Strana 1 z 8 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 114

Téma: [20.12.] Knife turnaj - diskuze

  1. #1
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    [20.12.] Knife turnaj - diskuze

    Zde je prostor pro diskuzi nebo hledání/sdružování teamů.


    Naposledy upraveno hofy; 20-11-14 v 17:59.

  2. #2
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    146

    Odpověď: [20.12.] Knife turnaj - diskuze

    Krasa Does uprimne ty umis delat nejlepsi turnaje n1ce akorat skoda ze se nehrajou mapy, 35hp a final ka_Acer :) bomba

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele DelteN
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Deltenova ríša zázrakov
    Příspěvky
    877

    Re: [20.12.] Knife turnaj - diskuze

    Lepšie by bolo keby sa hra na 100hp mapách.

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: [20.12.] Knife turnaj - diskuze

    Citovat Původně založeno re1ease Zobrazit příspěvky
    Krasa Does uprimne ty umis delat nejlepsi turnaje n1ce akorat skoda ze se nehrajou mapy, 35hp a final ka_Acer :) bomba
    Dík, snad se turnaj vydaří. :)

    Citovat Původně založeno DelteN Zobrazit příspěvky
    Lepšie by bolo keby sa hra na 100hp mapách.
    Chtěl jsem, aby si každý mohl zahrát podle své preference, takže si mapu můžou určit sami hráči (pokud se teamy neshodnou, tak podle vítěze rozehry). Nabídka map je pestrá, 2 mapy pro každý druh podle HP, tedy: 1hp, 1hp_final, 35hp, 35hp_2, aim_knives, ka_acer_2
    Naposledy upraveno hofy; 20-11-14 v 19:31.

  5. #5
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2013
    Příspěvky
    74

    Odpověď: [20.12.] Knife turnaj - diskuze

    Výborný nápad, ale nebol by lepší turnaj 3v3? Prihlásilo by sa viacej tímov. Je dosť náročné sa spoľahnúť na 5 ľudí. Myslím si, že veľa tímov bude diskvalifikovaných len kvôli tomu, že 1 alebo 2 hráči z tímu neprídu...

    E: Toto pravidlo by som trochu pozmenil: Turnaje se nemohou zúčastnit hráči, kteří mají na tomto portálu permanentní ban za cheaty (aktivní i vypršený). Jiné aktivní bany jsou tolerovány. Viem, že nechceš na turnaji žiadnych cheaterov a pod.., ale je veľa hráčov, ktorým ten perma ban vypršal už pred rokom a na kotelne už hrajú rok bez toho aby mali cheaty. Tak nevidím dôvod, prečo by sa turnaju nemohli zúčastniť..
    Naposledy upraveno fattalstylez w; 20-11-14 v 19:57.

  6. #6
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: [20.12.] Knife turnaj - diskuze

    Citovat Původně založeno fattalstylez w Zobrazit příspěvky
    Výborný nápad, ale nebol by lepší turnaj 3v3? Prihlásilo by sa viacej tímov. Je dosť náročné sa spoľahnúť na 5 ľudí. Myslím si, že veľa tímov bude diskvalifikovaných len kvôli tomu, že 1 alebo 2 hráči z tímu neprídu...
    Těžko říct, netroufám si odhadovat zájem, podle kterého by to bylo nejlepší určit. Ale je to až za měsíc, tak můžu udělat anketu na pár dní, ať si rozhodnou hráči.

    Citovat Původně založeno fattalstylez w Zobrazit příspěvky
    E: Toto pravidlo by som trochu pozmenil: Turnaje se nemohou zúčastnit hráči, kteří mají na tomto portálu permanentní ban za cheaty (aktivní i vypršený). Jiné aktivní bany jsou tolerovány. Viem, že nechceš na turnaji žiadnych cheaterov a pod.., ale je veľa hráčov, ktorým ten perma ban vypršal už pred rokom a na kotelne už hrajú rok bez toho aby mali cheaty. Tak nevidím dôvod, prečo by sa turnaju nemohli zúčastniť..
    Tak můžu to upravit třeba na dva roky, hm?
    Naposledy upraveno hofy; 20-11-14 v 20:08.

  7. #7

    Odpověď: [20.12.] Knife turnaj - diskuze

    Citovat Původně založeno fattalstylez w Zobrazit příspěvky
    E: Toto pravidlo by som trochu pozmenil: Turnaje se nemohou zúčastnit hráči, kteří mají na tomto portálu permanentní ban za cheaty (aktivní i vypršený). Jiné aktivní bany jsou tolerovány. Viem, že nechceš na turnaji žiadnych cheaterov a pod.., ale je veľa hráčov, ktorým ten perma ban vypršal už pred rokom a na kotelne už hrajú rok bez toho aby mali cheaty. Tak nevidím dôvod, prečo by sa turnaju nemohli zúčastniť..
    já s tím pravidlem souhlasím tak jak je. chtěl jsem to navrhnout i do ostatních turnaj, ale nakonec jsem to neudělal. už ani nevím proč

  8. #8
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2013
    Příspěvky
    74

    Odpověď: [20.12.] Knife turnaj - diskuze

    Does: myslím si, že hráči, ktorí dostali ban napríklad v júni (6) minulého roku sa mohli dosť zmeniť a uvedomiť si, že už nebudú podvádzať. Ale je to tvoj turnaj, tak rob ako myslíš.. Budete tam mať ten Váš "prístroj" na zistenie kbotu, takže demo na kbotera stačí krátke a nevidím problém v tom hned celý tím diskvalifikovať a danému hráčovi dať permu aj na kotelnu. Predsa len toto nie je classic turnaj, kde je potrebné vypisovať veľa časov na dokázanie cheatu...

  9. #9
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    146

    Odpověď: [20.12.] Knife turnaj - diskuze

    fattal? nevim co narazis na doese co se tyce turnaje? nema se Does podle tebe jeste zaridit aby mohli byvali kbotery jit na turnaj? Aspon si zahrajou lidi ktery to hrajou normalne, ciste a ne jako treba ostatni sasci, tak jak nekdo mel kb a dal to na you a psal ze to neni kb, At to Does necha tak a kdyz mas stym problemy tak nekomentuj Does mel a bude mit ty nejlepsi turnaje :)

  10. #10
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2013
    Příspěvky
    74

    Odpověď: [20.12.] Knife turnaj - diskuze

    Tak ty "skiller" zoberme si napríklad hráča bastard. Dostal tu pred rokom aj niečo ban za wh a teraz nemôže hrať na turnaji lebo je kboter a je jasne, že niečo zapne? Je mi jasne, že keby sme ten turnaj hrali my, tak si bez šance ale to nie je môj problém a robiť turnaj pre nejakých botov je zbytočnosť. peace

    E: skopíruj mi to, kde som napísal že ten turnaj stojí za h*vno. Len by som upravil niekolko pravidiel (1)..

    E2: Ked sa už snažíte urobiť knife turnaj raz za rok, tak si myslím, že by na tom turnaji mali hrať najlepší hráči (nemyslím seba)
    Naposledy upraveno fattalstylez w; 22-11-14 v 14:28.

  11. #11

    Re: [20.12.] Knife turnaj - diskuze

    Myslím si, že je to nefér vůči ostatním hráčům, kteří mají statickou IP + vypršený ban za jiný mód hry, než se má hrát na turnaji.
    Hráči s dynamickou IP se turnaje budou moci zúčastnit, přitom třeba mají na tomhle portálu několik banu jak aktivních, tak vyprchaných.
    Př.: Já se moct turnaje zúčastnit nebudu, protože tu mám vypršený ban za WH.. Hráč s DIP tu má tucet banu a turnaje se zúčastnit může, protože to nikdo nepozná.

  12. #12
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: [20.12.] Knife turnaj - diskuze

    Citovat Původně založeno fattalstylez w Zobrazit příspěvky
    Je mi jasne, že keby sme ten turnaj hrali my, tak si bez šance ale to nie je môj problém a robiť turnaj pre nejakých botov je zbytočnosť. peace
    E2: Ked sa už snažíte urobiť knife turnaj raz za rok, tak si myslím, že by na tom turnaji mali hrať najlepší hráči (nemyslím seba)
    Pokud jsou nejlepší hráči (ex)cheateři, tak je to dost smutný. Pro mě má největší váhu jakýkoli hráč, který necheatoval a jde si zahrát pro zábavu.

    Upravil jsem podmínky, takže to bude nefér a subjektivní, ale neféroví hráči nemohou čekat férové jednání.
    Turnaj určitě není určen pro hráče tohoto charakteru. Nevidím důvod, proč by měl hrát někdo, kdo tady používal knifebot, kzh, wallhack a ještě nedávno cheatoval na Gamesites knife turnaji.

    Citovat Původně založeno Majkulka Zobrazit příspěvky
    Myslím si, že je to nefér vůči ostatním hráčům, kteří mají statickou IP + vypršený ban za jiný mód hry, než se má hrát na turnaji.
    (Ex)cheater se ohání tím, co je fér a co není. Bezvadný. :D
    Naposledy upraveno hofy; 24-11-14 v 19:45.

  13. #13
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2013
    Příspěvky
    74

    Odpověď: [20.12.] Knife turnaj - diskuze

    Nechápem, čo proti mne stále máš. Tie bany, ktoré som dostal za blok/vlak, developer, tak som s knifom začínal a nevedel som vôbec, čo to znamená a pod... Na kotelne od toho banu za obchádzanie hrajem už 2 measice bez toho, aby som niečo zapol alebo porušil pravidlá... Čo sa týka toho banu na gs tak som nič nezapol... Admin, ktorý ma zabanoval za ten údajný knifebot nemal žiadne demo na ktorom by bolo jasne vidieť, že používam cheaty.. Na knife si nebol dosť dlhu dobu, takže o mne nič nevieš a opýtaj sa adminov, ktorí su aspoň trochu aktívni na tom knife, že so mnou nemajú žiadny problém. Ty si myslíš, že sa človek nemôže zmeniť za rok a pol?

    E: Od toho banu, čo som dostal od zyxa za kb som kb nikdy nezapol, ani nezapnem, takže tak..

  14. #14
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: [20.12.] Knife turnaj - diskuze

    Citovat Původně založeno fattalstylez w Zobrazit příspěvky
    Nechápem, čo proti mne stále máš. Tie bany, ktoré som dostal za blok/vlak, developer, tak som s knifom začínal a nevedel som vôbec, čo to znamená a pod... Na kotelne od toho banu za obchádzanie hrajem už 2 measice bez toho, aby som niečo zapol alebo porušil pravidlá... Čo sa týka toho banu na gs tak som nič nezapol... Admin, ktorý ma zabanoval za ten údajný knifebot nemal žiadne demo na ktorom by bolo jasne vidieť, že používam cheaty.. Na knife si nebol dosť dlhu dobu, takže o mne nič nevieš a opýtaj sa adminov, ktorí su aspoň trochu aktívni na tom knife, že so mnou nemajú žiadny problém. Ty si myslíš, že sa človek nemôže zmeniť za rok a pol?

    E: Od toho banu, čo som dostal od zyxa za kb som kb nikdy nezapol, ani nezapnem, takže tak..
    Netuším, jak jsi na tom teď, ale rok není až tak zásadní doba. Po předchozích zkušenostech s tebou jde jen o preventivní opatření. Sorry, ale nehodlám ztrácet další čas kvůli případným komplikacím, které by mohly vzniknout. Na to už jsem po tom, co jsem s tebou řešil asi pět hodin lži, rezignoval.

  15. #15
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2013
    Příspěvky
    74

    Odpověď: [20.12.] Knife turnaj - diskuze

    Problém so mnou máš už iba ty. Mal som problém aj so zyxom, s ktorým už je všetko v pohode. Len ty nevieš pochopiť, že ja už niesom ten "s3pAr#" spred roka, ktorý cheatoval a kazil hru ostatným. Chcem sa zapojiť do turnaja ako každý iný hráč... Bez cheatol a podobných sračiek. Už som viac ako rok čistý. Každý si to všimol, len ty to nechceš vidieť. Je mi ľúto to, čo som ti urobil ale to už späť zobrať nemôžem. Chcem od Teba už len poslednú šancu dokázať Ti, že som sa zmenil. Teším sa na ten turnaj a nechcem sa zúčastniť preto, aby som Ti ho pokazil...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •