Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Youtube - licence - songy atd. rada :o)

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele Johny Pampeliska
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Chomutov
    Příspěvky
    1,300


    Youtube - licence - songy atd. rada :o)

    Čágos kluci je to dýl co jsem to tu s někým řešil, nevíte jak to funguje, když chci dát k videu song, kde si to zaplatim abych to měl ofiko a mohl tak z toho těžit, nejde mi o to vydělávat, jen abych to měl ofiko a neblokli mi to atd, pokud někdo děláte videa a na youtube, jak je to s licencema atd . Dík moc :-D

    PS: jde o to že chci dát ke svýmu videoklipu třeba zahraniční song atd a nevim co k tomu a jak , byl bych moc rád za radu díky
    Naposledy upraveno Johny Pampeliska; 08-11-14 v 09:28.
    "Zeus neni bůh, je to jen obyčejnej trouba. Johny Pampeliška * 1987

  2. #2
    Ex-adminka Avatar uživatele Lallinka
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Hell
    Příspěvky
    918


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Youtube - licence - songy atd. rada :o)

    prezpivej ten song a nikdo ti to neblokne :D

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Johny Pampeliska
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Chomutov
    Příspěvky
    1,300


    Odpověď: Youtube - licence - songy atd. rada :o)

    jasně dám tam video s autama a přezpívám song z rychle a zběsile, to na to nikdo neklikne :-D
    "Zeus neni bůh, je to jen obyčejnej trouba. Johny Pampeliška * 1987

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716


    Odpověď: Youtube - licence - songy atd. rada :o)

    Celosvětovej virál :D Každopádně k tématu, když nemáš na písničku licenci, nemůžeš video nechat zpoplatnit. V opačném případě neni problém :) Pokud video zpoplatníš i když tam máš song který neni tvůj, dostaneš nějakej ten strike, a myslim že za 3 ti smažou YT účet. Ono i když máš na písničku licenci, trvá prej trochu déle než ti video schválí, v řádu pár dní


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Johny Pampeliska
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Chomutov
    Příspěvky
    1,300


    Odpověď: Youtube - licence - songy atd. rada :o)

    No hele ja nednom uctu mam klasicky videa s autama a motorkama a nikdy mi zatim nic nesmazali a ani muze u tech videoklipu jako se to dela....ale to je asi tim ze nemam zaskrtnuty ze to chci spoplatnit.... a zase na druhym kanalu jsem to chtel mit verejne s licenci na songy s tim ze bych to spoplatnil, ale prave nevim jak to chodi presne to je to co jsem chtel vedet docela no :-D nerad bych mel bloklej acc
    "Zeus neni bůh, je to jen obyčejnej trouba. Johny Pampeliška * 1987

  6. #6


    Odpověď: Youtube - licence - songy atd. rada :o)

    I když to zpoplatnit necheš tak ti to označí že tam něco máš. Pak když ti to označí, tak práve nemuzeš zpoplatnit video.
    Já si třeba nemuzu nechat zpoplatnit moviečko, protože song co je free k používání si přivlastnil demetní spinnin. Nechápu kde na to vzali práva. Takže i když tam třeba dáš free písničku tak díky YT ti to označí že tam máš něco s copyrightem.
    Ucet ti to blokne jen když tam toho máš víc.

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    May 2013
    Příspěvky
    102


    Odpověď: Youtube - licence - songy atd. rada :o)

    Citovat Původně založeno Johny Pampeliska Zobrazit příspěvky
    jasně dám tam video s autama a přezpívám song z rychle a zběsile, to na to nikdo neklikne :-D
    Nene, zvuk nepozná, takže klikne, ale pak.. to už bude horší :D

  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    May 2013
    Příspěvky
    102


    Odpověď: Youtube - licence - songy atd. rada :o)

    Citovat Původně založeno znedlob Zobrazit příspěvky
    I když to zpoplatnit necheš tak ti to označí že tam něco máš. Pak když ti to označí, tak práve nemuzeš zpoplatnit video.
    Já si třeba nemuzu nechat zpoplatnit moviečko, protože song co je free k používání si přivlastnil demetní spinnin. Nechápu kde na to vzali práva. Takže i když tam třeba dáš free písničku tak díky YT ti to označí že tam máš něco s copyrightem.
    Ucet ti to blokne jen když tam toho máš víc.
    Já dělám titulky na Annoying Orange a v pohodě, jen jsem uznal obsah třetí strany..

    Btw: když je song míň jak 15/30 sekund(nevím přesně) tak v poho(jsem někde slyšel), a tuším, že to jde obejít zrychlením o 2-3%

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Johny Pampeliska
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Chomutov
    Příspěvky
    1,300


    Odpověď: Youtube - licence - songy atd. rada :o)

    No nekde jsem cetl ze mi to povoli treba 25 sekund max ve videu, nebo pak jsou potize s tema pravama, ale nemel bych to na vydelavani, takze mi jde spis o to aby mi neklokli account no.... a kdyz delas ty videa s titulkama tak to je v poho jo ?
    "Zeus neni bůh, je to jen obyčejnej trouba. Johny Pampeliška * 1987

  10. #10
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*



    Re: Youtube - licence - songy atd. rada :o)

    Vole nebuď posranej jak labuť. Přinejhoršim ti u danýho videa vypnou zvuk a dostaneš varování.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •