Strana 8 z 8 PrvníPrvní ... 678
Zobrazit výsledky od 106 do 114 z 114

Téma: [20.12.] Knife turnaj - diskuze

  1. #106
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    146

    Odpověď: [20.12.] Knife turnaj - diskuze

    fattal ja se ani trochu nedivim ze te nemusi hraci jen machrujes v pohode pristi turnaj jak bude se samozrejme prihlasim a bude uz vse jinak jen jsem to bral na lehkou vahu, mel jsem team team na 2 veci :D ale nic jim vycitavat nehodlam snazili se prijdu z jinym teamem a to bude vypadat jinak, nebudu tu psat jako vyplakavaci decko co nedosahlo ani 3 mista buhuzel jsme prisli jako lagersky team co uz jinak v pohode ja chapu ze jste meli fraps ale rozhodne jste meli lepsi ping nez mi ale jak si psal nebudem se hadat.

  2. #107
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    146

    Odpověď: [20.12.] Knife turnaj - diskuze

    No vidis ja to same, lagovali mi hraci jako kdyby jsem mel zapnuty fraps + v pc zajebane viry :D ale byl to pekny zapas to uznavam :D

  3. #108
    Ex-admin Avatar uživatele CMBR
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Grakonův Pravidloland
    Příspěvky
    623

    Odpověď: [20.12.] Knife turnaj - diskuze

    Citovat Původně založeno re1ease Zobrazit příspěvky
    fattal ja se ani trochu nedivim ze te nemusi hraci jen machrujes v pohode pristi turnaj jak bude se samozrejme prihlasim a bude uz vse jinak jen jsem to bral na lehkou vahu, mel jsem team team na 2 veci :D ale nic jim vycitavat nehodlam snazili se prijdu z jinym teamem a to bude vypadat jinak, nebudu tu psat jako vyplakavaci decko co nedosahlo ani 3 mista buhuzel jsme prisli jako lagersky team co uz jinak v pohode ja chapu ze jste meli fraps ale rozhodne jste meli lepsi ping nez mi ale jak si psal nebudem se hadat.
    Neumíš si přiznat porážku od lepšího týmu a ještě si takhle na příště věříš? Všechno, co tady píšeš, sou jen trapný výmluvy.
    „Maybe you wanna quit, when things fail, but you can't just fail, when things quit.
    - Pewdiepie

    https://imgur.com/WIpZGTa - URGENTNÍ!!

  4. #109
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    146

    Odpověď: [20.12.] Knife turnaj - diskuze

    Pokud vim ja jsem si stoho delal srandu tak nevim co mas za priblble kecy, a kdyz si to nepochopil tak bohuzel nemuzu za tvoji demencii :)

  5. #110
    Ex-admin Avatar uživatele CMBR
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Grakonův Pravidloland
    Příspěvky
    623

    Odpověď: [20.12.] Knife turnaj - diskuze

    Citovat Původně založeno re1ease Zobrazit příspěvky
    Pokud vim ja jsem si stoho delal srandu tak nevim co mas za priblble kecy, a kdyz si to nepochopil tak bohuzel nemuzu za tvoji demencii :)
    Není se o čem bavit, s člověkem s takovym vyjadřováním to nemá smysl. Někdy se zamysli nad tim, co píšeš, pak postni.

    E.: Kdyby sis z toho dělal srandu, tak teď neřešíš nějaký "nevýhody" a nemachroval do dalšího turnaje.
    Naposledy upraveno CMBR; 23-12-14 v 13:35.
    „Maybe you wanna quit, when things fail, but you can't just fail, when things quit.
    - Pewdiepie

    https://imgur.com/WIpZGTa - URGENTNÍ!!

  6. #111
    Ex-admin Avatar uživatele zyx
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    753

    Re: [20.12.] Knife turnaj - diskuze

    re1 už teď si věříš do dalšího turnaje jo :-D být tebou už nic nepíšu :-D

  7. #112

    Re: Odpověď: [20.12.] Knife turnaj - diskuze

    Citovat Původně založeno re1ease Zobrazit příspěvky
    fattal si jebnuty nebo ho ze sebe hrajes? kdo tady psal o skillu? ten turnaj hrali my, tak si bez šance
    Skoro ste nás dali, jen to chce pojest trochu chleba a určitě příště vyhrajete.

  8. #113
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2013
    Příspěvky
    74

    Odpověď: [20.12.] Knife turnaj - diskuze

    Aký máš zase problém? Dostal si 12:1 si slabý jak čaj tak choď spať a už radšej nič nepíš. Nechápem, čo sa vyhováraš na hráčov v tíme keď si bol z nich najslabší ty -.- Ale ten chleba môžeš skúsiť :D

    E: Machrujem, ale som aj niečo dokázal. Ty machruješ a pritom si nedokázal nič :-)

  9. #114
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137

    Odpověď: [20.12.] Knife turnaj - diskuze

    Riešte si to cez PM :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •