Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: [13.12. - 14.12.] CTF turnaj 5v5 - diskuze

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137

    [13.12. - 14.12.] CTF turnaj 5v5 - diskuze

    Prípadné otázky k turnaju, návrhy alebo niečo môžte písať do tohto threadu.

  2. #2

    Odpověď: [13.12. - 14.12.] CTF turnaj 5v5 - diskuze

    sice CTF skoro vubec nehraji,ale kdyby nekdo skladal tak se pridam klidne.Kdyztak PM.

  3. #3
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: [13.12. - 14.12.] CTF turnaj 5v5 - diskuze

    Hledam team, kdoby me vzal pm.

    čau grakone


  4. #4

    Odpověď: [13.12. - 14.12.] CTF turnaj 5v5 - diskuze

    Jestli někomu bude chybět hráč sem tady :)
    Skype:pilkec1

  5. #5
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2014
    Umístění
    žižkov A.K.A. Libčice n.d.vlt cikánská čtvrť vole
    Příspěvky
    121

    Odpověď: [13.12. - 14.12.] CTF turnaj 5v5 - diskuze

    Jak to bude s těma controlz? Bo jsem je už včera na to upozorňoval že maj dodat ty hráče, a pořád nic. Klan je plný ns hráčů, kteří nechápou že kříží cestu teamům co si to naplánovaly, už jednou mi to smazal Zoyer v přihlašování bo se to tam nehodilo, Fhacker a Dhaaqu nebo kdo to s ním organizuje nebude vědět pak ani jestli je má napsat... Ale to je nezodpovědnost, hlavně že má 16 členů v klanu jsem se od Dhaaqua dozvěděl. Je na čase aby někdo zakročil a napsal jim na ctf když by byl Storm (ghostrider) přítomen, nebo spíš Ruma ale ten je uplně stejnej jak Storm , hlavně že mi napsal Storm že je mu jedno jestli je tam přihlásíte.
    Berte to jako otázku a nemažte to :) Je to otázka jako každá jiná když chce někdo jít k někomu do týmu, má to stejný pojem který by se měl též smazat v tom případě. Přeju hezký den :)

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137

    Odpověď: [13.12. - 14.12.] CTF turnaj 5v5 - diskuze

    Pokiaľ viem dhaaqu im už písal ale zatiaľ bez odpovede :)

  7. #7
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2014
    Umístění
    žižkov A.K.A. Libčice n.d.vlt cikánská čtvrť vole
    Příspěvky
    121

    Odpověď: [13.12. - 14.12.] CTF turnaj 5v5 - diskuze

    Já bych na ně přitvrdil, pokud nedodaj ty hráče tak že by nemohli na další ctf turnaj... Rozmysleli by si pak jestli maji mít stejný přístup jak teď.

  8. #8
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: [13.12. - 14.12.] CTF turnaj 5v5 - diskuze

    Buď se do pátku přihlásí a hrát budou, nebo ne. Větší věda v tom není. Tvrzení je takové, že na tom pracují...

  9. #9

    Odpověď: [13.12. - 14.12.] CTF turnaj 5v5 - diskuze

    Citovat Původně založeno Invisible Zobrazit příspěvky
    Jak to bude s těma controlz? Bo jsem je už včera na to upozorňoval že maj dodat ty hráče, a pořád nic. Klan je plný ns hráčů, kteří nechápou že kříží cestu teamům co si to naplánovaly, už jednou mi to smazal Zoyer v přihlašování bo se to tam nehodilo, Fhacker a Dhaaqu nebo kdo to s ním organizuje nebude vědět pak ani jestli je má napsat... Ale to je nezodpovědnost, hlavně že má 16 členů v klanu jsem se od Dhaaqua dozvěděl. Je na čase aby někdo zakročil a napsal jim na ctf když by byl Storm (ghostrider) přítomen, nebo spíš Ruma ale ten je uplně stejnej jak Storm , hlavně že mi napsal Storm že je mu jedno jestli je tam přihlásíte.
    Berte to jako otázku a nemažte to :) Je to otázka jako každá jiná když chce někdo jít k někomu do týmu, má to stejný pojem který by se měl též smazat v tom případě. Přeju hezký den :)
    co vas to vubec zajima ? jak vy vite, ze jim nekdo nepsal ? tyhle vecicky si nejdriv overujte a potom jim tam picujte at napisou sestavu.

    E: do turnaje je tyden a to je casu dost. vsechno moc hrotite

    Citovat Původně založeno keOX
    Víme že jim někdo psal když celý team unseenblade je potkal na CTF a sám se přes voice je upozornil a on řekl hned jak dohraje tak do doplní,potvrdil mi to asi 3x a nic...
    upozornil. bravo, vy organizátoři. Není jim snad 5 let aby s něma maminka chodila na záchod.
    Naposledy upraveno Zoyer; 08-12-14 v 21:12.

  10. #10
    Stálý člen Avatar uživatele The Keox
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    646

    Odpověď: [13.12. - 14.12.] CTF turnaj 5v5 - diskuze

    Víme že jim někdo psal když celý team unseenblade je potkal na CTF a sám se přes voice je upozornil a on řekl hned jak dohraje tak do doplní,potvrdil mi to asi 3x a nic...

  11. #11
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2014
    Umístění
    žižkov A.K.A. Libčice n.d.vlt cikánská čtvrť vole
    Příspěvky
    121

    Odpověď: [13.12. - 14.12.] CTF turnaj 5v5 - diskuze

    Citovat Původně založeno Zoyer Zobrazit příspěvky
    co vas to vubec zajima ? jak vy vite, ze jim nekdo nepsal ? tyhle vecicky si nejdriv overujte a potom jim tam picujte at napisou sestavu.

    E: do turnaje je tyden a to je casu dost. vsechno moc hrotite


    upozornil. bravo, vy organizátoři. Není jim snad 5 let aby s něma maminka chodila na záchod.
    Co bys čekal od nsáku? A poněkud jsem to aspoň 2x jim napsal před Dhaaquem, což ti Dhaaqu může potvrdit :) Má se udělat turnaj pro hráče se steamem....S nsákama to akorát vypadá tak jako na minulym 5v5 že přijdou o 20 minut pozdějš :) Jediný štěstí měli že nebyl zrovna dozorce na příjmu ;) A víš že by se bez nich ten turnaj možná nehrál? 8 teamů je teď, i snima a pořád je to minimum :) Kdo do nich picoval? Tady akorát picujes ty do nás, já jsem psal minimálne 6x stormovi a 3x Petoovi, ale jediné co tu děláš ty se koukáš na to a čekaš na zázrak, až to dodaj. Kdyby jim to nikdo nenapsal tak by ani nedodali hráče :)

  12. #12

    Odpověď: [13.12. - 14.12.] CTF turnaj 5v5 - diskuze

    podívej se na jakým jsi portálu a potom tu mel o nějakých turnajích pro steamáky.

    děkujeme ti jejich maminko, že jsi jim to 1000x připomenul.

  13. #13
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: [13.12. - 14.12.] CTF turnaj 5v5 - diskuze

    Pro diskusi slouží nyní vlákno turnaje: http://csko.cz/forum/showthread.php?...CTF-turnaj-5v5

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •