Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 18

Téma: Normál ZM 1,2 - návrh na úpravu

Threaded View

  1. #1
    VyhulxD
    Guest

    Question Normál ZM 1,2 - návrh na úpravu

    Ahoj, takže dám sem nové návrhy na ZM 1,2 podle mě by to mohlo ZM pomoct je zase rozjet.
    Abych vysvětlil co to bude za návrh, tak to rozdělím na několik částí, které budou zvýrazněné.

    Asi všichni hráči / bývalí hráči víte co na ZM znamená slovo "last" a pokud ne, tak se to dá snadno vysvětlil.
    Slovíčko Last je z Angličtiny a znamená poslední. Na ZM si to přeberete zřejmě jako Posledního člověka.
    Určitě si všichni nebo aspoň většina starších / déle hrajících hráčů na ZM pamatují na ten starý mód ve kterém šlo za posledního člověka kupovat neustále armor, ale teď tomu tak není a já osobně si myslím že to je dobrá věc. Asi si dáváte otázku proč to sem tedy píšu, ale pochopíte v dalších částí textu.
    Co by šlo ještě zlepšit na ZM ohledně posledního člověka?
    Je to spíše pro nováčky nebo hráče kteří se nenaučili lovit s armorem. Teď by měli lovit bez a to si nedokážu nějak představit.
    Tak mě napadlo co dát last hráčovi 100 armor do začátku jeho lovu / přežití kola. Ale je tam jeden háček. Pokud půjde lovit / půjdou na něho silka a on nebude mít armor, tak má smůlu. Kdyby si chtěl koupit nový armor tak si ho prostě nekoupí / koupí, ale bude to jako při Hejnu. Vlastně armor by mu byl úplně na nic, jen by mu to vyplácalo body nebo by ho měl do dalšího kola (pokud by to kolo kde by byl last přežil).
    Padlo zde slovíčko Hejno, možná si mnozí z vás říkáte co to hejno vlastně je nebo jaký to má význam.
    Hejno
    V hejnu jde nejvíce o hráče který je Zombie. Proč hlavně o hráče kteří jsou Zombie? Hm, otázka to těžká není spíš bych řekl že to je jasné.
    Vlastně ZM má jedinou možnost sundat Humana (CT), když mu je zrovna armor úplně k ničemu. Abych to nezdržoval, tak dá silko seká pravým / levým tlačítkem u myši a sundá CT. CT nemá další Kolo armor, Mini-Gun / Bazuku nebo prostě ty lepší věci. A pokud je tak "chytrý" a kupuje při hejnu armor, tak nemá ani body. A nebo je hodně chytrý a při hejnu si nekoupí Mini-Gun / Bazuku a udělá si jen body na další kolo. Toto je asi vše k Hejnu a jdeme zas dál.
    Abych zas pokračoval v tom téma které je uvedeno výše: "Co by šlo ještě zlepšit na ZM ohledně posledního člověka?"Jak jsem vysvětlil výše s tím armorem, tak bude mít 100 armor na přežití kola (jen když je last jinak normálně jak to je) a až mu ho zombie sundaj, tak má po armoru. K tomuto téma taky vše.
    Staré ZM 2 - 3 roky zpět.
    No, tak toto je oříšek i pro některé nové adminy co zde nehrají tak dlouho jako třeba někteří hráči.
    Pokud si někdo pamatuje na ten starý mod kde se mohli vyhodit zbraně pro VIP: Mini-Gun, Bazuka.
    Teď se to nedá a je to celkem dobré, jen kvůli tomu odešlo dost hráčů a to mě docela mrzí. Tak bych chtěl navrhnout, aby se to navrátilo zpět.
    Nechat vyhazovat CT Mini-Gun / Bazuku. A aby to neměli zas tak těžké Zombie (což měli nemohli se třeba ani pohnout), tak jim zas můžeme dát Strip granát = Pouze kdyby se mohli vyhazovat VIP zbraně.
    Toto je zřejmě všechno k mému tématu, pokud máte stále nějaké otázky napište klidně to rozepíšu víc.

    Díky za přečtení a vyjádření [V]yhul ;).
    Naposledy upraveno VyhulxD; 18-10-14 v 13:45. Důvod: chybka která nepůjde poznat

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •