Strana 11 z 17 PrvníPrvní ... 910111213 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 151 do 165 z 248

Téma: Pravidla turnaje-Classic 5v5

  1. #151
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: Pravidla turnaje-Classic 5v5

    Škoda, že jsem si tento turnaj nemohl zahrát, protože nastali prý náké komplikace, a polovina teamu šli jinam atd. Ale jinak cg Keoxi,žes měl tu píli a snahu o to. K fnyymu : viděl si jaké nastali komplikace, u našeho teamu byli všichni ready,ale zvrtlo se to.

    čau grakone


  2. #152

    Odpověď: Pravidla turnaje-Classic 5v5

    Docela smutný když pořadatel keox nebere ohled na pravidla.V klidu jsme mu napsal že tym SMOULOVE nam poslal sve dema hodinu po tom co jsem si je vyžádal a v pravidlech jasně zní že na dodání dem mají jen 10minut. Klidně vám zde dám screen kde mi ten rádoby organizátor píše že mu je jedno kdy ty média dodají. K čemu jsou teda pak ty pravidla?

  3. #153

    Odpověď: Pravidla turnaje-Classic 5v5

    Celý problém spočívá v tom, že pořadatel turnaje napsal měsíc dopředu, kdy se bude hrát a zrovna se trefil na den, kdy se mělý slavit dušičky. Moc lidí si asi neuvědomilo, že zrovna v ty dny jsou dušičky, ani já jsem to nevěděl. Dozvěděl jsem se to až pár dní předtím. Problém však byl v tom, že pořadatel nenapsal časový úsek v tom daném dni, kdy by se mělo hrát (např já jsem myslel, že turnaj bude tak od šesti, ale nakonec byl dřív a já se nemohl zúčastnit). Přitom by stačilo, kdyby se to posunulo třeba jenom o den nebo dva... chyba je jak na straně pořadatele, tak na straně hráčů, co se registrovali.

  4. #154
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548

    Odpověď: Pravidla turnaje-Classic 5v5

    Citovat Původně založeno keOX Zobrazit příspěvky
    Tvuj problem ze si se nedostavil a stejne bys neprosel mel bys jenom jeden zapas ci 2 a to by ti nestacilo do kvalifikace
    A kdyby to byly 2 výhry?

  5. #155
    Nováček Avatar uživatele P4ndaP4nda
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Roztoky
    Příspěvky
    71

    Re: Pravidla turnaje-Classic 5v5

    jen takovy mensi napad do budoucna: skupiny by se odehrali behem tydne a hlidali by si to sami hraci (dodali by jen hltv, screeny, popr. sg nebo pov demo) a az playoff by se hralo pod dohledem adminu (treba o nadchazejcim vikendu). Tim by se dost snizila casova narocnost pro adminy a bylo by v podstate jiste, ze se vsechny zapasy odehraji podle planu.

  6. #156
    Nováček Avatar uživatele Iker
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    9

    Odpověď: Pravidla turnaje-Classic 5v5

    Jak to dneska skoncilo?:D
    Jaba daba dů

  7. #157
    Stálý člen Avatar uživatele The Keox
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    646

    Odpověď: Pravidla turnaje-Classic 5v5

    Nekdo si stezoval ze porusuju pravidla okey kdyz si to mysli...:)

    Takze SMOULOVE a n00b kontumace za nedodani medii

  8. #158
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548

    Odpověď: Pravidla turnaje-Classic 5v5

    Citovat Původně založeno keOX Zobrazit příspěvky
    Nekdo si stezoval ze porusuju pravidla okey kdyz si to mysli...:)

    Takze SMOULOVE a n00b kontumace za nedodani medii
    xDDDDD

  9. #159

    Odpověď: Pravidla turnaje-Classic 5v5

    Další kontumy ? Snad vtip ? kluci...

  10. #160
    Pokročilý člen Avatar uživatele Amaterasu
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Písek
    Příspěvky
    164

    Odpověď: Pravidla turnaje-Classic 5v5

    Už v životě nic takového nedělej :). Amatérský turnaj a sami hráči ti to sem napsali. Vykecávej dále, že za to můžeme MY... Kolik týmů si vyřadil a kolik je kontumací smíšku?

  11. #161
    Stálý člen Avatar uživatele The Keox
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    646

    Odpověď: Pravidla turnaje-Classic 5v5

    Kontumace par je ze odpadli teamy a pozadali me o odstraneni prihlasky...SMOULOVE a n00b kontumace prakticky nevadi - n00b se neprosadil do play off ci ctvrtfinale jedine co se zmenilo ze SMOULOVE se nahradily FRAGENERATION

    Tot vse

    E/budu si delat co se mi zlibi...akorat hate ale hovno udelate,nevykecavam ze za to muzete vy ale mate na tom 60% podil...mesic byl dany a vyradil sem teamy na pozadani alias kontumace na pozadani.nezajem,zkus udelat neco ty a pak mi pis

  12. #162
    Stálý člen Avatar uživatele The Keox
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    646

    Odpověď: Pravidla turnaje-Classic 5v5

    Citovat Původně založeno Amaterasu Zobrazit příspěvky
    Už v životě nic takového nedělej :). Amatérský turnaj a sami hráči ti to sem napsali. Vykecávej dále, že za to můžeme MY... Kolik týmů si vyřadil a kolik je kontumací smíšku?
    sotva se na tom forku ukazes a hned mas kecy?...nic takoveho si neudelal...maximalne si se zapojil.Prosim nepis dik bud tak hodny a zkus neco udelat mozna pak budes vedet jake to je

    E/Chybu si umim priznat a priznavam ze sem tam udelal par chyb jenomze vy si stezujete na datum ktere sem mel mesic pripravene...vas problem
    Vas problem ze jste bud prohrali ale vse slo jak melo

  13. #163

    Odpověď: Pravidla turnaje-Classic 5v5

    Citovat Původně založeno martintrembac Zobrazit příspěvky
    Docela smutný když pořadatel keox nebere ohled na pravidla.V klidu jsme mu napsal že tym SMOULOVE nam poslal sve dema hodinu po tom co jsem si je vyžádal a v pravidlech jasně zní že na dodání dem mají jen 10minut. Klidně vám zde dám screen kde mi ten rádoby organizátor píše že mu je jedno kdy ty média dodají. K čemu jsou teda pak ty pravidla?
    tohle je spíš strašně smutný a ubohý vyjádření toho, že ste neunesli hunt. Chtít dema po celym teamu je ubohost, stejně ste se na to ani nekoukli, je mi to jasný. žádost o demo se podává z důvodu podezření na cheating nebo v něakejch konstruktivních situacích a ne proto, že ty a tvuj team z megapubu neunesl hunt. Hrajte dál megapub a nedělej tu bordel v už tak dost zprasenym cupu, píís

  14. #164
    Stálý člen Avatar uživatele The Keox
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    646

    Odpověď: Pravidla turnaje-Classic 5v5

    Citovat Původně založeno wejn Zobrazit příspěvky
    tohle je spíš strašně smutný a ubohý vyjádření toho, že ste neunesli hunt. Chtít dema po celym teamu je ubohost, stejně ste se na to ani nekoukli, je mi to jasný. žádost o demo se podává z důvodu podezření na cheating nebo v něakejch konstruktivních situacích a ne proto, že ty a tvuj team z megapubu neunesl hunt. Hrajte dál megapub a nedělej tu bordel v už tak dost zprasenym cupu, píís
    Ne ma pravdu rekl sem mu nech to byt..kazdej me tu zhejtuje okey...budu se tak ridit...jakoby sem vam daval amnestie vsem aniz by jste si toho vsimli
    Ja rikam ze ted co tady predvadite mate 80% vinu vy a 20%vinu my:)

  15. #165

    Odpověď: Pravidla turnaje-Classic 5v5

    Citovat Původně založeno keOX Zobrazit příspěvky
    Ne ma pravdu rekl sem mu nech to byt..kazdej me tu zhejtuje okey...budu se tak ridit...jakoby sem vam daval amnestie vsem aniz by jste si toho vsimli
    Ja rikam ze ted co tady predvadite mate 80% vinu vy a 20%vinu my:)
    to co sem napsal nebylo určený na tvoji obranu))

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •