Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 34

Téma: Zombie oldschool server?

  1. #16

    Odpověď: Zombie oldschool server?

    Ale no tak :/,teď když už sem byl v naději, že si zase jednou pořádně zahraju? Byl by to jedinej server tohohle druhu, takže by na něj našlo cestu určitě víc hráčů než na dnešní všeobecně přeplácané sračkoidní servery...
    Naposledy upraveno Showstopper; 10-12-14 v 17:41.

  2. #17
    Nováček
    Datum registrace
    May 2014
    Umístění
    Csko
    Příspěvky
    27

    Odpověď: Zombie oldschool server?

    Showstopper riesime tu ze na zombie neni dost ludi, vyhul navrhuje zlepsenia aby sa viac ludia pripájali a ty chces robiť dalši zm mod ? v poslednej dobe sa pridalo az moc moc modov a to ma za pričinu ze na klasik zm je priemerne 22 ludi v lepsich hodinach a nie ako kedysi normalne 28-30 ludi

  3. #18

    Odpověď: Zombie oldschool server?

    Tady jde o to že je tu asi 8 serveru nebo kolik a polovina je většinou zřídka zaplněná, jelikož takovýchto serverů stejných je na scéně strašně moc. Ale už není tolik hráčů, které by tyhle "moderní" dle mého názoru přeplácané servery naplnili. Lidi nechoděj protože nabídka je obrovská, kdežto tenhle starý poměrně jednoduchý mód by třeba přilákal i dost starších hráčů, kteří mají stejný názor jako já. Spousta lidí co sem se o tom bavil při hře na cizích serverech prohlásilo, že měli nejradši staré verze zombie plague. I pár lidí pod tohle téma napsalo že by si to rádo zase zkusilo, zahrálo.

  4. #19
    Nováček Avatar uživatele Toqsic
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    107

    Odpověď: Zombie oldschool server?

    Podle mě je to zbytečné. Už teď tu máš spoustu zombie serverů, a lidí ubývá. A jestli chceš "normálnější" zombie server, tak běž na Biohazard. Žádné jetpacky ani bazuky či miniguny, jen pouze normální zbraně s normálním zásobníkem + jedna mina na obranu a kulomet. A můžeš si vybrat:
    1) Buď být sólista - najít a zalést si do kempu sám a tam se ubránit
    2) Nebo být týmový hráč - být v kempu s ostatními hráči a pomáhat si navzájem

  5. #20

    Odpověď: Zombie oldschool server?

    Zdravím rád bych sem taky přidal příspěvek páč už jsem chtěl něco takového napsat taky a musím souhlasit se Showstopperem. Hráli jsme taky s přáteli určitě když jste s kotelnou začínali je toé tak 4 - 5 let kdy tu byl opravdu 1 zombie server, zakl postavy, zakl zbraně prostě all classics jak bylo již zmíněno a to byla pařba opravdu o skillu a uniknout zombie dalo opravdu zabrat. Mělo to svoje pak přišli miniguny bazooky a nebylo to ono , kdy jsem to ted po delší době zapl koupil si Vip, šel na zombie 2 kde bylo plno tak jsem měl pocit že můj skill je mi k ničemu když se respawnu a už mě rasí 12 leté děti možná a nemám šanci na přežití je to moc easy a zároven hard páč je to ve finále o tom kdo se lépe zašije a na konci všechny kotví. Já bych se o návštěvnost serveru určitě nebál je to na vás zombie serverů máe opravdu celou řadu hned po gamesites apod ale zkusil bych alespon měsíční betu jak by to uspělo. Máte zombie apokalypsu 2 a revolution 2 kde chodí minimum lidí. ty bych odškrtl a dal přednost tomuto. Ok zminovali jste se o zombie 1 nebo biohazardu ale jedonej rozdíl mezi jedničkou a dvojkou je jen že tam neni smoker na jednom z nich a to je asi tak celé co jsem postřeh. a Biohazard ok.. je to asi nejvíc přiblížené klasiku ale stejně... Chce tot y časy kdy byli mapy typu zm_snowbase1 ym_toronto v klasiku. Nechám to na vás toť toto byl můj názor mějte se fajn :)

  6. #21

    Odpověď: Zombie oldschool server?

    Ahojte, tak asi po 2 letech opět zkusím štěstí, i když asi v mrtvém tématu...oldschool zombie server prostě chybí. Všechny servery přeplácané, tisíce schopností a prd z toho. V jednoduchosti je krása, otázka jestli by dnešní hráči byli schopní ještě hrát na serveru v úplne tmě, bez min a zbraní co zabíjej na jednu ránu. Nevim jestli už sem starej, ale nové módy jsou prostě strašné a hlavně těch serverů jsou kvanta. Nevím jestli by si byl takový server schopný sehnat hráčskou základnu. Třeba jo a třeba ne, ale myslím že by na kotelně bylo to co jinde neni. Sám bych obepsal pár známých co se mnou hrávali cca 5 let zpátky na již dávno neexistujícím Proserveru - klasické zbraně a skiny, největší frajer byl ten kdo vydělal body na noční vidění nebo infekční granát a kdo uměl za zombie dobře longjump. Toť vše. Kdyby se udělal třeba na zkoušku na 1-2 měsíce. Nevím jak složité či namáhavé je něco takového udělat, ale jako hráč s osmi roky u cska by mi toto nepřišlo jako zas až tak špatný tah :).

  7. #22
    Reflex.
    Guest

    Odpověď: Zombie oldschool server?

    Neviem ti povedat ci by to bavilo hracov, bez min, bez schopnosti, bez nicoho...
    Nieco take podobne tu bolo, zombie biohazard a dopadlo to tak, ze denne bolo na serveru 0-2 hraci, takze neviem ci by sa ujmul ten ,,oldschool zm server,, kazdopadne je tu teraz klasicke zombie 1,2 kde tiez nehra moc vela hracov ako kedysi, hold komunita sa za tie roky zmenila a presli na ost. zm mody (apo, revo, escape...)

  8. #23

    Odpověď: Zombie oldschool server?

    Těžko říct no...jako je fakt že hráčská základna se za ty roky změnila, ale třeba by to za zkoušku stálo. Hrál sem na i na serverech které měli ze začátku možnost přidat boty stejně jako na klasiku, spíš se hráč připojí na server kde je 8-10 hráčú ač botů než na prázdnej server. Časem boti nebyli potřeba. Ale to už je pár let zpět, takže kdoví jak by to dopadlo dnes. No pokud by byla možnost, tak bych se určitě rád podílel na reklamě pro tento server :) aby si ho hráči našli a zahráli.

  9. #24
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Zombie oldschool server?

    Ono je totiž dost zábavné, když zbývá poslední člověk a hodí protilátku na 15 zombie. Je to masakr.
    No šlo by udělat zombie apokalypsu bez vylepšení. Na výběr jen 4 jednoduché zombie bez schopností. Klasické mapy bez kempů. Tma. Boti by tam mohli být.

  10. #25

    Odpověď: Zombie oldschool server?

    Tak vlastně stará zombie plague 4.3 byla defakto to samé. Za lidi šli kupovat (za body) rychlopalky, kulomet a nejlepší bylo blbnout s AWPckem. Dal sel tušim ještě kevlar, noční vidění a granáty (svetlice, frost a zapalnej) no a za zombíky klasicky - protilátka, infekční granát a mé oblíbené zombie šílenství, které vás na pár vteřin udělalo nezranitelnými takže se dalo vlézt do kempů :). Popravdě to byl vždycky pravej horor. Když jsme třeba ve 3 lidech hodili světlice a jen za toho zeleného světla odráželi černé stíny nabíhajích zombíků. Parádní byli i módy - klasická infekce (1 zombík), vícenásobná (asi pětina všechn hráčů), zamoření (půl na půl - 1 člověk vyvolený a 1 zombík nemesis), shluk zombies (půl na půl) no a pak tzv. last man standing mody :D kdy byl buď 1 nemesis s haldou hp proti všem nebo obráceně 1 vyvolený s kulometem proti všem. Sakra trochu moc jsem zavzpomínal :D mám to pořád v živé paměti no.

  11. #26
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Zombie oldschool server?

    Což je
    Zombie csko.cz:27017 0/30 zm_chatovica_b1 30:59
    Zombie 2 csko.cz:27031 16/30 zm_anthrax 12:18

  12. #27

    Odpověď: Zombie oldschool server?

    Jasný, ale já myslel něco spíš v tomhle stylu (už sem to tu postoval a jsou to přesně ty který jsme hrávali). https://www.youtube.com/watch?v=9Md1nSESTsA jako Zombie 1 a Zombie 2 jsou od uplně základní verze 4.3 už dost vzdálený...Pochopim když se vám do toho nebude chtít, je to jen takovej pokus o to si ještě zahrát někdy dobré zombíky. Pustíš si normální classic server, akorát že teroristi sou zombíci a zvláštní věci jsou jen ty který už sem popsal výše. Toť vše...Žádný jiný skiny nebo zvuky zbraní, snížená gravitace, zvýšená rychlost a podobný ptákoviny.

    Ne já sem se asi prostě sekl v době, kdy zombíci začínali a když to byl ještě spíš horor :). No když to budete chtít zkusit tak budu rád, ale pokud si řeknete že zm serverů máte dost tak to chápu.

  13. #28
    Nováček Avatar uživatele Anubis
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    65

    Re: Zombie oldschool server?

    Keby to tak bolo aké VIP výhody by tam boli? Ten minigun a bazooku by som tam nechal.

  14. #29

    Odpověď: Re: Zombie oldschool server?

    Právě tyto věci do těch uplně klasickejch zombíků nepatřej, VIPům bych dal třeba kevlar a o 5 bodů víc do začátku. Ale je mi jasný že pokud jsi nikdy nehrál tu starou základní zombie plague 4.3 tak si to už bez těchhle věcí nedovedeš představit. Se základníma zbraněma je to takové nejreálnější...já osobně radši běhal 5 minut po mapě a ustřílel třeba 2-3 zombíky s m4 než jich pozabíjet bazukou 20 za kolo. To ztrácí kouzlo.

  15. #30

    Odpověď: Zombie oldschool server?

    Ja si pamatam aj zombie plague 4.1 a neviem ci este tato verzia modu este je lebo sa to hralo cca 7 rokov dozadu a boli tam klasicke mapy ako zm_school zm_dust2 zm_dust zm_militia a tak.
    Spoiler Spoiler:


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •