Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 17 z 17

Téma: Nedostatek adminů na furienu

  1. #16
    Expert člen
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Berlín
    Příspěvky
    484

    Odpověď: Nedostatek adminů na furienu

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Jestli ti připadá, že je málo adminů na furienu, tak jsi měl napsat do AF fóra, že je potřeba nový nábor a ne si teď stěžovat, že na to vedení
    sere.

    :OOO Pane velice se omlouvam že Váš dojem je takový že tohle jentak placnu při první přiležitosti kdy se tohle téma objeví, kurva ty vidiš do af a do soukromych zpráv? Ne tak se zdrž tvých připostiženych odpovědí a drž krok, o to aby byly nový admini na furien sem se snažil hodněkrát jak přes af tak navrhovaní dost slušných hráču kotlovi rovnou do pm...

    Eust: Přesně tak 6 furienu je moc a je to k h**** hráči přebihají z jednoho na druhý a na tom kde se dobře hrálo zbyde 5 hraču protože dostavají naprdel..
    Akafuka funde luka

  2. #17
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Re: Nedostatek adminů na furienu

    Problém je, že současní admini i hráči jsou tak nároční na nové uchazeče, že nabrat někoho nového je obtížné. I když splňuje všechny požadavky, stejně se něco najde a v neposlední řadě bude současnému adminovi vadit, že dotyčný nepřišel na hlášení nebo já nevím co a odejde. Mě už to za ty kecy nestojí. Naposled jsem rozšiřoval práva některým současným adminům a i proti tomu byla velká část lidí. Nechcete adminy, kteří jsou léta prověření a přímo se nabízejí? Tak tam prostě nebudou.
    Naposledy upraveno Kotel; 22-10-14 v 14:09.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •