak pozeral po Alze, natrafil som na toto : Myš, podložka, slúchadlá. 37,21 €

    Budem rád za každú reakciu na môj pokusný výber, či váš osobitý návrh.

  2. #2
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    156


    Odpověď: myš, podložka, slúchadlá

    Tu myš Hama uRage mám a mužu klidne doporucit ale podlozku nemam takze nevim jakou a sluchatka http://www.alza.cz/genius-hs-g500v-d298969.htm ty jsem nemel takze nevim ale kamos je pry mel a jsou super :)

  3. #3
    Profesionální člen Avatar uživatele GRANDMOTHER
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    HNS,Jump
    Příspěvky
    275


    Odpověď: myš, podložka, slúchadlá

    Hoj Likane, upřimně, na Hamu se vyser, myslím že to byl Hoppe, co mi zhruba před rokem radil s koupí myši, říkal že Hama není officiální výrobce herního vybavení, máš stejný jak s Geniusem, ty vyrábějí snad hlavně jen kancelářské potřeby (myši, klávky ..), pak tam hodí herní myš, která stojí za prd ..

    Já jsem spokojen s A4tech myškou .. : http://www.alza.cz/mys-a4tech-x710f-...na-d100505.htm co tak čtu na obálce tak aj oscara dostala .. :3 :D
    Podložku mám taky a4tech , ale sám jsem uvažoval o steel series .. http://www.alza.cz/logitech-g440-har...d-d1533133.htm
    Sluchádka neužívám, tak ti snima ani neporadím ..

    Good Luck s vybíraním .

  4. #4
    Nováček Avatar uživatele P4ndaP4nda
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Roztoky
    Příspěvky
    71


    Re: myš, podložka, slúchadlá

    Jak pise babicka, nejvyhodnejsi mysi jsou od a4tech, jinak podlozka rozhodne ss qck+, jsem na mobilu, takze linky dodam pozdeji

  5. #5
    Pokročilý člen Avatar uživatele Likan.
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    191


    Odpověď: myš, podložka, slúchadlá

    Snifter, vďaka za doporučenie, no ja hľadám slúchadlá pre smartphone, plánujem v nich ráno behávať, totiž tie čo mám teraz, mi občas vypadnú a majú nevýrazný zvuk oproti vlaku. Behám totiž pri železničnej stanici a každé ráno, keď tá k*rva brzdí a piští, tak ledva tú hudbu počujem.
    ______________
    Vďaka za rady, takže A4tech hovoríte, ok. Našiel som toto. Podložku teda asi tú v tom mojom 1. poste a so slúchadlami potrebujem asi najväčšiu pomoc, kedže som doteraz nemal tú česť niečo podobné na tento účel kupovať.

    E: Takže, objednávku som už poslal a dopadlo to teda nejako takto, myška od 4tech, podložka tiež a slúchadlá od skullcandy som kupoval hlavne kvôli študentskej zľave, no a so všetkými zľavami za búh ví co, ma to aj s "dovozom" z Bratislavy do Bratislavy vyšlo 39,92 €, takže maximálna spokojnosť :) Vďaka za každý post, v jednom ma opravil a v druhom utvrdil. Možno sem neskôr napíšem aj recenziu, uvidím ako sa mi bude chcieť :) Ešte raz, vďaka za pomoc.

    Menšia recenzia

    Zatiaľ iba na slúchadlá a podložku, s myškou som bohužial ešte nemal tú možnosť sa vžiť, uvidíme ako to bude o 2-3 tyždne. Slúchadlá veľmi slušné za takú cenu, basy pecka, stíha aj moj DnB, takže spokojnosť, v uchu ma absolútne netlačili, ba naopak, prišlo mi to miestami aj pohodlné. V balení bolo viac návlekov a teda ďalšie +, ktoré som aj využil, kedže mi pasovali až tie najmenšie. Pri behu nebol ani náznak žeby mi padali, okolité zvuky som pomaličky nepočul ani, keď som mal vypnutú hudbu a na maxe som ani nepočul ako vzdychám, čo je aj trošku škoda, nechcem vedieť čo tam chudáci okolo mňa museli počúvať Trošku ma sklamalo, že slúchadlá nemajú úchyt, ale vadilo mi to až posledné 2 koliečka, keď už mi vadilo všetko Možnosť si vybrať z viacerých farebných kombinácii je tiež krásne a majú aj FC Chelsea či Arsenal, keby mali Bayern :p Ceľkovo hodnotím kladne. Tak 4.5/5 v tejto cenovej kategórii.
    Podložka proste krása, schválne som si skúsil zalepiť ruku a položiť ju na podložku, či sa zalepí, no nič... Vyrobená z fajn materiálu, ktorý sa šmýka iba v prípade ak na podložku umyselne tlačíte, inak sa ani nepohne/la. Má aj príjemný motív, tuším M4, v zbraniach sa nevyznám :P Veľkosť optimálna, ktorú ani celú nevyužijem, ale prečo nie ? :) Uvidím ešte ako na tom je s lapaním prachu, no to zhodnotím až o mesiac, zatiaľ neznámkujem.
    Naposledy upraveno Likan.; 22-09-14 v 20:52. Důvod: mlieko nie je čierne

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele Spyware
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Lunik9
    Příspěvky
    108


    Re: myš, podložka, slúchadlá

    Neoľutuješ. Tú myšku už mám asi cez cca pol roka ? Som s ňou maximálne spokojný a verím že budeš aj ty :D
    e: doprdele keď som ju kupoval ja tak stála 30 :( :D
    e2: btw keď máš zadrbkanú ruku tak sa ti potom medzi tými bočnými tlačítkami urobí nepríjemná špina a budeš to musieť čistiť ako ja majster so špáratkom alebo rozobrať to :D
    Naposledy upraveno Spyware; 23-09-14 v 20:19.


    Troll Spyware! xD

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •