Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 25 z 25

Téma: Nové pravidlo

  1. #16

    Odpověď: Nové pravidlo

    Taky se mi hodněkrát stává, že mě někam zavolají nebo musím najednou udělat něco jiného zrovna v momentě, kdy simonuju. Abych to nezdržoval, tak si dám raději kill nebo se rovnou odpojím. Kdyby tam bylo to pravidlo, kill bych si nemusel dávat a všichni hráči by buď museli čekat, nebo by se jeden musel obětovat a zabít mě.

  2. #17

    Odpověď: Nové pravidlo

    Zákazať niekomu odchod? Nie. Sú situácie kedy proste musíš odísť/dať si kill a neriešiš, či zostanú lichý nebo sudý počet. + Také veci sa nestávajú až tak často, to skôr po kille/kole sa odpojím ako uprostred hry (ak do toho niečo dôležitejšie nevbehne).

    Ak "upgrade" pravidiel, tak som spísal 3 body:

    1. Úmyselné prechádzanie väzňov väzňami (Team kill) pri HVD. V súčastnosti je to povolené a robí sa to, mnohí sme si možno mysleli, že to robia najväčší noobovia s menami ako Player a pod., pravda je však iná robia to aj tí, od ktorých by sme to čakali asi najmenej, admini(/spešl). Ja osobne to považujem za neférové a preto to nerobím. Zmysel HVD je podľa mňa na zdokonalovanie svojich schopností na atrakciách (kemperi pri zbrojke sú kapitola sama o sebe), no nie vždy sa to dá, ak ťa niekto trafí autom a máš po HVD. Takže preto dávam menší návrh, či sa to neurobí zakázaným a v prípade porušenia tradične - slay/kick/ban.
    Pozn. bavím sa o úmyselnom prechádzaní, kde dotyčný 4x cúvne a 5x ide dopredu, aby ťa trafil, ak vyslovene sa stane neuveriteľná zhoda náhod a stretnete sa niekde v zákrute, mrtvom uhle a metrixe, tak holt stalo sa. Rovnako beztresne by to bolo pri spawne aut a dokonca tam by sa tento zákaz rušil a pár jedincov by sa navzájom mohli prejsť, ale férovým bojom.

    2. Blokovanie pri preskakovaní lavičiek, deathrune a proste kdekoľvek. Je to vôbec oficiálne povolené? Či už blokovať samovoľne väzňom alebo povoliť blokovanie Simonom? Pretože pravidlo číslo 9. hlási "Úmyslné blokování hráčů - slay/kick/ban". Preto sa chcem "oficiálne" spýtať, či má Simon právo povoliť blokovanie. Samozrejme ako v 1. bode bavíme sa o úmyselnom, nie ak sa proste stane.

    3. Posledné prianie. Som posledný väzeň, zoberiem si pri mne ležiacu m4 a zabijem 2 väzňov, tretí zabije mňa, no mne ešte stále ukazuje "Menu posledného priania" a tak si zoberie VD. Je to v pohode? Mám VD i keď som "nevyhral". Ja osobne s tým až tak nesúhlasím a možno by som uvažoval nad zrušením "Menu PP" v momente killu. Zmizlo by. Len minimálne sa stane, že väzeň má čas ešte pri 1 hp v poslednej polsekunde pred smrťou si to VD dať. Samozrejme situácia, že skáčeme deathrun, sme dvaja a ja spadnem do lávy o 3 stotiny neskôr a nemôžem si vybrať VD, by sa musela doriešiť. + neviem či niečo také povoľuje samotný Counter Strike, zmiznutie tabulky po smrti.

    PS: Dúfam, že sa chápeme.
    Naposledy upraveno AndreSchurrle; 11-10-14 v 17:41. Důvod: chybicka

  3. #18

    Odpověď: Nové pravidlo

    2) Blokování hráčů na jb není v pravidlech zakázané. Na to si holt musí dávat simon pozor, protože jakmile jeden blokne a dotyčného to zabije, už nemůže změnit pravidlo v zákazu blokování.
    3) Při posledním vězni stále platí pravidlo, že ho má CT právo zabít, když má v ruce gunu. Ale jinak souhlasím s tím. Stačil by nastavit to, že pokud je vězeň hledaný, nebude si moct otevřít pp menu, tudíž nemůže si dát VD. Kdyby se mu to menu jen schovalo, tak by se to dalo pomocí bindu obejít. Dá se to totiž nabindovat rovnou na zvolení VD a to v jedné milisekundě.

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: Nové pravidlo

    Achjaj... hlavně, že tu ty moderátory máme.

  5. #20

    Odpověď: Re: Nové pravidlo

    Citovat Původně založeno ZeMi7 Zobrazit příspěvky
    Achjaj... hlavně, že tu ty moderátory máme.
    To, že to chceš locknout ty, neznamená, že to chcou locknout ostatní.

  6. #21
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Nové pravidlo

    Chápte už konečne, že sa to tu snažíme spraviť čo najvoľnejšie. Ak chceš 1000 pravidiel a zákaz hýbať aj s posranou myšou, na to sú tu iné stupidné portály. JB má byť aspoň trochu Fun mód. Čím viac zákazov a príkazov, tým menej fun.

    1. Pri HVD majú väzni voľný pohyb. Čiže autu sa môžu kľudne vyhnúť.
    2. Blokovanie zákaz, alebo povolenie nech si ustráži simon sám. Niekedy je práve sledovať, keď to povolí, ako sa predbiehajú dostať sa na druhú stranu. Prakticky to "urýchli" preskakovanie, lebo nikto nechce ísť posledný.
    3. Je to nefér, ale ako písal Kotel, život nie je fér. Už sám si v tej otázke prišiel minimálne na jednu chybu, ktorú by bolo treba vyriešiť. Takže mi to príde zbytočné sa tým zapodievať a zabíjať čas vymýšlaním toho, ako by to malo fungovať a či je to vôbec možné. Jednoducho zostal ako posledný väzeň, tak nech si to užije.

    BTW ešte mi napdalo k tej prvej myšlienke o zákaze /killu. Už vidím ten zástup hlásení, keď sa admini odpájajú na hlásenia :D (teda ja to tak robím)
    Naposledy upraveno Charon35; 11-10-14 v 19:16.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  7. #22
    Nováček Avatar uživatele Tensa Zangetsu
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Morava pyčo
    Příspěvky
    79

    Odpověď: Nové pravidlo

    Nereste tu konecne same sracky. Teohle pravidlo je asi nejdebilnejsi, co jsem tu kdy videl. Jestli tak nekdo trolim tak troli, ale x krat jsem musel si treba zajit pro jidlo/piti nebo na hajzl, tak abych nezdrzoval si dam kill. Jenze se nekomu nepovede kolo, tak okamzite musi brecet, at to , kvuli cemu breci, zakazou.

  8. #23
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: Odpověď: Re: Nové pravidlo

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    To, že to chceš locknout ty, neznamená, že to chcou locknout ostatní.
    Jen já :D

    Nikdo tu s tebou nesouhlasil, jen se tomu nápadu vysmáli.
    Přečti si všechny příspěvky.


    Zas by tu byl flame, tak do tohohle threadu už radši nepřispívám. :)

  9. #24

    Odpověď: Nové pravidlo

    Dávam ti LIKE. Mohla by sa založiť na Silvestra nejaká sekcia kde by sa takéto príspevky nazbierali.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.ADIO
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    JailBreak
    Příspěvky
    502

    Odpověď: Nové pravidlo

    Já už bych to ukončil né ? Vždyť se tu za chvíli bude řešit něco jiného.. Kladný ohlas to nepřineslo, tak bych to uzavřel s tím, že to povolené bude. ( každý má právo se odpojit / napsat si kill, ať už k tomu důvod mít bude / nebude )

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •