Zobrazit výsledek ankety: Zrušit anti-teamflash?

Hlasující
25. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • Ano zrušit

    9 36.00%
  • Ne nechat

    16 64.00%
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 17 z 17

Téma: D2 only - Teamflash

  1. #16
    Nováček Avatar uživatele b4official
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    114

    Odpověď: Re: D2 only - Teamflash

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Napíšu to tu klidně znova. Jsem zásadně proti tomu, aby se to zrušilo. Lidi jsou na to zvyklí, normálně to tam funguje už dlouho. Nevidím v tom problém. Funguje to jak má, prostě mě oslepuje flash jen nepřítele a můj a nemusí mě oslepovat ještě nějací moji vlastní v týmu. Jestli se vám tento způsob nelíbí, máte tu classic server, kde je méně slotů, je tam víc brain hráčů, tam chodte hrát a je to. Ale aby mě tu na 28 slotovým serveru oslepilo 10 lidí z mého týmu je trochu off. Kdyby se zvedla laťka více schopných hráčů, tak pro mě za mě, at to tam je, ale dokud tam budou hrát boti co děrujou s mp5, střílí po vlastních a pod nohy hážou fleše, tak jsem proti.
    Pravda. Hraje tam dosť schopných hráčov, ale ešte stále prevažujú "boti", takže nechať to tak ako to je.


    Citovat Původně založeno Fighter Zobrazit příspěvky
    Nechal bych to tak,neni vela hracu ktery to vyuziva,vacsinou aj ked im napisem at tam flushnou tak se nic nedeje

    Rush???Velmi malo T rushuju jedine ked hras za ct a oni nemaju rushovat ale strazit.

    Chces aby si celu dobu hral slepy???Uz aj teraz polovicu casu stravime s cumenim do steny a este aby zacaly aj nasi
    Prosim? Veď tam T rushujou skoro vždy, teda keď som tam ja - čiže skoro vždy :)

    Neviem čo všetci máte proti T teamu, ja zásadne chodím k T, lebo je to väčšia sranda - pokiaľ sa nenájde awper na mide no alebo rovno 4

  2. #17
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2014
    Příspěvky
    34

    Odpověď: D2 only - Teamflash

    Co tam hraju, tak vždycky Tčka vyhrávají celou mapu třeba i o 10. CT over v žádným případě neni.
    Anti TF tam nechte, hrajou tam boti, kteří to stejně nemají mozek na to, aby ten bug využili. Je to trošku jinej styl hry a na public to uplně vyhovuje :)
    csko.cz Classic a FFA DM hunter.
    Ex GS.cz JB, Knife, Aim a War3FT admin.
    Jinak nicka co nic nedokázala, nemá skutečnej život a proto bydlí ve vlastnim baráku a vozí se na novej audině

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •