Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Fun - spawn ochrana, nové mapy, náboje ve zbraních

  1. #1

    Lightbulb Fun - spawn ochrana, nové mapy, náboje ve zbraních

    Start kill na malých mapkách, spawn protekcia nie je na vsetkých mapách. Mapy fy_buzzkill, fy_buzzkill2005, fy_buzzkill2009 sa stále opakujú dookola. Navrhujem povolit opakovanie mapiek po 5 mapach (teraz je po troch) alebo odstranit jednu z nich (resp. dva). A navrhujem pridat tieto mapy: aim_ak-colt a aim_3xd. A este pri gune MX8 ktora je v guns by sa nemohol pocet nabojov znizit z 50 na 30? Na malych mapkach je to nesmierna nevyhoda uz ked ma 2x mensi recoil. :)
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  2. #2
    Pokročilý člen Avatar uživatele slender
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    118

    Odpověď: Ohladom serveru FUN.

    Ta spawn protekce by se měla přidat (např. na piramit, (sice je to pro mě nevýhoda, ale buďmě lidi)).
    Mapy buzzkill bych nechal, sice je taky moc nemusím, ale aspoň mě to donutí jít dělat něco jiného... A to že se votují furt dokola znamená že se líbí...
    Nějaké ty FY mapky by asi šli. No aim_ak-colt a jí podobné mi příjdou na Fun malé... Možná nějakou vetší.
    MX8. K tomu nebudu nic říkat, to bych řezal do vlastního masa :). Stejně jako s spawn prot. na piramit.
    Děkuji lidem co mi píšou že mám AB WH MH aj. asi nejsem tak špatnej
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...r-WH-na-cod-mw

  3. #3

    Odpověď: Ohladom serveru FUN.

    Citovat Původně založeno slender Zobrazit příspěvky
    Ta spawn protekce by se měla přidat (např. na piramit, (sice je to pro mě nevýhoda, ale buďmě lidi)).
    Mapy buzzkill bych nechal, sice je taky moc nemusím, ale aspoň mě to donutí jít dělat něco jiného... A to že se votují furt dokola znamená že se líbí...
    Nějaké ty FY mapky by asi šli. No aim_ak-colt a jí podobné mi příjdou na Fun malé... Možná nějakou vetší.
    MX8. K tomu nebudu nic říkat, to bych řezal do vlastního masa :). Stejně jako s spawn prot. na piramit.
    Ja hrám všetko ale na fune sa buzzkill točí stále. Musíš mať veľké šťastie aby po normalnej mape nesla hneď buzzkil. Preto som navrhol velke aim mapy.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  4. #4
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Re: Fun - spawn ochrana, nové mapy, náboje ve zbraních

    Opakovani jsem upravil na vic map, dalsi veci udelam pozdeji.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •