Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 34

Téma: Zombie oldschool server?

  1. #1

    Zombie oldschool server?

    Zdravim všechny, vim že je to naprosto k ničemu sem něco takového psát, ale alespoň to zkusím. S několika kamarády sme se shodli, že dnešní zombie servery jsou celkově strašně přeplácané. Cca 2-3 roky zpět sme hrávali na serverech...tušim, že to bylo něco jako zombie plague 4.3 nebo tak...klasickej systém jako je na dnešních serverech, normal nákaza, vícenásobná nákaza, swarm, plague, nemesis nebo survivor...4 klasické skiny pro přeživší a 4-5 normálních skinů pro zombie. Žádné bazuky, jetpacky, zlaté ak, zlaté deagly, padáky, laser miny...Přeživší měli možnost koupit za body klasiku - granáty, odstřelovačky, kulomet a armor a zombie - protilátku infekční granát a šílenství. První zombie měl longjump a tím to bylo vyřízený. A hlavně se hrálo po tmě...to byl teprve lov, s baterkou max s nočnim viděnim. Body se každou mapu vynulovali a bylo to v pohodě...Lidi kempili, ale byl to větší horor, po tmě lovili jen ti nejlepší a nestačilo se jen s jetpackem dostat někam na texturu a střílet ze zlatého akčka jako de***. Na začátku kola vyběhlo normál nákupní menu primary a secondary weapon a nic víc.
    Ten pocit když zbydete jako poslední a honí vás tmou 10 škaredých zombies. Každopádně hraní bylo parádní a server plnej, škoda že dneska už takové nejsou.
    Prošel sem desítky serverů a všude sem narazil na to samé.

    Budu rád pokud odpoví někdo konstruktivní nebo někdo kdo má ip na nějaký takovýto server.

    Díky za váš čas
    Showstopper

  2. #2

    Odpověď: Zombie oldschool server?

    takovéto zombie mám na mysli - https://www.youtube.com/watch?v=9Md1nSESTsA

    (omluvte ničemnou kvalitu)

  3. #3
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Re: Zombie oldschool server?

    Ahoj, na tento server by stačilo jen zrušit pár věcí na zombie, který už tu je a upravit hp zombie, aby měli ct nějakou šanci. Zkusit se to může, ale je tu celkem už dost zombie serverů.

  4. #4

    Odpověď: Re: Zombie oldschool server?

    Já právě zkoušel všechny kotelňácké zm servery a přišlo mi to všechno takové stejné. Pokud by jeden jediný takový server byl jako jsem popsal, byl bych neskonale vděčnej ;) myslim že dost lidí co hrávalo zombie dříve kdy nebylo žádné vip, multijumpy zlaté super zbraně a padáky, by rádo zahrálo na takovém to serveru. Udělat takový oldschool zombie server...nastavení serveru a podrobnosti mám pořád živě v paměti.

  5. #5
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Re: Zombie oldschool server?

    Server Zombie csko.cz:27017 je dost podobný tomu, co jsi psal, když se zruší miny, bazuka a minigun.

  6. #6

    Odpověď: Zombie oldschool server?

    Jo trochu podobný je. Ale upravit by bylo potřeba víc věcí. Po 5 minutách hraní jich je navíc hodně. No každopádně pokud by byla možnost aby byl server sice se starym modem, ale myslim dost dobře hratelnym tak by to bylo fajn. Kdyžtak bych mohl pomoci s nastavením serveru, aby byl naprosto oldschoolovej, takovej jakej ve dnešním výběru serverů chybí :).

  7. #7

    Odpověď: Zombie oldschool server?

    Podařilo se mi najít a stáhnout základní mod zombie plague 4.3, a je to naprosto přesně to co sme kdysi hrávali, teď už jen kdyby byl server s tímto modem. Pokud by jsi měl zájem tak ti můžu poslat třeba do zpráv celkovou specifikaci toho modu.

  8. #8
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Re: Zombie oldschool server?

    během týdne bych ho mohl udělat. Ten plugin tu mám taky.

  9. #9

    Odpověď: Re: Zombie oldschool server?

    Vau, to by byla paráda...díky moc za ochotu.

  10. #10

    Odpověď: Re: Zombie oldschool server?

    Pokud tedy bude tento oldschoolovej zm server, tak bych rád dodal i mapy, které se dříve hráli...nebylo v nich tolik kempů jako v těch dnešních a byly i takové nápaditější. Myslím že do oldscholového serveru patří i oldschoolové mapy :). Jistě dát i pár nejhrávanějších dnešních. Zkrátka udělat takovej mix, kterej by táhl už jen názvama map.

  11. #11
    Nováček Avatar uživatele Rejko
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    COD:MW
    Příspěvky
    98

    Odpověď: Zombie oldschool server?

    Citovat Původně založeno Showstopper Zobrazit příspěvky
    Zdravim všechny, vim že je to naprosto k ničemu sem něco takového psát, ale alespoň to zkusím. S několika kamarády sme se shodli, že dnešní zombie servery jsou celkově strašně přeplácané. Cca 2-3 roky zpět sme hrávali na serverech...tušim, že to bylo něco jako zombie plague 4.3 nebo tak...klasickej systém jako je na dnešních serverech, normal nákaza, vícenásobná nákaza, swarm, plague, nemesis nebo survivor...4 klasické skiny pro přeživší a 4-5 normálních skinů pro zombie. Žádné bazuky, jetpacky, zlaté ak, zlaté deagly, padáky, laser miny...Přeživší měli možnost koupit za body klasiku - granáty, odstřelovačky, kulomet a armor a zombie - protilátku infekční granát a šílenství. První zombie měl longjump a tím to bylo vyřízený. A hlavně se hrálo po tmě...to byl teprve lov, s baterkou max s nočnim viděnim. Body se každou mapu vynulovali a bylo to v pohodě...Lidi kempili, ale byl to větší horor, po tmě lovili jen ti nejlepší a nestačilo se jen s jetpackem dostat někam na texturu a střílet ze zlatého akčka jako de***. Na začátku kola vyběhlo normál nákupní menu primary a secondary weapon a nic víc.
    Ten pocit když zbydete jako poslední a honí vás tmou 10 škaredých zombies. Každopádně hraní bylo parádní a server plnej, škoda že dneska už takové nejsou.
    Prošel sem desítky serverů a všude sem narazil na to samé.

    Budu rád pokud odpoví někdo konstruktivní nebo někdo kdo má ip na nějaký takovýto server.

    Díky za váš čas
    Showstopper
    Máš pravdu, tiež som hľadal a nič podobné som nenašiel, určite by som si to znova skúsil ako keď sme volakedy hrávali na základke takýto zombie :) ešte počítače boli 5m hrubé =D, ach kde to už je

  12. #12

    Odpověď: Zombie oldschool server?

    Právě, jako našel sem nějaký litevský server docela podobný ale - vips se chovaj jako blbci s odpuštěnim, pul dne tam běhaj cheateři a pul dne tě killujou lamy super extra vip zbraněmi...já chápu vip protože servery za něco musí běžet, ale to jak hrajou na serverech kde sem zatím byl hraničí až s trapností. Ty běháš lovíš nebo kempíš...oni zakempí za hromadu laser min a střílejí z bazuky, unlimited clip brokovnice nebo jinýho šitu a myslej si jak to strašně uměj...

  13. #13

    Odpověď: Zombie oldschool server?

    Citovat Původně založeno Showstopper Zobrazit příspěvky
    Právě, jako našel sem nějaký litevský server docela podobný ale - vips se chovaj jako blbci s odpuštěnim, pul dne tam běhaj cheateři a pul dne tě killujou lamy super extra vip zbraněmi...já chápu vip protože servery za něco musí běžet, ale to jak hrajou na serverech kde sem zatím byl hraničí až s trapností. Ty běháš lovíš nebo kempíš...oni zakempí za hromadu laser min a střílejí z bazuky, unlimited clip brokovnice nebo jinýho šitu a myslej si jak to strašně uměj...
    Lež ak si hral Apokalypsu tam to také ľahké taký hráči nemajú. To je zombie kde potrebuješ brain a skill. Tiež sa mi nejako veľmi nepáči camp zombie. Vždy si radšej zahrám adrenalínový server, kde sa nákaza rýchlo točí... Myslím si že je to dobrý nápad.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  14. #14

    Odpověď: Zombie oldschool server?

    No já sem byl odkojen na zombie plague ještě 4.0, pak server přešel na 4.3 a víc nebylo třeba. Zombie bylo pár základních typů, každý si na začátku kola vybral zbraně a hlavně se hrálo ve tmě. A to byl teprve správnej haluz.

  15. #15
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Re: Zombie oldschool server?

    Asi se mi to už nechce dělat.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •