Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 18

Téma: Normál ZM 1,2 - návrh na úpravu

  1. #1
    VyhulxD
    Guest

    Question Normál ZM 1,2 - návrh na úpravu

    Ahoj, takže dám sem nové návrhy na ZM 1,2 podle mě by to mohlo ZM pomoct je zase rozjet.
    Abych vysvětlil co to bude za návrh, tak to rozdělím na několik částí, které budou zvýrazněné.

    Asi všichni hráči / bývalí hráči víte co na ZM znamená slovo "last" a pokud ne, tak se to dá snadno vysvětlil.
    Slovíčko Last je z Angličtiny a znamená poslední. Na ZM si to přeberete zřejmě jako Posledního člověka.
    Určitě si všichni nebo aspoň většina starších / déle hrajících hráčů na ZM pamatují na ten starý mód ve kterém šlo za posledního člověka kupovat neustále armor, ale teď tomu tak není a já osobně si myslím že to je dobrá věc. Asi si dáváte otázku proč to sem tedy píšu, ale pochopíte v dalších částí textu.
    Co by šlo ještě zlepšit na ZM ohledně posledního člověka?
    Je to spíše pro nováčky nebo hráče kteří se nenaučili lovit s armorem. Teď by měli lovit bez a to si nedokážu nějak představit.
    Tak mě napadlo co dát last hráčovi 100 armor do začátku jeho lovu / přežití kola. Ale je tam jeden háček. Pokud půjde lovit / půjdou na něho silka a on nebude mít armor, tak má smůlu. Kdyby si chtěl koupit nový armor tak si ho prostě nekoupí / koupí, ale bude to jako při Hejnu. Vlastně armor by mu byl úplně na nic, jen by mu to vyplácalo body nebo by ho měl do dalšího kola (pokud by to kolo kde by byl last přežil).
    Padlo zde slovíčko Hejno, možná si mnozí z vás říkáte co to hejno vlastně je nebo jaký to má význam.
    Hejno
    V hejnu jde nejvíce o hráče který je Zombie. Proč hlavně o hráče kteří jsou Zombie? Hm, otázka to těžká není spíš bych řekl že to je jasné.
    Vlastně ZM má jedinou možnost sundat Humana (CT), když mu je zrovna armor úplně k ničemu. Abych to nezdržoval, tak dá silko seká pravým / levým tlačítkem u myši a sundá CT. CT nemá další Kolo armor, Mini-Gun / Bazuku nebo prostě ty lepší věci. A pokud je tak "chytrý" a kupuje při hejnu armor, tak nemá ani body. A nebo je hodně chytrý a při hejnu si nekoupí Mini-Gun / Bazuku a udělá si jen body na další kolo. Toto je asi vše k Hejnu a jdeme zas dál.
    Abych zas pokračoval v tom téma které je uvedeno výše: "Co by šlo ještě zlepšit na ZM ohledně posledního člověka?"Jak jsem vysvětlil výše s tím armorem, tak bude mít 100 armor na přežití kola (jen když je last jinak normálně jak to je) a až mu ho zombie sundaj, tak má po armoru. K tomuto téma taky vše.
    Staré ZM 2 - 3 roky zpět.
    No, tak toto je oříšek i pro některé nové adminy co zde nehrají tak dlouho jako třeba někteří hráči.
    Pokud si někdo pamatuje na ten starý mod kde se mohli vyhodit zbraně pro VIP: Mini-Gun, Bazuka.
    Teď se to nedá a je to celkem dobré, jen kvůli tomu odešlo dost hráčů a to mě docela mrzí. Tak bych chtěl navrhnout, aby se to navrátilo zpět.
    Nechat vyhazovat CT Mini-Gun / Bazuku. A aby to neměli zas tak těžké Zombie (což měli nemohli se třeba ani pohnout), tak jim zas můžeme dát Strip granát = Pouze kdyby se mohli vyhazovat VIP zbraně.
    Toto je zřejmě všechno k mému tématu, pokud máte stále nějaké otázky napište klidně to rozepíšu víc.

    Díky za přečtení a vyjádření [V]yhul ;).
    Naposledy upraveno VyhulxD; 18-10-14 v 14:45. Důvod: chybka která nepůjde poznat

  2. #2
    VyhulxD
    Guest

    Odpověď: Normál ZM 1,2

    Jak vidím, nikdo se nevyjadřuje nebo nemá zájem, takže můžeme LOCK! :)

  3. #3
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Mar 2012
    Příspěvky
    181

    Odpověď: Normál ZM 1,2 - návrh na úpravu

    ja bych byl i pro vraceni stareho zm po tech vsech zmenach me to prestalo bavit jako pred tim a ne jenom me si myslim ted ta popularita zm neni jako byvala kdy si mohl lovit s armorem atd ... ale to ze last nemuze pouzivat armor je i dobre protoze kdyz zustane dobrej ct lastem a ma veskerou vybavu tak je fakt tezke ho sundat obcas hlavne pro zacatecniky to bych nechal uz takhle a vratil bych toho stripa elice rad ....

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    May 2014
    Umístění
    Csko
    Příspěvky
    27

    Odpověď: Normál ZM 1,2 - návrh na úpravu

    zombie uz nikdy nebude to stare zombie zachvilu to bude iba prazdny zapadakov :)

  5. #5
    VyhulxD
    Guest

    Odpověď: Normál ZM 1,2 - návrh na úpravu

    ja bych byl i pro vraceni stareho zm po tech vsech zmenach me to prestalo bavit jako pred tim a ne jenom me si myslim ted ta popularita zm neni jako byvala kdy si mohl lovit s armorem atd ... ale to ze last nemuze pouzivat armor je i dobre protoze kdyz zustane dobrej ct lastem a ma veskerou vybavu tak je fakt tezke ho sundat obcas hlavne pro zacatecniky to bych nechal uz takhle a vratil bych toho stripa elice rad ....
    S tímto souhlasím, jen jak jsem psal. Nechat 100 armor hráči který je last a ať s tím nějak přežije do konce kola. Je pak na něm jak si to udělá.

    A ještě k
    zombie uz nikdy nebude to stare zombie zachvilu to bude iba prazdny zapadakov :)
    Ano taky souhlas. Nikdy tam nebudou starý hráči. Rok 2010 - 2012 (ještě trošku 2013) to šlo, ale tento rok se to s prominutím jebe. Klany: _?CSKO?_ (ještě tam něco bylo, ale nepamatuju si to přesně), =VZO=, a mnoha dalších. To se nikdy neobnoví. Všechno to přešlo na jiný portál: gaysites a nebo skončilo. Takže pokud se toto upraví, tak je to možnost aby se lidi naučili hrát. Jinak už fakt nevím.

  6. #6

    Re: Normál ZM 1,2 - návrh na úpravu

    Jak to tady čtu tak jsem docela rád, že se chytil můj klan ( =VZO=), který jsem vymyslel na serveru, ted nevim jakej to presne byl, ale myslim, že zm3,4 nebo DAY, a určitě bych začal hrát kdyby se vrátil ten starej update z toho roku 10-12 to bylo podle mě nej. :) A komenty typu, že já jsem =VZO= nevymslel si odpusťte starší hráči si budou určitě pamatovat mě jako =VZO= Liven nebo =VZO= Livinek :) )
    Naposledy upraveno livenCz; 14-11-14 v 21:45. Důvod: zombííííííci

  7. #7

    Re: Odpověď: Normál ZM 1,2 - návrh na úpravu

    Klidně bych =VZO= obnovil, ale ty hráči co se mnou ten název vymýšleli atd. už se asi nevrátí :'(

  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Považska Bystrica
    Příspěvky
    14

    Odpověď: Normál ZM 1,2 - návrh na úpravu

    Ja len tolko tomu zm som hral tak už 2011 a staré mody boli isto dobre bolo vela klanou napr neviem či to napíšem dobre Play4fun-Povstalci a nektorých hračov mam aj na fb a isto by išly zahrat ale tie nove mody su na kkt

  9. #9
    VyhulxD
    Guest

    Odpověď: Normál ZM 1,2 - návrh na úpravu

    Liven, sem se nikdo z těch co zde hráli dřív už nevrátí. :(((

  10. #10

    Re: Odpověď: Normál ZM 1,2 - návrh na úpravu

    Citovat Původně založeno VyhulxD Zobrazit příspěvky
    Liven, sem se nikdo z těch co zde hráli dřív už nevrátí. :(((
    Já vím :(

  11. #11
    Nováček Avatar uživatele Toqsic
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    107

    Odpověď: Normál ZM 1,2 - návrh na úpravu

    Je fakt, že na dnešní zm servery není ani třeba to VIP. Já osobně jsem byl dříve rád, že se dala vyhazovat bz i mg, protože když mě (jakožto neVIP) přestalo bavit hrát s mg (které jsem někde sebral) tak jsem ho někomu hodil. Ale to se dá udělat i teď. Jen musíte vědět, jak na to a vědět že ten komu mg hážete není uplný pako. Ale opravdu chcete, aby se zase spamoval chat typu "hod my bz plss" nebo "hodite mi mg a bz moc prosim pls pls". A k čemu mg a bz, když tam máte Sharpshooter a granátomet. S tím lastem je to dobrej nápad, ale pak jsem se to strašně podobalo hejnu. Maximálně udělat časový limit, že si muže koupit armor v intervalu třeba 8 sekund.

  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2013
    Příspěvky
    18

    Odpověď: Normál ZM 1,2 - návrh na úpravu

    Ahoj chtěl bych aby se daly vyhazovat věci vip - mg/bz rád dávam veci
    Chci to zpět!

  13. #13
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Normál ZM 1,2 - návrh na úpravu

    Citovat Původně založeno Marty1 Zobrazit příspěvky
    Ahoj chtěl bych aby se daly vyhazovat věci vip - mg/bz rád dávam veci
    Chci to zpět!
    Už to tu bolo x krát, NIE!

  14. #14
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2013
    Příspěvky
    18

    Odpověď: Normál ZM 1,2 - návrh na úpravu

    Tak tio končím ted je ten zm mod na ........

  15. #15
    Stálý člen Avatar uživatele Klimax
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    700

    Odpověď: Normál ZM 1,2 - návrh na úpravu

    Citovat Původně založeno Marty1 Zobrazit příspěvky
    Tak tio končím ted je ten zm mod na ........
    Gl inde ;)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •